וירוס קיצור דרך והודעות קופצות- לא מצליח להיפטר

שלום.
יש לי כמה מחשבים, ולאחרונה הוירוס הידוע לשימצה (וירוס קיצור דרך) השתולל ועבר מאחד לשני. בעזרת הפורום, וקריאת (אולי "כל") האשכולות בעניין זה, הצלחתי להיפטר ממנו, מלבד 2 מחשבים שבהם הוא מסרב לצאת, אף שביצעתי את האמור באשכולות קודמים.
אשמח למי שיכול לעזור לי בפתרון ספציפי:
מחשב 1: אכן המחשב לא מייצר קיצורי דרך בהתקנים, אך כל פעם שאני מדליק אותו קופץ לי מסך- מסך שחור+ הודעה (מופיע בתמונה מס' 1). בתחילה קפץ רק הריבוע השחור (c:\windows\system32\cmd.exe) לחצי שניה בהדלקת המחשב ונעלם- (הקובץ קיים בתקיית היעד הנ"ל בתקיות מוסתרות), ובמקביל קפץ חלון קטן (c:\streamer\streamer.exe)- מחקתי קובץ זה, ומאז קופץ לי בצורה הנ"ל (תמונה מס' 1).
מחשב 2: מחשב זה ממשיך לייצר לי קיצורי דרך רק בהתקנים חיצוניים (ולא בכונן של המחשב)- כל תיקיה בהתקן, מקבלת קיצור דרך על שמה. בנוסף, בהדלקת המחשב קופץ ריבוע שחור (c:\streamer\streamer.exe) ונעלם מיד- קובץ זה קיים בתיקיה מוסתרת ביעד הנ"ל (מצורף בתמונה מס' 2) ניסיתי למחוק קובץ זה כמו במחשב הראשון, אך כותב לי שא"א כיון שהקובץ פתוח ב"ultra Virus" וכו'- אני מצרף בתמונה מס' 3 צילום של מנהל המשימות למחשב זה.
ניסיתי להפעיל את כל הקבצים והתוכנות שראיתי בכמה אשכולות כאן, ולא עזר !
תודה מראש

קבצים מצורפים

• 1.PNG
    1.PNG
    KB 69.8 · צפיות: 74
  • 2.PNG
    2.PNG
    KB 20.7 · צפיות: 71
  • 3.PNG
    3.PNG
    KB 89.3 · צפיות: 61

Orfeos

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
חפש בפורום תוכנות שמוצף בנושא הזה

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
לגבי מחשב 1 זה פשוט
תתקין ccleaner
כלים>אתחול
ברשימת האתחול מופיע כל מה שעולה בכניסה למחשב תחפש את הנתיב שמופיע באזהרה ותמחק
הסבר: הוירוס נתן פקודה להפעלה אוטומטית וכיון שמחקת את הוירוס המחשב לא מוצא את הקובץ אותו הוא צריך להעלות אוטומטית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה