XD מה זה? וזה יכול לעזור לי?

Niños

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שלום!
יש לי עסק קטן
אנשים מבקשים ממני קטלוג לראות את המוצרים.
עד עכשיו שלחתי להם דרך הוואטצאפ את הקטלוג.
הבעיה שיש לי עוד כמה קטלוגים..וזה כבד
ולכן אחרי שראיתי ברשת שתוכנתXD היא קלה ללימוד, רציתי לשאול
האם אני יכולה להכין אפילקציה או אתר דרך XD והלקוח יראה את הקטלוג דרך הלינק שאני מביאה לו. זה יכול להיות פיטרון בשבילי?

Niños

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש משהו שיכול לעזור ולהסביר מה זה xd?

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
יש משהו שיכול לעזור ולהסביר מה זה xd?
ADOBE XD לא מיועדת לבניית אפליקציות של ממש, היא מיועדת לעיצוב ממשקי משתמש (user interface) לסמארטפונים. וגם אם אפשר לפתוח כאלה קבצים בסמארטפון זה רק דרך אפליקציה ייעודית שהמשתמש יצטרך להוריד, וזה מיותר.
היא לא תעזור לך לצורך המבוקש.
יש אפשרות עדיפה: להעלות את הקטלוג PDF שלך לקורא PDF אונליין, שאפשר לשתף רק קישור, והוא יפתח את הקישור ויראה.

Niños

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ואיך מכינים. כקובץ pdf באינדיזיין? איך שומרים כקישור??
או יש אתרים שאפשר לשלוח לינק לקטלוג??

אולי עדיף לי להכין אתר כמו wix?? יש עוד הרבה אפשרויות לאתרים חינמים. זה שווה לי???

נורופן

משתמש צעיר
ואיך מכינים. כקובץ pdf באינדיזיין? איך שומרים כקישור??
או יש אתרים שאפשר לשלוח לינק לקטלוג??

אולי עדיף לי להכין אתר כמו wix?? יש עוד הרבה אפשרויות לאתרים חינמים. זה שווה לי???
עזבי וויקס אין למה להסתבך. מכירה גוגל דרייב? תעלי לשם קובץ pdf עם קטלוג תשני בהרשאות שיהיה לכולם גישה לראות את זה תשלחי קישור (אם צריך אפילו תקצרי יש אתרים שמקצרים) ונגמר העניין
קובץ pdf הכי פשוט בעולם את עורכת בוורד קטלוג נורמלי ואז שומרת כpdf מנסיון בוורד אפשר להגיע לעיצובים מספקים

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עזבי וויקס אין למה להסתבך. מכירה גוגל דרייב? תעלי לשם קובץ pdf עם קטלוג תשני בהרשאות שיהיה לכולם גישה לראות את זה תשלחי קישור (אם צריך אפילו תקצרי יש אתרים שמקצרים) ונגמר העניין
קובץ pdf הכי פשוט בעולם את עורכת בוורד קטלוג נורמלי ואז שומרת כpdf מנסיון בוורד אפשר להגיע לעיצובים מספקים
בדיוק. אבל קטלוג כדאי לעמד באינדיזיין, אם כבר.

Niños

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אם
בדיוק. אבל קטלוג כדאי לעמד באינדיזיין, אם כבר.
אם כבר באינדיזיין, אני מנצלת לשאול.
יש לי מחשב חדש שהטכנאי התקין לי אינדיזיין 2020ץ ובדף ה19 כל פעם מחדש התוכנה נסגרת לבד. מה יכול להיות?

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אם

אם כבר באינדיזיין, אני מנצלת לשאול.
יש לי מחשב חדש שהטכנאי התקין לי אינדיזיין 2020ץ ובדף ה19 כל פעם מחדש התוכנה נסגרת לבד. מה יכול להיות?
רק בקובץ הזה, או בכל הקבצים שאת פותחת בתוכנה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה