WINDOWS 10 להורדה לחסומים

מתנחל

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מישהו מבעלי החסד כאן מוכן להעלות לאחד מהשרתים הפתוחים לחסומים (גוגל דרייב,דרופבוקס) את וינדוס 10 לכה"פ את הגירסה ל32 bit.

לא יעזור לי הכלי של וינדוס, כיון שאני צריך את זה למחשב בלי אינטרנט.

תודה מיוחדת לעוזרים!!!

טוב

משתמש רשום
יש לי עכשיו ויסטה 32 ואני רוצה שהוינדוס 10 יהיה 64, מה צריך לבצע בשביל זה ?

מתנחל

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י נקודת מחשבה;1720542:

חסום לי בנטפרי!

ביקשתי פתיחה, בואו נאתגר את החבר'ה כאן שעובדים שם (ע"ש העבודה הקשה ולא ע"ש השכר...) שיפתחו במהירות :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

נקודת מחשבה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
נכתב ע"י מתנחל;1721818:
חסום לי בנטפרי!

ביקשתי פתיחה, בואו נאתגר את החבר'ה כאן שעובדים שם (ע"ש העבודה הקשה ולא ע"ש השכר...) שיפתחו במהירות :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

לא נראה לי שזה קשור לנטפרי
גם לי זה לא מוריד עכשיו
זה שולח לאתר הזה
אתמול זה כן הוריד

מתנחל

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י נקודת מחשבה;1721878:
לא נראה לי שזה קשור לנטפרי
גם לי זה לא מוריד עכשיו
זה שולח לאתר הזה
אתמול זה כן הוריד

זה קודם כל היה חסום בנט פרי, ובאמת פתחו לי במהירות.
אם מקלידים את הכתובת עצמה שצירפת, בשורת הכותרת, זה כן נכנס, אלא שבפניה לנט פרי נרשם רק כתובת האתר אבל דף ההורדה עצמו לא פתחו לי עדיין.

כל הכבוד לנט פרי!!! פתיחה מהירה כזו בשעה כזו!
כעת אני מחכה לפתיחה של הדף עצמו...

טוב

משתמש רשום
לא איכפת לי התקנה נקיה וחדשה של 10 (על בסיס הזכות של הויסטה) השאלה איך ניתן לבצע את ההתקנה.

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י טוב;1722041:
לא איכפת לי התקנה נקיה וחדשה של 10 (על בסיס הזכות של הויסטה) השאלה איך ניתן לבצע את ההתקנה.

אין לויסטה שום זכות לרישיון לווינדוס 10.
ההצעה של רישיון חינם היא לווינדוס 7 ו8 בלבד.

טוב

משתמש רשום
זה מאכזב אותי, כי חשבתי שויסטה זה כמו 7, בכל אופן תודה. ואם יש בכל זאת אפשרות להתקנה חינמית נא לעדכן.

asf

משתמש פעיל
נכתב ע"י נחמד מאד;1722736:
1. אפשר להתקין את 10 בלי לפרמט?
2. היה לי 8, התאכזבתי וחזרתי ל-7

1. כן דרך שידרוג (אופצי' באת התקנה)
2. חבל. אחרי שמתרגלים זה מאוד נח (יותר מ7) והדברים שכמעט אי אפשר להתרגל (כמו התחל) יש תוכנות חינמיות שמחזירים את זה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה