CSS transition לאבא (parent), כשהוא גודל מכיוון שנוספים לו ילדים

shsh654

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
כשרוצים לעשות טרנזישיין לדיב, של שינוי הגובה לדוגמא ב-hover
אם מגדירים לפנ"כ את הגובה, ואת הגובה שישתנה ב-hover,
ה-transition עובד יפה

This user does not have permission to use the HTML BB code.

השאלה היא - אם אני מוסף לדיב ילדים, עם java-script, כך שאני לא יכול להגדיר את הגובה של האבא, כי אני כל פעם מוסיף עוד ועוד ילדים, ובעקבותיהם האבא גדל,
איך עושים את ה-transition?

https://codepen.io/shsh654/pen/OJPMbJJ

shsh654

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L

תודה רבה!!!

אבל אם אני לא יודע מה יהיה הגובה, כי אני מוסיף את הילדים אחד ליד השני, ובהתאם לרוחב המסך הם יורדים אחד מתחת לשני?

כלומר, השאלה היא בעצם האם יש אפשרות לעשות טרנזישיין בלי להצהיר ברורות על הגובה, או שחייבים להצהיר ורק אז זה יעבוד.
(ואז, בלית ברירה התשובה לשאלה היא משהו כמו - תבדוק את רוחב המסך, וכמה ילדים נכנסים ברוחב, ואז כל x ילדים להוסיף את הגובה לאבא... [וכמו בדוגמא ש-uu הביא])

• תודה
Reactions: UU

ש.ב.ח.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
תודה רבה!!!

אבל אם אני לא יודע מה יהיה הגובה, כי אני מוסיף את הילדים אחד ליד השני, ובהתאם לרוחב המסך הם יורדים אחד מתחת לשני?

כלומר, השאלה היא בעצם האם יש אפשרות לעשות טרנזישיין בלי להצהיר ברורות על הגובה, או שחייבים להצהיר ורק אז זה יעבוד.
(ואז, בלית ברירה התשובה לשאלה היא משהו כמו - תבדוק את רוחב המסך, וכמה ילדים נכנסים ברוחב, ואז כל x ילדים להוסיף את הגובה לאבא... [וכמו בדוגמא ש-uu הביא])

קודם כל בוא נבין איפה הבעיה...
כשאני מוסיף ילד נוסף להורה
הילד נוסף מיד, ואילו הטרנזישיין לוקח לו 2 שניות
לכן אין סיבה שיהיה כאן טרנזישיין כי הוא גדל עוד לפני הזמן של האנימצייה.

לדעתי, התשובה היא
שבהוספת ילד נוסיף אותו עם גובה 0px ונגדיל אותו מיד לגובהו המלא ב2 שניות (סוג של אנימציית כניסה) כך הוא יגדל עם ההורה ביחד.

UU

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
קודם כל בוא נבין איפה הבעיה...
כשאני מוסיף ילד נוסף להורה
הילד נוסף מיד, ואילו הטרנזישיין לוקח לו 2 שניות
לכן אין סיבה שיהיה כאן טרנזישיין כי הוא גדל עוד לפני הזמן של האנימצייה.

לדעתי, התשובה היא
שבהוספת ילד נוסיף אותו עם גובה 0px ונגדיל אותו מיד לגובהו המלא ב2 שניות (סוג של אנימציית כניסה) כך הוא יגדל עם ההורה ביחד.
nice
זה עובד
https://codepen.io/UT150/pen/ExaPNdG

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה