Team Viewer לא נותן להתחבר לשותף

חבצלת123

משתמש פעיל
D I G I T A L
אני מנסה להתחבר עם Team Viewer למחשב של חברה, היא שלחה לי את המזהה והסיסמה שלה,
אבל כשאני מזינה את המזהה ולוחצת על "התחבר" הוא לא נותן לי ופותח תיבת דו-שיח (מצורפת בהמשך ההודעה)
בדקתי מול החברה והיא בטוח מחוברת - היא אפילו הצליחה להתחבר למחשב שלי דרך TV - רק אני לא מצליחה להתחבר אליה.
הורדתי את הגרסה העדכנית כמו שלה ושום דבר לא עוזר, התחברתי כבר פעמים רבות בחיי דרך TV רק עכשיו זה עושה בעיות.
יש למישהו פתרון?
והנה ההודעה:
1581942990960.png

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
אתם בטוחים במאה אחוז שהכנסתם מזהה נכון?

איך קיבלת את המספר מזהה? בשיחה קולית או בהודעת טקסט?
כי לפעמים סדר המספרים מתהפך בעת ההעתקה...

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
אבל כשאני מזינה את המזהה ולוחצת על "התחבר" הוא לא נותן לי ופותח תיבת דו-שיח (מצורפת בהמשך ההודעה)
בדקתי מול החברה והיא בטוח מחוברת - היא אפילו הצליחה להתחבר למחשב שלי דרך TV - רק אני לא מצליחה להתחבר אליה.
הורדתי את הגרסה העדכנית כמו שלה ושום דבר לא עוזר, התחברתי כבר פעמים רבות בחיי דרך TV רק עכשיו זה עושה בעיות.
יש למישהו פתרון?
והנה ההודעה:
צפה בקובץ המצורף 607951
אאלט לאחר התחברות למחשב, ניתן לבחור ''החלף צדדים עם השותף'', דהיינו החלפת תפקידים.
אבל הכי נשמע לי כמו שאומר תודה רבה.

בני2

משתמש מקצוען
יש למישהו פתרון?
אני מאמין שזה קשור לאיזה חסימה על הרשת על המחשב שלה שמונעת תעבורה בצד הזה, תבדקו אם מחשב אחר יכול להתחבר לאותו מחשב שרוצים להתחבר אליו.

bris

משתמש סופר מקצוען
קרוב לוודאי בגלל הסינון
אפשר לנסות

לסגור לגמרי את התוכנה של הTEAMVIEWER במחשב שמתחברים אליו (לשים לב שהאייקון לא פעיל גם ליד הסמל של השעון)
אפשר לנסות לדבר עם החברה של החסימה , לפעמים יכולים לעזור , יש חסימות שזה בעיה ידועה שם
אפשר לנסות עם ANYDESK הרבה פעמים היא מצליחה להתחבר יותר טוב באותם חסימות

Avshalom05

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
נסו הפעלה מחדש של שני המחשבים - זה קורה לפעמים

COFFEE

משתמש צעיר
פרסום וקופי
מנסיון ,לסגור ולפתוח את Team יכול לעזור..

מאיר גולד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
גם לי זה קרה. כל הנסיונות כשלו. עברתי לתוכנה AnyDesk ואני מרוצה, ב"ה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה