גרור כדי למקם את הרקע מחדש

סקירה tronsmart mega pro - רמקול בלוטוס הכי אטרקטיבי

השקעות וכלכלה

הנה זה בא! שבוע הספר ב'אוצר החכמה' – 30% הנחה! עד 36 תשלומים שווים!
חלמו שנים רבות, יצא סוף סוף לשימוש הלקוחות והתקבל באהבה ובהתלהבות ע"י המשתמשים. אותם 112,000 ספרים (!!!),המוצגים דף אחר דף כצורתם המקורית, אך...
"הבאה לדפוס", מי צריך את זה בכלל? - פרק ראשון
בעידן בו הכל דיגיטלי, מהיר, קופצני, שלושים שניות ו"אוף, מתי זה נגמר כבר". בעידן בו כולנו סובלים מהפרעות קצר ושיבוש. בעידן פוסט קורונה ופוסט אופסט...
כשהענק הסיני עושה אפצ'י   (וזה לא קורונה...)
ביום לא בהיר קם לו הענק הסיני והחליט להעלות את מחירי התובלה הימית במאות (!!!) אחוזים. הסיבות לכך הם שילוב של פוסט קורונה, סיפור המיכלית התקועה...
4.00 star(s) 6 דירוגים
תתקדמו, אל תכנעו לעבודות מתסכלות!
"עבודה". לאן לוקחת אתכם המילה הזו? איזו קונוטציה היא מעלה בראשכם? האם היא גורמת למשהו בתוככם להתרחב, או להיפך- מכווצת ולוחצת על מקומות רגישים? אם...
3.00 star(s) 1 דירוגים

כותב מוסמך

מנהל פורום על המחיה (צרכנות)
מנהל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
בס"ד

מחפשים רמקול בלוטוס שיספק לכם למגוון שימושים?
tronsmart mega pro

1604872203717.png
כבר תקופה שאני מתלבט, מאז שנטשתי את רמקול הסאב וופר שלי, לא בגלל שהוא לא היה טוב, אמנם לא מהמעולים, אבל לא היו בעיות וגם הסאונד והבס היו מעולים, כמו שתמיד רציתי, אבל הייתה לו בעיה עיקרית, שהוא היה מצוייד בחיבור בודד מסוג aux, זהו, לא צריך להסביר יותר.
בדור של היום "להסתובב" עם רמקול שתומך בחיבור אוקס בלבד זה פשוט לא שייך, החל מכך שיש מכשירים שמגיעים כבר ללא תמיכה בחיבור כזה, וכלה בכך שכל נגן / מחשב / טאבלט תומך בבלוטוס, אז למה להקשות על החיים, נתחבר בבלוטוס ודי,
לכן יצאתי למסע חיפוש אחרי רמקול בלוטוס שישיג לי תוצאות סאונד מעולות, במחיר שפוי, ושכמובן יחליף לי את הרמקול שמונח כעת אחר כבוד בארון.

למזלי זה לא חדש, אתם גם כן כבר יודעים, שגיליתי, כן אני מרגיש שיש לי חלק בגילוי הזה של חברת טרונסמארט, שמביאה לנו מוצרים כמו אוזניות ורמקולים, עם רמת סאונד משובחת מדוייקת ואמינה, במחירים שנראה שלא תואמים את המציאות לעומת המחירים של מוצרים מתחרים בחברות אחרות.
כנראה שיש לי מזל, כי בדיוק כשיצאתי למשא החיפוש הזה יצא דגם חדש (כבר סיכמנו שכל תקופה קצרה הם מוציאים מוצר חדש…) של רמקול מדגם mega שהתהדר בתוספת plus, כהמשך ישיר לדגם מגה הרגיל עם רמת ווליום פחותה.

האמת שהייתה התלבטות מאוד קשה לבחור רמקול אחד מתוך המגוון הרחב שלי, אבל כרמקול שיוכל לשמש כרמקול הביתי (נגלה אחרי זה שלא רק…), אבל כשמגלים את רמת המחיר, הלכתי בגדול, זה לא ביג דיל…

הפעם לקחו שבועיים בדיוק עד שהרמקול הגיע, (לקח שבוע לארץ! ועוד שבוע עד לנקודת האיסוף) שיפור לעומת משלוח האוזניות…

IMG_20201105_230138.jpg אז ניגש לעניינים, רמקול טרונסמארט מגה פרו, כנראה הוא הרמקול שכדאי שיהיה לכם בבית, רמקול בלוטוס עוצמתי, וקומפקטי לעומת עוצמת סאונד של 60 וואט שהוא מספק, לשם השוואה זה כמו רמקול בומבוקס של JBL רק שהוא יותר מפי 4 בגודל, ומפי 3 במשקל.

הרמקול מצוייד בבטריה שתספק לכם מעל 10 שעות מוזיקה בעוצמת ווליום אמצעית (שלחדר סטנדרטי פלוס, זה בהחלט מספיק), רמת סאונד עשירה ומדוייקת, שגם בפול ווליום לא נרגיש שהצלילים נשרפים, וגם בווליום נמוך מאוד נשמע צליל מדוייק שלא נגרע בו כלום, שילוב מדוייק בין הצלילים הגבוהים לנמוכים (בס) שלא מגיעים אחד על חשבון השני, ומאפשרים לכם באמת ליהנות מהמוזיקה כמות שהיא וככוונת המשורר.

IMG_20201105_230452.jpg
בימים הספורים שהרמקול לצידי הוא הספיק לצבור סך שעות שימוש לא מבוטל ולהוכיח ביצועים מרשימים בהחלט, מכל הבחינות, מחד הגודל המאוד פרקטי שלו (ובודאי ביחס לתוצאה המקסימלית שהוא יכול להפיק), לעומת תוצאה מרשימה ביותר בהפקת המוזיקה, החל מכיסוי מלא של חדר שינה גדול גם כשרמת הווליום תהיה על האמצע, וכלה בכיסוי סלון של מעל 40 מטר רבוע המארח מפגש משפחתי, כולם ישמעו היטב את המוזיקה ללא פגימה באיכות הצליל גם ממרחק, כאמור גם בהפעלה על הווליום הגבוה ביותר, הצליל לא 'נשרף' ולא נראה שהרמקול מתקשה לבצע את העבודה שלו, כולל השילוב המדוייק של הצלילים הגבוהים והנמוכים, כפי שהוא מתייחד.

את אורך החיים של הרמקול לא הספקתי למדוד בדיוק כי השתמשתי בו בכל פעם ברמת ווליום שונה, הוא הספיק לי לכמה ימים, כולל שעות על גבי שעות (וגם נסיעה לרשב"י) בהטענה אחת, שלוקחת 4 שעות.
הרמקול מצוייד כמובן בחיבור טעינה מסוג טייפ סי (type-c) שממקם את הרמקול בדור החדש.
חשוב לציין כי משקל הרמקול (1.780 ק"ג) לא יאפשר ליטול את הרמקול למסלול הליכה או לכל סיבוב רגלי למרות גודלו הסביר, הוא מיועד לעמוד במקומו ומשם "להפעיל" לכם את האירוע… בשילוב של 3 מצבי האקולייזר המובנים ברמקול, מצב רגיל (ווקאלי), מצב תלת מימדי ומצב בס עמוק, שייתן תחושה עוד יותר מוגברת של צליל הבס, אבל שוב, בלי לגרוע מאיכות הסאונד.
(אם תרצו להרים "מסיבה" עם באסים, לזה מיועד הדגם האחר T6 MAX אבל זה לא להפעם…)
גם בסביבת מים כמו בריכה או מקלחת תוכלו להשתמש בלי לחשוש מנתזי מים או שטיפה, הרמקול מצוייד בתקן רשמי של הגנה נגד מים ברמה של שטיפה (ולא טבילה) בדרגה IPX5.

IMG_20201109_124057.jpg
בתקרת הרמקול נמצא את לוח השליטה ובפעולות, שמבוסס על מגע, המואר בתאורת לד אלגנטית, ובו ניתן להנמיך או להגביה את הווליום במחוות סליידר, להעביר או לעצור ולהמשיך את המוזיקה, לעבור בין מצבי החיבור (באם מחוברים כמה, ברירת מחדל בלוטוס), לענות לדחות או לנתק שיחות, לעבור בין מצבי האקולייזר, וכמובן אפשרות לחבר אליו רמקול נוסף מדגם זה בכדי להשלים את עיטוף החדר בסאונד עוצמתי.

גם שיחות טלפון תוכלו לבצע דרך המכשיר, והאמת שהופתעתי, בכל הנסיונות שלי עם רמקולים לבצע שיחות שמעו את הצד השני בקולי קולות ובסאונד גרוע שגרם לנסות לסיים את השיחה כמה שיותר מהר, ברמקול הזה הסאונד היה נקי והווליום לא גרם שכל הסביבה תשמע את השיחה בקולי קולות...

IMG_20201105_231547.jpg הרמקול מצוייד בכל החיבורים האפשריים להשמעת המוזיקה שיעשו לכם את השימוש בו לקל עוד יותר, החל מכניסת USB, כרטיס מיקרו, חיבור אוקס (AUX), כמובן בלוטוס דור 5.0, ואפילו חיבור NFC שיחבר אתכם למכשיר בצורה המהירה ביותר (למכשירים תומכים).IMG_20201105_230505.jpg בחבילה, שכמו תמיד תהיה ארוזה בצורה מרשימה, וממותגת, נקבל את הרמקול, כבל הטענה (USB-A לUSB-C), כבל אוקס, חוברת הדרכה ותקציר הדרכה (באנגלית, אבל התפעול מאוד פשוט שאפשר להסתדר גם בלי זה), וכמובן נרתיק ממותג לנשיאת הרמקול.

IMG_20201109_124558.jpg

לסיכום חוויית השימוש, הרמקול מתייחד בכך שהוא יכול לספק פיתרון למגוון שימושים רב, החל מלשמש כרמקול הביתי שלכם, להרים אירועים משפחתיים, מסיבות עם חברים, ועוד, עם בטריה מעולה, מגוון רחוב של חיבורים, וכמובן סאונד שממקם אותו בשורה הראשונה של הרמקולים מהסוג הזה.
ללא ספק כשמסתכלים על עלות מול תוצאה, זה יעמיד אותו במקום הראשון, ויהפוך את שימן השאלה אם לקנות, לסימן קריאה. ולא, לא תתחרטו.
מה עכשיו? לרגל ההשקה, יהיה ניתן להשיג את הרמקול במחיר מוזל של פחות מ80 דולר! דרך החנות הרשמית של טרונסמארט באלי אקספרס (שאגב, מצידם נותנים 18 חודשי אחריות!)

IMG_20201105_231531.jpg
לרכישה (שיווקי) -
>>>>לחצו כאן<<<<

עכשיו לרגל ימי המכירות ה11.11 בהנחה מיוחדת של 47 אחוזים, יעלה רק 79.49 דולר!
הוסיפו לסל: https://www.aliexpress.com/item/1005001593768979.htmlלפרטי המוצר באתר טרונסמארט:
https://www.tronsmart.com/products/tronsmart-mega-pro-bluetooth-speaker
--------
מתחת לכל ביקורת;
יש עוד כמה מוצרים שכדאי לשים עליהם עיין, לא מנסיון אבל כאמור יש לי עם החברה נסיון טוב.

Tronsmart Onyx Ace Qualcomm TWS אוזניות דמוי איירפודס של אפל
העיצוב דמוי אפל מצויד בשבב Qualcomm לפענוח שמע aptX ™ ללא אובדן חיבור, 6 מיקרופונים יחד עם cVc 8.0 וטכנולוגיית DSP לשיחות צלולות. זמן השמעה 24 שעות נותן לך את כל היום. IPX5 עמיד למים מאפשר לך להשתמש לא משנה בגשם או בזיעה. הפעם ב- 11.11, טרונסמארט פשוט מציעה לכם את המחיר 19.79 USD בלבד! הנחה של 67%! הכי זול אי פעם! זה רק לימי ה 11.11! קישור: http://bit.ly/tsace1

טרונסמארט T6 מיני 360 ° רמקול Bluetooth סראונד
רמקולים מסדרת Tronsmart T6 כבר הפכו לידועים. אנשים אמרו, "אם אתה רוצה לקנות רמקול, אך אינך יכול להרשות לעצמך JBL, בחר בטרונסמארט". כן, דוברי טרונסמארט דורגו כאחד מחמשת המותגים על פי דו"ח GFK (סוכנות המחקר הסמכותית העולמית). Tronsmart T6 mini יורש את העיצוב הדומה לזה של T6 הנמכר ביותר. הצורה העגולה מאפשרת ל- T6 mini לספק צליל היקפי 360 מעלות. הרמקול בגודל כף היד יכול להפיק הספק של עד 15 וואט ולהפיק בס עמוק במיוחד. פונקציה אלחוטית אמיתית מספקת את צליל הסטריאו המדהים. עם השרוך ו IPX6 עמיד למים, אתה יכול לקחת אותו לכל מקום. זו הבחירה הטובה ביותר לחובבי חוצות. זמן המתנה של 24 חודשים! אף פעם לא מודאגים מהטעינה! זמן משחק 24 שעות מעניק לך את כל היום והלילה זמן משמח. היום ב 11.11 זה עולה רק 19.99 USD! אם אתה רוצה להאזין למוזיקה כשאתה יוצא, אז קח את זה!
קישור: http://bit.ly/tst6mini
 

קבצים מצורפים

נערך לאחרונה ב:

ישראלה

ללמוד תוכנות בכייף :)
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
הרמקול הנ"ל מתאים לחיבור למחשב, והשמעה בחדר אחר?
ז"א, נניח המחשב בחדר, והרמקול במטבח, ואוכל לשמוע בו את ההרצאות מהמחשב?
 

כותב מוסמך

מנהל פורום על המחיה (צרכנות)
מנהל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הרמקול הנ"ל מתאים לחיבור למחשב, והשמעה בחדר אחר?
ז"א, נניח המחשב בחדר, והרמקול במטבח, ואוכל לשמוע בו את ההרצאות מהמחשב?
בתוך הבית הוא יכול לעבור קירות אבל אם זה חדר סמוך או 2 חדרים הבדל, יותר מזה הוא יכול לגמגם בגלל הקירות
 

שארפער

משתמש מקצוען
בעידן הקורונה שיש הרבה מבודדים שלומדים בטלפון מהבית, רמקול בלוטוס, זה הדבר.
כי זה עומד לידך, וזה כאילו החברותא איתך בתוך החדר.
הבעיה שברוב הרמקולים, הם טובים בלהשמיע את המוזיקה, או את הדובר איתך, אך לא אותך!
וככה זה לא שימושי לזה.

איך הרמקול הזה?
קולט אותך מיד?
איך המיקרופון שלו?
משמיע מיידי לצד שני, או ש"נזכר" להתחיל להשמיע אחרי חצי שניה שאתה כבר מדבר?
 

ישראלה

ללמוד תוכנות בכייף :)
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
1.
אם המחשב בממ"ד, אבל הדלת פתוחה,
וגם דלת המטבח שקצת באלכסון מדלת הממד פתוחה, יעבוד טוב?
יש אפשרות לנסיון?
2.
צריך כיוונון מחדש בכל פעם,
או יכול לעמוד מעל משקוף, וההפעלה תעבוד דרך המחשב?
3.
הרמקולים שמחוברים למחשב מנוטרלים או שעובדים ג"כ?
4.
מה המחיר כרגע?
 

כותב מוסמך

מנהל פורום על המחיה (צרכנות)
מנהל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
בעידן הקורונה שיש הרבה מבודדים שלומדים בטלפון מהבית, רמקול בלוטוס, זה הדבר.
כי זה עומד לידך, וזה כאילו החברותא איתך בתוך החדר.
הבעיה שברוב הרמקולים, הם טובים בלהשמיע את המוזיקה, או את הדובר איתך, אך לא אותך!
וככה זה לא שימושי לזה.

איך הרמקול הזה?
קולט אותך מיד?
איך המיקרופון שלו?
משמיע מיידי לצד שני, או ש"נזכר" להתחיל להשמיע אחרי חצי שניה שאתה כבר מדבר?
לא ניסיתי חברותא, אבל ניהלתי שיחה עם חבר כמה דקות, והיה מעולה גם כשהסתובבתי בחדר ולא דיברתי ל'רמקול', לא ממרחק ממש אבל באיזור...
 

כותב מוסמך

מנהל פורום על המחיה (צרכנות)
מנהל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
1.
אם המחשב בממ"ד, אבל הדלת פתוחה,
וגם דלת המטבח שקצת באלכסון מדלת הממד פתוחה, יעבוד טוב?
יש אפשרות לנסיון?
2.
צריך כיוונון מחדש בכל פעם,
או יכול לעמוד מעל משקוף, וההפעלה תעבוד דרך המחשב?
3.
הרמקולים שמחוברים למחשב מנוטרלים או שעובדים ג"כ?
4.
מה המחיר כרגע?
1. סביר להניח שכן.
2. התפעול הכללי יכול להתבצע מהמחשב אבל ההדלקה וכיבוי חייבים ישירות מהרמקול (אם לא תכבה אותו והבלוטוס מחובר אז זה יישאר מחובר אבל אם הבלוטוס יתנתק הרמקול ייכבה אחרי שעה.
3. כן
4. לא כל כך עקבתי, ב11.11 זה היה בסביבות ה73 עם קופונים.

אני ינסה לבדוק את הטווח שלו
 

איבאיבא

משתמש צעיר
עכשיו המחיר עלה מזמן כתיבת הסקירה (המעולה) 85 +42 משלוח,

אני מחפש רמקול בעיקר לשמיעת מוזיקת רקע בבית חשוב לי צליל נקי ומדוייק ,

יש לך אולי המלצה?

תודה רבה
 

כותב מוסמך

מנהל פורום על המחיה (צרכנות)
מנהל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
עכשיו המחיר עלה מזמן כתיבת הסקירה (המעולה) 85 +42 משלוח,

אני מחפש רמקול בעיקר לשמיעת מוזיקת רקע בבית חשוב לי צליל נקי ומדוייק ,

יש לך אולי המלצה?

תודה רבה
הנה מוכר אחר בכ90 דולר כולל משלוח, דרך jnet חשוב למלא טלפון שמקבל סמס כי זה לא דרך דואר ישראל
(שיווקי)
 

המספרים של פרוג:

337,452

משתמשים נכנסו לפרוג בחודש האחרון

1

משתמשים מבקרים ברגע זה באתר

4,986

הודעות נכתבו בממוצע ליום בחודש האחרון

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח דרושים

אולי מעניין אותך גם...

היכל הנגינה הגבוה, איך נבואה שעריך?
לא זכיתי, או לא עלה בגורלי אם תרצו, להיות מ"אנשי התעשיה" של יוצרי המוזיקה, לא החסידית ולא היהודית. אני רק איש פשוט שמדי פעם זוכה להתרומם לצלילי...
סאבוויי תחנת מירון
תיאוריית החלונות השבורים לעזרת משבר מירון.
שדרוג תיק העבודות בכמה פעולות פשוטות! (מדריך לשימוש במוקאפ למי שעדיין לא מכיר)
אז מה זה בעצם מוקאפ? מוקאפ אלו בעצם קבצי הדמיה שנועדו להדגים איך עיצוב נראה במצבים ובמסכים שונים. בעולם העיצוב משתמשים בהם כדי להציג מיתוג או...
הנה זה בא! שבוע הספר ב'אוצר החכמה' – 30% הנחה! עד 36 תשלומים שווים!
חלמו שנים רבות, יצא סוף סוף לשימוש הלקוחות והתקבל באהבה ובהתלהבות ע"י המשתמשים. אותם 112,000 ספרים (!!!),המוצגים דף אחר דף כצורתם המקורית, אך...
ברקע ממשלת השיסוי - נחפשה דרכינו ונחקורה...
איני מגיד מישרים, ולא מחשב חשבונות שמימיים... ובכל זאת הרהורים שצפו בליבי הבוקר, כשעברתי על הכותרות האדומות שיללו ובכו, בצדק רב, על הממשלה...
למעלה