שוק ההון בעלי מניות האם הייתם מוכרים עכשיו?

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
גם בחשבון cash עולה 2$ המרה
בחשבון קש, במידה ואני קונה מניה שאין לי את מחירה במטבע שלה
(למשל: הפקדתי כסף בשקלים, ועוד לא המרתי, ואני קונה כעת בדולר)
הוא ימיר אוטומטי, ללא עמלת מינימום, אבל עמלה אחוזית מעט יותר גבוהה (אאל"ט 0.03 אחוז)

טוב מאוד

משתמש מקצוען
בחשבון קש, במידה ואני קונה מניה שאין לי את מחירה במטבע שלה
(למשל: הפקדתי כסף בשקלים, ועוד לא המרתי, ואני קונה כעת בדולר)
הוא ימיר אוטומטי, ללא עמלת מינימום, אבל עמלה אחוזית מעט יותר גבוהה (אאל"ט 0.03 אחוז)
@השקעות R הון זה נכון?

טוב מאוד

משתמש מקצוען
לא, אני סתם ממציא.

סליחה! חשבתי שאתה כותב מהשערה.
תוכל להראות לי היכן בקישור ששמת רואים שיש אפשרות לשלם לפי אחוזים ללא עמלת מינימום של 2$?
For currency trades executed under the auto currency conversion service, IB will typically add or subtract (at its discretion) 0.03% to the exchange rate that would otherwise apply. Please note that IB does not separately charge a commission on these auto-conversion trades.
כאן כתוב שיש עמלה 0.03% אבל לא כתוב שאין עמ' מינימום

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
כתוב שיש עמלה 0.03%
For currency trades executed under the auto currency conversion service, IB will typically add or subtract (at its discretion) 0.03% to the exchange rate that would otherwise apply
וכאן:
כתוב שאין עמ' מינימום
Please note that IB does not separately charge a commission on these auto-conversion trades.
בעברית:
שימו לב ש-IB לא גובה עמלה בנפרד על עסקאות המרה אוטומטית אלו.
כלומר, יש רק עמלה אחת, העמלה של ה 0.03%
ולא כתוב בה שום הגבלה של 2$ מיני'.

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  10  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה