פנאי בכל עת - ספוילרים

etidan

משתמש מקצוען
גם לכם הפריע שהיא כתבה הרבה על חב"ד ומה שהרבי אמר?
ממש לא אהבתי את הדיבורים בלי סוף על הרבי ועל חב"ד- הפריע לי מאד! זה שקוף שהכותבת חבדניקי"ת! וזה היה ממש מוגזם!!!
לא מבינה אותך ואת כולן פה..
בתור חבדניקית זה ההשקפה שלה.. וזה האמת שלה
וכל אחת שכותבת ספר תכתוב מה שנכון בעיניה וכמובן יש לה את כל הזכות לרשום בלי לקבל שום תלונה.. כי מי שיש לה תלונה שפשוט לא תקרא את הספר והכל יסתדר..
אני לא חבדניקית אבל אני אהבתי לקרוא את הדברים
אין לי בעיה ואני אוהבת לשמוע דברי חיזוק והשקפות שונות.. בסופו של דבר כולן מובילות לאותו יעד
והאמת הכואבת שיש כאלה שחושבים שרק הדרך שלהם היא הנכונה אז קשה להם לקבל דברים אחרים וחבל..
זה חלק מהאחדות שחסרה בציבור החרדי..
איזה עולם יפה היה אם כולם היו מקבלים את כולם וכל אחד הולך בדרך שלו.. משיח היה בא מזמן..
ואגב לא מדברת ספציפית עליך רק ציטטתי תגובה אחת מיני רבות
הסתדר לכם הגיל של נטע?
היא אומרת שהיא בת 40, אבל מרגיש לי שהיא אמורה להיות יותר מבוגרת, ארי בן 13, זה אומר שהיא ילדה אותו בגיל 27?
מה שאומר שהיא הכירה את גיטי אדלר (ואנחנו הכרנו אותה) בגיל 23 בערך, אם אני מחשבת נכון
מה אתם אומרים? הגיוני?
הייתי אומרת שהיא אמורה להיות בת 50 כמעט, לפי הכרונולוגיה של הספרים
דיי אתן באמת יושבות ומחשבות גילאים?? :ROFLMAO::ROFLMAO:
לי אישית לא הפריע, אבל שמתי לב שהיא כתבה הרבה על תפיסת חב"ד מול הצבא, ואלו דעות שלא מתיישבות עם הדעות החרדיות כיום - אצל הליטאים, חסידים וספרדים (מכמה שאני מכירה..)
אני חושבת שהיא הגזימה, בתור ספר שמיועד לציבור החרדי המיינסטרים, ובזמן שהקונפליקטים עולים לשיח הציבורי כל הזמן, היא לא היתה צריכה להדגיש את חשיבות השירות הצבאי ולהסביר למה זה בעצם כן בסדר.
היא לא הדגישה בכלל את חשיבות הצבא!! והיא לא אמרה שזה בסדר..
היא כן הדגישה את חשיבות לימוד התורה מול הצבא!
וכן היא דיברה על זה הרבה כי זה המצב כיום וחשוב לדבר על זה כי (לצערנו) זה קיים..
אנחנו בציבור שלנו יודעים בדיוק מה יותר חשוב ואם כולם היו לומדים תורה לא היו מלחמות
וכמובן שאם לא התורה מזמן היינו מתחת לאדמה
אבל חשוב לדעת שיש חיילים שמוסרים את הנפש בעזה ונלחמים גם בשבילנו! למרות שהם יודעים שיש סיכוי גדול שהם לא יחזרו והם נלחמים עם חיות טרף שכל המטרה שלהם זה להכחיד אותנו!
וצריך להתפלל ולקרוע את השמיים שיחזרו לבית בריאים ושלמים..
ה"רעים" הם נגד (יואל)
מצאת רע אחד שהוא נגד... והוא באמת רע (ב"ה לאט לאט מתחזק;))
לחיות עם בנאדם כזה נשמע סיוט לכל החיים
מה הקשר של השידוך של ישראל ודבורה ? שני סגנונות שונים לחלוטין
וגם לכאורה דבורה רוצה ילדעים, ולמה שישראל ירצה ?? לא קשור בעליל קיטש לגמרי
הלוואי שלא.
גם לדעתי..
לישראל מגיע איזה מלאכית, והייתי רוצה מישהו כזה ברווק יותר צעיר ולומד תורה:)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה