קופת גמל להשקעה דרוש סוכן עבור פתיחת קרן השתלמות בהראל עם דמי ניהול טובים

אליקו a

משתמש חדש
יש כאן סוכן שיוכל לתת לי דמי ניהול זולים וטובים עבור קרן השתלמות בהראל?

אם כן, אודה לו מאוד.

תודה.

אפשר כאן או באישי.

A052

משתמש סופר מקצוען
סוכן עם דמי ניהול טובים?
בדר"כ זה סותר, כי הסוכן מרויח כסף מדמי הניהול שלכם.

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
סוכן עם דמי ניהול טובים?
בדר"כ זה סותר, כי הסוכן מרויח כסף מדמי הניהול שלכם.
לא באמת סתירה.
המציאות בשטח לא כמו שאת כותבת..
סוכנים טובים נותנים (גם) דמי ניהול טובים. אם כי, לא בהכרח. אבל ודאי שזו לא סתירה.

Ins

משתמש צעיר
האמת, נמאס להגן על יושרת הסוכנים . משום מה המגמה בפרוג לכלול את כל סוכני הביטוח ולהציג אותם כגנבים, גזלנים, אגואיסטים וחסרי ידע באופן כללי .....
לכן אני פחות מגיבה כאן גם כשאני חושבת ויודעת שנכתבים כאן דברים לא מדויקים

לעניין עמלות הסוכן , כיום- עמלת הסוכן בדרך כלל לא נגזרת מגובה דמי ניהול (פעם, לפני שנים זה כן היה כך).
והסוכן מקבל עמלה קבועה בין אם הוא נתן דמי ניהול מקסימליים ובין אם נתן את המינימום שיכל ....

ה. שלמה

משתמש מקצוען
האמת, נמאס להגן על יושרת הסוכנים . משום מה המגמה בפרוג לכלול את כל סוכני הביטוח ולהציג אותם כגנבים, גזלנים, אגואיסטים וחסרי ידע באופן כללי .....
לכן אני פחות מגיבה כאן גם כשאני חושבת ויודעת שנכתבים כאן דברים לא מדויקים

לעניין עמלות הסוכן , כיום- עמלת הסוכן בדרך כלל לא נגזרת מגובה דמי ניהול (פעם, לפני שנים זה כן היה כך).
והסוכן מקבל עמלה קבועה בין אם הוא נתן דמי ניהול מקסימליים ובין אם נתן את המינימום שיכל ....
תודה וסליחה, בכל מקרה התכוונתי ע"י התיוג להפנות אליכם בתור סוכן טוב ולא לשם מטרה אחרת.

• תודה
Reactions: Ins

ה. שלמה

משתמש מקצוען
והסוכן מקבל עמלה קבועה בין אם הוא נתן דמי ניהול מקסימליים ובין אם נתן את המינימום שיכל ...
מעניין מה שאתם כותבים רק לאחרונה הוצע לי ע"י סוכנות מסויימת דמי ניהול משמעותית זולים, ועם שירות די גרוע, היה נראה לי שיש קשר.

Ins

משתמש צעיר
מעניין מה שאתם כותבים רק לאחרונה הוצע לי ע"י סוכנות מסויימת דמי ניהול משמעותית זולים, ועם שירות די גרוע, היה נראה לי שיש קשר.
זה מה שאני מקבלת
יכול להיות שלסוכנים אחרים הסכמים אחרים

**Moko**

משתמש מקצוען
עצוב שזה כך
אבל לא מחייב בכלל
יש כאלו שירוויחו עליך קופה ועדיין לא ירצו להסתכל לכיוונך..
זה תלוי במה הסוכן משדר לצוות שלו-כמה חשובים הלקוחות

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אם כבר מדברים על שירות: האם יש משמעות לשירות בנוגע לקרן השתלמות ארוכת טווח?

Ins

משתמש צעיר
אם כבר מדברים על שירות: האם יש משמעות לשירות בנוגע לקרן השתלמות ארוכת טווח?
הגדרת המושג שרות נעה על מנעד רחב מאד
אם בגדול אתם מתפעלים את הקרן לבד כמו מעברי מסלול/ הוצאת דוחות שנתיים/ טיפול ושליחת בקשה להלוואה/מוציאים כל דבר מהאיזור האישי לבד/ מעודכנים על מצב שוק ההון באופן כללי ולא צריכים הכוונה- אז אין באמת צורך בשירות מיוחד, כי ככל הנראה לא תזדקקו אף פעם לשירות כלל
אם את הדברים הרשומים מעלה אתם לא עושים לבד, תצטרכו את שירותיו- ואז כמובן יש משמעות לטיב ויעילות השירות

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יא

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד בַּיהוָה חָסִיתִי אֵיךְ תֹּאמְרוּ לְנַפְשִׁי (נודו) נוּדִי הַרְכֶם צִפּוֹר:ב כִּי הִנֵּה הָרְשָׁעִים יִדְרְכוּן קֶשֶׁת כּוֹנְנוּ חִצָּם עַל יֶתֶר לִירוֹת בְּמוֹ אֹפֶל לְיִשְׁרֵי לֵב:ג כִּי הַשָּׁתוֹת יֵהָרֵסוּן צַדִּיק מַה פָּעָל:ד יְהוָה בְּהֵיכַל קָדְשׁוֹ יְהוָה בַּשָּׁמַיִם כִּסְאוֹ עֵינָיו יֶחֱזוּ עַפְעַפָּיו יִבְחֲנוּ בְּנֵי אָדָם:ה יְהוָה צַדִּיק יִבְחָן וְרָשָׁע וְאֹהֵב חָמָס שָׂנְאָה נַפְשׁוֹ:ו יַמְטֵר עַל רְשָׁעִים פַּחִים אֵשׁ וְגָפְרִית וְרוּחַ זִלְעָפוֹת מְנָת כּוֹסָם:ז כִּי צַדִּיק יְהוָה צְדָקוֹת אָהֵב יָשָׁר יֶחֱזוּ פָנֵימוֹ:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה