המצעד השנתי לסיכום שנת המוסיקה תשע"ח

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
קול חי מיוזיק:

רמה של ממש התרחשה הערב באולפני "קול חי מיוזיק" בבני ברק, כששודר המצעד השנתי לסיכום שנת המוסיקה תשע"ח.

השונה במצעד זה היה, שעד לרגע שידור השירים, לא ידעו מגישי התוכנית, אפרים קמיסר ואלי קליין, אלו שירים דורגו ואת מספרם ברשימה. כששודרו השירים, הופתעו המגישים בכל פעם מחדש (או שלא) והביעו את דעתם הנחרצת (והשונה) על תוצאות המצעד..

בנוסף, דירוג "שיר השנה" התבצע בזמן אמת על ידי המאזינים בעת שידור המצעד, ועשרות אלפי מדרגים גדשו את קו הטלפון המיוחד שהוקם לצורך המצעד..

בתחילת שידור המצעד, הגישו השניים, כל אחד בתורו את השיר שלדעתו היה אמור להיכנס לרשימת הדירוג - ולא נכנסו.

אלי קליין בחר את "סיני" של אהרל'ע סאמעט, ולעומת זאת קמיסר בחר את "המלך המרומם" של אריה קרלינסקי.

במצעד שולבו פינות מעניינות במיוחד, שעסקו בתעשיית המוסיקה היהודית העכשווית, וכן פינה מיוחדת עם סיכום שנת המוסיקה תשס"ח - לפני עשור בדיוק..

ולהלן תוצאות המצעד השנתי של קול חי מיוזיק לסיכות שנת תשע"ח

מקום 20: נמואל הרוש - ותיק

מקום 19: אבישי אשל - אלוקים גדול

מקום 18: מוטי שטיינמץ - ואני

מקום 17: אלי פרידמן - אל בית אבי

מקום 16: משה קליין - ברכו את ה'

מקום 15: חיים ישראל - אנו עמך

מקום 14: יוני z - דע מה

מקום 13: שלומי גרטנר - היי זה הזמן

מקום 12: אהרל'ע סאמעט - לא לנו

מקום 11: אבי אילסון - חתן וגם כלה

עשרת הגדולים

מקום 10: מרדכי בן דוד - הכל לטובה

מקום 9: אוהד מושקוביץ- לבדו

מקום 8: ארי גולדוואג - לא נפסיק לרקוד

מקום 7: רולי דיקמן - כח הרצון

מקום 6: אורי דוידי - הלוואי

מקום 5: שמילי אונגר - מאך א ברכה

מקום 4: יעקב שוואקי - כל הנשמה

שלושת הגדולים

מקום 3 : ישי לפידות - בקש עבדך

מקום 2 : ישי ריבו - אחת ולתמיד

המקום הראשון

מקום 1 : ישי ריבו ומוטי שטיינמץ - נפשי

האזינו לתקציר המצעד.

קול ברמה:

המצעד השנתי לשנת תשע"ח בהגשת עמירם בן לולו ברדיו ׳קול ברמה׳

בתום שלוש שעות של משדר מרתק, 30 שירים, ועשרות אלפי הצבעות באתר ׳קול ברמה׳ אלו התוצאות:

"שיר השנה": נפשי – ישי ריבו ומוטי שטיינמץ

ישי ריבו: "האמת שלא חשבתי ש"נפשי" יחצה קהלים, ערוצים כפי שהוא חצה, ואני לא לבד בסיפור הזה יש כמובן גם את מוטי המדהים. זאת הזדמנות להודות לכל המאזינים ולרדיו 'קול ברמה' שמפרגן לאורך כל הדרך."

"נפשי" השיר המלא

במקום השני: בקש עבדך – ישי לפידות

במקום השלישי: נתת לי הכל – יניב בן משיח

"זמר השנה" – חיים ישראל

חיים ישראל: "לכבוד הוא לי, תודה לכל מי שהצביע. זה באמת מרגש אותי שהקהל עוקב אחרי ומשתוקק לעוד מוזיקה טובה וזה נותן לי את מלוא המרץ להמשיך הלאה ולא לעצור"

"אלבום השנה" – כח הרצון | רולי דיקמן

רולי דיקמן: "זה מרגש אותי באמת באמת בטירוף, כשיש את הבחירות וההודעות המשמחות האלו זה מה שנותן את הכוח להמשיך."

"תגלית השנה" – קובי ברומר

קובי ברומר: "מעולם לא עמדתי במעמד כזה, בסוף אחרי כל ההשקעה אומן צריך גב ותמיכה ומגיע לרדיו תודה ענקית על כך, וכמובן גם למאזינים"

"אלבום השנה D.j's" – מידד טסה | החתונה

אביעד גיל: כל הפרוייקט הזה התחיל מהבחורים שמבקשים הקלטות בכל אירוע, החלטתי להעלות את הפרוייקט על אלבום, וזה שאוהבים את זה ככה זה הדבר הכי משמח"

יחצ"ן השנה – אסף משיח

אין לי את ההקלטה כי לא הצלחתי להוריד אבל מי שרוצה להאזין לכך יוכל להכנס לקישור הזה

ואם יש לכם עוד מצעדים נשמח לשמוע. תעלו לכאן.

קבצים מצורפים

• תקציר מצעד קול חי מיוזיק.mp3
    21 MB · צפיות: 109

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לגבי 'קול חי מיוזיק' השירים שהם בחרו מלכתחילה על מנת לדרג לפי הסדר לדעתי שירים מאד מאד יפים ומאד מ'שלנו'. אולי 2,3 שירים פחות...

לגבי 'נפשי' זה היה ברור שזה יהיה שיר השנה. קודם כל לגבי מהירות התפוצה שזה צבר. אפילו ילכו אנשים לסקור אנשים שאינם שומעים מוסיקה וזה אינו מעניין אותם כמעט והם יכירו את השירים הנפוצים מניסיון. (יש לי מקום כלשהו שלגבי זה אני יכולה לדעת עד כמה אוהבים שיר מסויים ושומעים אותו בלי סוף)
אפשר למצוא הרבה מעלות בשיר: השיר, הרגש שמוטי מעביר, היופי בקול של ישי - סגנון שפחות הכרנו עד שהוא הגיע יש כאלה שאוהבים ויש כאלה שפחות, ויותר מכולם: החיבור של זמר חסידי אותנטי ששומר על המסורת החסידית במלואה בשירה שלו לבין זמר שפונה לציבור היותר פתוח.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

MusiCode

משתמש מקצוען
בס"ה תוצאות המצעד זהות...

1. נפשי
2. בקש עבדך

לדעתי שבעת הגדולים בקול חי, גם לא משהו,
אבל שלושת הגדולים, נבחרו בצדק.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

יוסף שחק

משתמש סופר מקצוען
האמת שאף פעם לא הבנתי מה העניין במצעדים הללו, הרי כל אחד אוהב בכל רגע נתון שיר מסויים לצורך מה מעניין השקלול הזה של עשרות אלפי אנשים?
כלומר, אני מבין שהתקשורת צריכה למלא את הזמן, אבל מדוע זה מעניין את המאזינים?
היה נחמד אם היו בוחרים שיר אחד שהכי תפס במשך השנה, סתם כי זה מעניין. אבל מה אני עושה עם הרשימה הזו? הולך איתה למכולת?
(אפילו המגישים נורא מתאמצים לשחק כאילו זה מעניין אותם)

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
תמיד תיהיה בעיה שהשירים שהגיעו האחרונים עולים לראש המצעד

אני מאמין שכל רדיו וכדומה אף פעם לא יהיה חף מהתערבויות של ההפקה

פופקורן- עיצוב מקפיץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
האמת שאף פעם לא הבנתי מה העניין במצעדים הללו, הרי כל אחד אוהב בכל רגע נתון שיר מסויים לצורך מה מעניין השקלול הזה של עשרות אלפי אנשים?
כלומר, אני מבין שהתקשורת צריכה למלא את הזמן, אבל מדוע זה מעניין את המאזינים?
היה נחמד אם היו בוחרים שיר אחד שהכי תפס במשך השנה, סתם כי זה מעניין. אבל מה אני עושה עם הרשימה הזו? הולך איתה למכולת?
(אפילו המגישים נורא מתאמצים לשחק כאילו זה מעניין אותם)

מי אמר שהמצעדים אכן משקפים את דעת הציבור?

כמו שיש פרסומות, יש גם מצעדים..
זמר השנה משלם X כדי להיות כזה
זמר ששירו נבחר לשיר השנה משלם Y
וכן הלאה...

כמובן שכל האמור לעיל הוא לדעתי האישית בלבד וללא שום קשר לתחנת רדיו כזאת או אחרת..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה