Windows ו-office לא חוקיים

יעלזו חסידים

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
קניתי לפני חצי שנה וינדוס 10 ואופיס 2016, פתאום לפני שבועיים קופץ לי הודעה שהתוכנות לא חוקיים.
התקשרתי לחנות ממנה קניתי ובשיחה עם הטכנאי הוא אומר לי שצריך להתקין קובץ מסוים מחדש (לא זוכר את שמו)
בקיצור - סיכמנו שאתקשר בשעה X והוא יתקין לי דרך TeamViewer ומאז כלום, אני רודף אחרי הרוח, אין קול ואין עונה.
יש דרך שאני יוכל להתקין את זה לבד?

מהודר!

סופר מקצוען באינדיזיין!!!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
לא מבין בזה, שלחתי לחנות מוכרת וזה מה שהתקינו לי.
מכירים את הסחר השקרי הזה מקרוב אצל טובי המשווקים מאנ"ש - לדאבונינו!
מתקינים תוכנה לא חוקית במחיר משתלם ללקוח התמים - ועליה מתקינים KMS ואז אתה לא יודע מכל הגניבה...
הגיע הזמן לעשות לזה סוף לפנות לרבנים ולקבל פסק ברור לכל הלכות גניבת/מכירת תוכנות!!!:mad:

aeb

משתמש סופר מקצוען
הגיע הזמן לעשות לזה סוף לפנות לרבנים ולקבל פסק ברור לכל הלכות גניבת/מכירת תוכנות!!!
השאלה הזאת היא לא הנקודה, כאן הבעיה היא ההונאה של החנות, שכל כמה שהם מתקינים פרוץ, זה בהרבה פעמים לא שווה את המחיר שהם גובים, וכביכול הם גובים את התשלום על התמימות שלך שלא ביקשת את זה בפורומים שאז היית מקבל את זה בחינם
נ.ב. אני לא מתכוין בכלל על דמי ההתקנה, אלא על כביכול 'רכישת התוכנה'... שעולה באתר 900 ש"ח...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה