גילוי ה'קוד הסודי' באשראי, זה בקלי קלות, זה ממש לא בטיחותי!

רפ

משתמש סופר מקצוען
זה כל מה שניסיתי לחסוך
את ההליכה לבנק
את יכולה לשאול אותם גם בטלפון למה את לא רואה את פרטי הכרטיס.
הגיוני שזה כלול בהגדרה של צפיה בפרטי החשבון.
איזה בנק זה?

אני וביתי

משתמש מקצוען
הייתי צריך לדעת מה הקוד הסודי של האשראי שלי
אחרי כל הכאב ראש החדש שעושים לכולם
והכל במטרה שהשימוש יהיה בטיחותי יותר, שמי שלא יודע את ה'קוד' המהולל, לא יוכל להשתמש

לתדהמתי
ה'מידע' היחיד שצריך להקיש זה תעודת זהות של בעל הכרטיס
ואת המספרים המופיעים על הכרטיס
[בחברת כאל]

זאת אומרת, שכל מי שמוצא כרטיס עם השם שלי, פשוט בודק ברגע באגרון מה המספר תעודת זהות שלי
ויש לו את הקוד תוך דקה וחצי

זה בטיחות זה?

אולי יש למישהו רעיון איך אפשר לשמור עליו קצת יותר...
שיציע לחברות האשראי, בהקדם.
תנסה מטלפון אחר לא מה שרשום בכרטיס יש חברות אשראי שהזיהוי הוא מספר הטלפון ולא ניתן לבצע כלום ממספר אחר.

שרולי ש

משתמש חדש
זה כל מה שניסיתי לחסוך
את ההליכה לבנק
כותב לי כעת באתר של הבנק
  • להזכירך, אתה יכול לצפות באתר רק במידע על החשבון. רוצה גם לבצע פעולות בנקאיות בכל זמן ומכל מקום? אנא פנה לסניפך וחתום על אישור לביצוע פעולות באתר ובסלולר.
  • מה זה היה לך בסוף

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה