ביטול העכבר בעת הקלדה

yosi44

משתמש פעיל
אגב האשכול הזה נזכרתי שראיתי פעם שיש תוכנה שנועלת את העכבר רק בעת הקלדה ממש ובגמר ההקלדה העכבר חוזר לעבוד. זה שימושי מאד למי שכותב על מחשב נייד והרבה פעמים הכף יד נוגעת במשטח העכבר ומוציא אותך מהמסמך בו אתה כותב. נכון שיש את הצירופים של FN לביטול העכבר אבל תוכנה הנ"ל עושה הכל אוטומטי לא צריכים לבטל את העכבר ואז להחזירו אחר גמר ההקלדה כי פשוט היא מבטלת אותה ברגע שהתחלת להקליד ומפעילה שוב בגמר ההקלדה
למישהו יש אותה (אפי' השם אני לא יודע)

נערך לאחרונה ב:

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
אגב האשכול הזה נזכרתי שראיתי פעם שיש תוכנה שנועלת את העכבר רק בעת הקלדה ממש ובגמר ההקלדה העכבר חוזר לעבוד. זה שימושי מאד למי שכותב על מחשב נייד והרבה פעמים הכף יד נוגעת במשטח העכבר ומוציא אותך מהמסמך בו אתה כותב. נכון שיש את הצירופים של FN לביטול העכבר אבל תוכנה הנ"ל עושה הכל אוטומטי לא צריכים לבטל את העכבר ואז להחזירו אחר גמר ההקלדה כי פשוט היא מבטלת אותה ברגע שהתחלת להקליד ומפעילה שוב בגמר ההקלדה
למישהו יש אותה (אפי' השם אני לא יודע)
הקישור לאשכול הזה לא עובד אבל נראה לי שאני יודע למה התכוונת...

אבל בשביל מה צריך תוכנה??
אני לוחץ על F5 (כך זה אצלי) וזהו!!

yosi44

משתמש פעיל
רק איך עובדים איתו. אני התקנתי והוא מוסיף אייקון קטן ליד השעון עם ויי בתוכו אך בעולם המעשה אני מקליד ותוך כדי מזיז את העכבר והוא כן מזיז אותה?
אולי בעצם זה רק גורם שאמנם הסמן זז ממקום למקום אך הוא מתעלם מהלחיצות נראה לי כעת שבאמת זה מה שהוא גורם

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
ווינדוס 10 זה מגיע מובנה כמדומני,
לא מוצא את זה כרגע בהגדרות

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
רק איך עובדים איתו. אני התקנתי והוא מוסיף אייקון קטן ליד השעון עם ויי בתוכו אך בעולם המעשה אני מקליד ותוך כדי מזיז את העכבר והוא כן מזיז אותה?
אפשר לבטל את סימון המצביע בזמן ההקלדה בהגדרות העכבר בלוח הבקרה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה