מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

פרגר

משתמש חדש
כמה אוחזים הערים המומלצות?
1718054354807.png
1718054450576.png

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
טיפ קטן: אם לוחצים על הכותרת "סיכוי משוער לחיצוני" זה מראה את הערים לפי סדר הסיכויים מהנמוך לגבוה (ואם לוחצים שוב זה הופך את הסדר מגבוה לנמוך). ואם לוחצים על האחוזים של עיר מסויימת זה מראה את הנתון 1 מתוך כמה

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
פתחתי על זה אשכול אבל אין שם תגובות.
שאלה קטנה וחשובה:
כשצריך לשלוח חוזה מכירה להראות שאין דירה איזה עמודים מספיק לשלוח?

מאמין בניסים@

משתמש חדש
לגבי אלעד זה מה שקיבלתי היום מאשד

יהודה שלום רב,

בהמשך לפנייתך ללשכת השר בנושא הקיר האקוסטי.

מבדיקת הנתונים כי המועצה ארצית אישרה שביצוע הקיר המלא ידחה לשלב האכלוס במקום שלב היתר בניה.
לאור האמור לעיל, החסם הוסר.

בהצלחה רבה בהמשך.
אתה זכית שם בהגרלה באלעד?

יהודיפשוט

משתמש פעיל
צלילה של ממש בשעות האחרונות בסיכויים בכל המקומות עקב מאסות של נרשמים.
הסיבה לכך כנראה היא מיילים שיצאו היום ממשרד השיכון לזכאים המעדכנים על ההגרלה (הזוי שיש אנשים שלא יודעים שיש הגרלה עד קבלת המייל...)
אני למשל יודע רק התעצלתי
המייל שלח לי תזכורת (ולינק) אז ביצעתי את זה
על אף שזו הגרלה על הפנים מבחינתי אם אלעד זה כאלה מחירים, לא רואה פה שום בשורה (לזוצ קלאסי)עם הון של חצי מיליון מזומן ועדיין אני צריך לשלם את רוב המשכורת למשכנתא
שום דבר אטרקטיבי

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
אני למשל יודע רק התעצלתי
המייל שלח לי תזכורת (ולינק) אז ביצעתי את זה
על אף שזו הגרלה על הפנים מבחינתי אם אלעד זה כאלה מחירים, לא רואה פה שום בשורה (לזוצ קלאסי)עם הון של חצי מיליון מזומן ועדיין אני צריך לשלם את רוב המשכורת למשכנתא
שום דבר אטרקטיבי
יש הרבה מקומות מאד אטרקטיביים מבחינת רווחים (אלעד באמת פחות).
הבעיה בהגרלה הנוכחית היא סיכויי הזכיה הנמוכים בכל הערים. אבל יש בהחלט רווחים נאים ביותר (למאושרים שיזכו).

נשנושים

משתמש צעיר
לגבי אלעד זה מה שקיבלתי היום מאשד

יהודה שלום רב,

בהמשך לפנייתך ללשכת השר בנושא הקיר האקוסטי.

מבדיקת הנתונים כי המועצה ארצית אישרה שביצוע הקיר המלא ידחה לשלב האכלוס במקום שלב היתר בניה.
לאור האמור לעיל, החסם הוסר.

בהצלחה רבה בהמשך.
השאלה:
אם ארך להם 3 שנים מאז ההגרלה להגיע לתחילת בניית הקיר, מי אמר שבעוד 3 שנים - באיכלוס, הקיר יהיה מוכן, ויהיה ניתן לקבל טופס 4?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יא

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד בַּיהוָה חָסִיתִי אֵיךְ תֹּאמְרוּ לְנַפְשִׁי (נודו) נוּדִי הַרְכֶם צִפּוֹר:ב כִּי הִנֵּה הָרְשָׁעִים יִדְרְכוּן קֶשֶׁת כּוֹנְנוּ חִצָּם עַל יֶתֶר לִירוֹת בְּמוֹ אֹפֶל לְיִשְׁרֵי לֵב:ג כִּי הַשָּׁתוֹת יֵהָרֵסוּן צַדִּיק מַה פָּעָל:ד יְהוָה בְּהֵיכַל קָדְשׁוֹ יְהוָה בַּשָּׁמַיִם כִּסְאוֹ עֵינָיו יֶחֱזוּ עַפְעַפָּיו יִבְחֲנוּ בְּנֵי אָדָם:ה יְהוָה צַדִּיק יִבְחָן וְרָשָׁע וְאֹהֵב חָמָס שָׂנְאָה נַפְשׁוֹ:ו יַמְטֵר עַל רְשָׁעִים פַּחִים אֵשׁ וְגָפְרִית וְרוּחַ זִלְעָפוֹת מְנָת כּוֹסָם:ז כִּי צַדִּיק יְהוָה צְדָקוֹת אָהֵב יָשָׁר יֶחֱזוּ פָנֵימוֹ:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה