נספח לאתגר ניקוי מגירות

גרפולוג

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
טוב. אז אתגר בלי נספח, הוא כמו בר בלי צלחות, וקוגל בלי חמוצים, ונרות חנוכה בלי שמש...
והנה כיבדני ר' נתן בכבוד שאין בו ממש, להיות נספח. וכבעל ענווה מופלג הנני לפניכם, מחובט בהצגת הנספח בבחינת מגירה בתוך מגירה.

כאן נוכל לבקר ולחוות דעות מוצקות על 'מנות הלשון המיושנות', רק בבקשה. בלי מצקות.

כאן בלי ריגוליישן, פרוצדוריישן, פרמטריישן, וכל מה שגורם לסופר לספר לכולם שהוא פשוט ייישן!

אז תנו בראש, בעט, במקלדת, ובמגירות.

למי שבכל זאת מחפש כללים...
מוקדש ל(----××××××----)...

1. אין להגיב על מאמר בלי להודות לבעל המגירה.
2. אין להודות על מאמר בלי להגיב לבעל המגירה.
3. יראה בעל המגירה להותיר פינה לשיוף במאמרו על מנת שיוכלו להתגדר נוספים בפינה זו.
4. בעל העדשה יוכל להיות מוזכר כאן בשמו המלא חן ונועם מקצועי. ר' יואל ארלנגר! כפשוטו ממש.
5. חיפשתי עוד כלל ולא מצאתי, אחפז לחפשו בכלל הבא.
6. התגובה לכל מאמר מגירה לא תארך מ 737 מילים.
7. מי שאין לו מגירות, יוכל להשיג בקנייה מרוכזת אצל המנהל המסור ר' נתן גלאנט.
8. חשבתם שאין עוד כללים? כן. גם זה כלל חשוב.
9. מי שמכר את מגירותיו בפסח, יזכור לקנות את זכויות היוצרים חזרה מפראג'.
10. דייייייי.

צאו צאו לדרך.
אני הולך לחפש את פראג'...

יענקי R

ספר יהלום - עימוד נוצץ ברמה אחרת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים

גרפולוג

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
1. מנעת טוב מבעליו... יש הרבה שנהנים 'מבחוץ', וכי לא יתנו תודה?
10. מי מתחיל?
הבהרה
הכוונה לבאים מבפנים.... הרוצים להתייחס בהודאה מהללת לבעל המגירה כאן בנספח במילותיהם. שיוסיפו גם איזו תגובה מחכימה. מה יש? שישפשפו קצת...

חוץ מזה, כל המוסיף במתן תודות = לייקים במאמר שמתפרסם, יוסיפו לו מן שמיא!!!
בין אם הוא נהנה 'מבחוץ' ובין אם הוא נהנה 'מבפנים'.

@אהוב אין כאן כהן... תתכבד ותעלה ראשונה!
אני עוד לא מצאתי את פראג'...

יענקי R

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים

יענקי R

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
אפרורפו אתגר:
@דוכסוסטוס וויתר על הזכייה שלו? הוא הרי זכה באתגר האחרון, אם אני זוכר נכון.

דוכסוסטוס

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מה הכוונה?
סוג כזה? או עם סוף

זוג נעלי העקב לצד הזוג השבתי הגברי המחודד הותירו שובל עקבות עדין מוקפד ואלגנטי בין שבילי האדמה. הורדים הפורחים בסימטריות מרגיזה בצידי הדרך פסעו לקראתם והרכינו את גבעוליהם כמאחלים כל טוב שבעולם.

את השאלות המאתגרות הכין ראובן עד שעה מאוחרת בלילה.
"מה היית רוצה לראות בעולם מושלם?".

צביה פזלה קצרות אל מבנה בית המשפט שמולם "המשאלה שלי היא לחיות בעולם בלי פשע, שבתי המשפט יסגרו את שעריהם על מנעול ובריח...".

"ומה יהיה על משפחותיהם של 550 שופטים שפרנסתם תקופח?, מה נענה לילדיהם של 30000 עורכי דינים שירעבו ללחם?, לא סתם הפטיר בן גוריון נשיקת חדוה לחלל האוויר כשנתפס הגנב העברי הראשון". ראובן קטע אותה אבל צביה לא שעתה אליו, עיניה היו שבויות בקסם אירועי ניתוץ מגדלי השן.

"אנשים ילכו ברחובות בתחושת ביטחון מלא, לא ינעלו את הבתים בלילה, שוטרים רק יכוונו תנועה בהכנסות ספר תורה..."

"ויצרני מצלמות האבטחה? יפשטו רגל? והמאבטחים? והמנעולנים מה יהיה עליהם?

גרפולוג

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מה הכוונה?
סוג כזה? או עם סוף

זוג נעלי העקב לצד הזוג השבתי הגברי המחודד הותירו שובל עקבות עדין מוקפד ואלגנטי בין שבילי האדמה. הורדים הפורחים בסימטריות מרגיזה בצידי הדרך פסעו לקראתם והרכינו את גבעוליהם כמאחלים כל טוב שבעולם.

את השאלות המאתגרות הכין ראובן עד שעה מאוחרת בלילה.
"מה היית רוצה לראות בעולם מושלם?".

צביה פזלה קצרות אל מבנה בית המשפט שמולם "המשאלה שלי היא לחיות בעולם בלי פשע, שבתי המשפט יסגרו את שעריהם על מנעול ובריח...".

"ומה יהיה על משפחותיהם של 550 שופטים שפרנסתם תקופח?, מה נענה לילדיהם של 30000 עורכי דינים שירעבו ללחם?, לא סתם הפטיר בן גוריון נשיקת חדוה לחלל האוויר כשנתפס הגנב העברי הראשון". ראובן קטע אותה אבל צביה לא שעתה אליו, עיניה היו שבויות בקסם אירועי ניתוץ מגדלי השן.

"אנשים ילכו ברחובות בתחושת ביטחון מלא, לא ינעלו את הבתים בלילה, שוטרים רק יכוונו תנועה בהכנסות ספר תורה..."

"ויצרני מצלמות האבטחה? יפשטו רגל? והמאבטחים? והמנעולנים מה יהיה עליהם?
אם זה היה במגירה זה טוב. רק תכניס את זה לאתגר. אתה נמצא בנספחיישן...

ואולי כדאי לחדד את העט ולסיים את הפתיחה המרהיבה הזו. לפוסט חובק מערכות הצדק באי צדק.
לאח"מ תעלהו לאתגר שנשזפו מכל צדדיו.

סופריא - הוצאה לאור

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
@גרפולוג יקר!

מומלץ לשים בראש ההודעה הפותחת את האשכול, לינקוקון מוזהב לאשכול המאותגר עצמו.

גדי ישראלי

משתמש מקצוען
ומה יעשה אדם שהינו בעל בעמיו אך מגירה לגור בה גרורות כתביו אין לו? ולא מחמת חיסרון המגירה (מסור) או מפני שחלילה גרה לא יגר שהוא מסימני טומאה, אלא רק מפני שאינו כותב חוץ לתחום פרוג מחמת דוחק הזמן וצוק העיתים.
אבל תתעלמו ממני. אני כבר התרגלתי לזה. העולם הוגן? לא.
מפעלים שלמים מייצרים עוגיות קינמון והעולם שותק!
וופלות לימון יש כל השנה וקרמבו רק בחורף.
בנאדם משלם טבין ותקילין על קילו גרעינים שחורים, ואחד לחמישה גרעינים יוצא לו נציב מלח בצורת מקל קטן ומשונה.
בנאדם משלם כפול על חצי קילו פיסטוקים, ואחד לשלשה פיסטוקין מתבצר לו בקליפתו כבבונקר משל היה פנינת זהב...

יענקי R

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
מפעלים שלמים מייצרים עוגיות קינמון והעולם שותק!
וופלות לימון יש כל השנה וקרמבו רק בחורף.
בנאדם משלם טבין ותקילין על קילו גרעינים שחורים, ואחד לחמישה גרעינים יוצא לו נציב מלח בצורת מקל קטן ומשונה.
בנאדם משלם כפול על חצי קילו פיסטוקים, ואחד לשלשה פיסטוקין מתבצר לו בקליפתו כבבונקר משל היה פנינת זהב...
יאללה, לאתגר! עוד כמה שורות ומגרת-הנספח מתפוצצת... (תוסיף גם: בג"ץ קיים ועדיין יש שופטים נוכלים...)

דוכסוסטוס

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
אם זה היה במגירה זה טוב. רק תכניס את זה לאתגר. אתה נמצא בנספחיישן...

ואולי כדאי לחדד את העט ולסיים את הפתיחה המרהיבה הזו. לפוסט חובק מערכות הצדק באי צדק.
לאח"מ תעלהו לאתגר שנשזפו מכל צדדיו.
אצלי במגירה יש רק קטעים קטועים.

אפשוטער איד

משתמש מקצוען
אצלי במגירה יש רק קטעים קטועים.
גם אצלי!
וכמו אותו יהודי שעשה סיום הש"ס על הדף הראשון של כל הש"ס, יען כל פעם שהתחילו מסכת הוא הצטרף... ואיפשהו בדף ג' עמוד א' הוא שכח, דילג, ברח, פרח.
כך נשאר לו כל דפי הש"ס הראשוניים
כן אותו אדם פתח את מגירתו בערב פסח וראה את בדילי הניירות וכותרותיהם וראשוני שורותיהם מבצבצים, אחד על מצב החסה, והשני על מצב הבטטה, השלישי סתם טור שהתחיל ולא הספיק בצקו עד שנסגר האתגר ונשאר נא. ועוד כהנה וכהנה שחיכו לזמן פנוי, שחיכו להשראה, לעצבים....

סופריא - הוצאה לאור

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
רגע אחד, יש בדיקה מעמיקה במגירה, כדי למצוא את המקור של הקטע? יאללללללללללללהההההההההההה, שימו פס על הכללים... תכתבו משהו ותעלו לאתגר....

סתאאאאם... (אחרי שזרקתי את הרעיון, הייתי חייב להסתייג ממנו, אבל מקווה שהבנתם אותי...)
אילו יכולתי לערוך את ההודעה הפותחת....
אבל טוב מאוחר מלעולם לא... לא כך @חסידישער

אוקיי. לינקוקון מוזהב לאשכול האתגר

נערך לאחרונה ב:

גרפולוג

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
13 תגובות בנספח ואין אחד שיעשה באתגר סיפתח???

תעלו קטוע. תעלו פיסח. תעלו גזום. תעלו כתוש. תעלו סחוט. תעלו שבור. תעלו מרוסק. תעלו מעוך. תעלו כתות. תעלו שדוף. תעלו רצוץ. תעלו גבוב. תעלו שלוק. תעלו עלו לו ו.....

רק אם אכן תמיד ציפיתם לפרסם את מאמר פרי מגירת עטכם בצורה הזו...

אם תרצו תוכלו להשלים.להלחים. להוסיף. לשפץ. לנסר. לשייף. לבשל. לטגן. נו כבר, העיקרון ברורררר!

אח, אילו הייתי מוצא עכשיו את פראג'...

עדיאל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מי יתן לי אבר כזבוב, אעופה אשכונה במגירה השניה מלמטה בארון מגירות הכתר במרפסת מטבחו של @דוכסוסטוס.

רגע לפני שאתה מנסה להתפטר מהזבוב הטורדני והמעיק, שמע מה הוא אומר לך...
משגמלה ההחלטה עור וגידים,
אדם גומל את עצמו מעורו וגידיו לאחר אריכות ימיו ושנותיו, בטח התכוונת לעת קרימת העור והגידים, לא?

לנבואת קריין מנאפף

טוב נו, כולה שגיאת כתיב אחת. אבל התוצאה לא מי יודע מה מלבבת.
מאנפף.

סופריא - הוצאה לאור

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
@דוכסוסטוס היקר. כמה נחמד הקטע...

להלן הערה (שתי הערות נוספות, גנב לי @עדיאל :mad:):
להנאתי, הצטעצעתי בעריגת זיכרונות
המילה נכתבה כך בכוונה? בעקרון, צריך להיות באריגת, אך אם התכוונת לערגה האופפת את האורג זכרונותיו, שאפו! אני מחזיר את ההערה אלי...

ושאלה אחת: האם קיים חזון למועד השלמת הקטע? אנו מעונינים להכיר יותר את האנשים באוטובוסם...

דוכסוסטוס

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
@חסידישער , מתקשה להיזכר מה התכוונתי בזמנו לגבי גיא ההריגה, אבל הפרשנות שלך די מסתברת.

@עדיאל הבנתי מה גומל האדם, אבל ההחלטה גם היא נוהגת לעתים לגמול בלב, מה היא בדיוק גומלת שם? בכל מקרה העיוות היה במקור.
השגיאה הלא נעימה תוקנה.

המקטע נכתב לאחר נסיעה מתישה מבני ברק לכותל המערבי באוטובוס שאליו התנקזו כל אלה שניכרים באוטובוסם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  38  פעמים

לוח מודעות

למעלה