SHUTTERSTOCK- עצות ודעות.

דבורה קוטובסקי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אשמח להעלות כאן נושא שיעניין הרבה מאיירים. לדעתי.
שאלות על שאטרסטוק (ולא רק, האם למשהו יש נסיון בADOBE STOCK או בסטוקים אחרים):

1. האם יש כאן מאיירים שמרוויחים ממכירת איורים בשאטרסטוק?
2. כמה זמן החשבון שלכם כבר קיים?
3. כמה איורים צריך להעלות לסטוק כדי להרוויח נגיד משכורת מינימום בחודש? (כמובן, תלוי איזה איורים, נושאים וביצוע)
4. איזה נושאים הכי מבוקשים לדעתכם?
5. האם צריך לעבור מבחן קבלה גם למאיירים? עד כמה המבחן קשה?
6. כמה עבודות יש לכם בפורטפוליו של SHUTTERSTOCK?
7. האם נושאים של יודאיקה- רבנים, ירושליים, כתובות, ברכות-מספיק פופולרים בסטוק בינלאומי?
8. אשמח לקבל כל עצה ו/או דעה נוספת על העניין.

אשמח כמובן לקבל קישורים לסטוקים של מאיירים ישראלים.
שבוע טוב ומוצלח לכולם!

שני.ס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
שלום דבורה,
אני לא קונה ולא מוכרת בשאטרסטוק או אתר אחר, אבל אני יודעת שיש אתר עם מאגר של תמונות וציורים של מאיירים ישראלים והאיורים שם מתאימים לשומרי תורה ומצוות. אפשר למכור דרכם ציורים. האתר נקרא picjew. אם את מעלהנ לשם יצירות את גם מקבלת אחוזי הנחה כלשהן על קניה באתר -
מצרפת לך קישור: http://www.picjew.com/he

דבורה קוטובסקי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
תודה רבה לך! אבדוק את העניין.

ShBracha

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
מכירה צלם שמוכר תמונות יהודיות בשאטר
אם מענין אותך, פני אלי באישי, ואתן לך את המייל שלו

sfogel

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
פעם בררתי את הנושא (יש שם אפשרות לפנייה במייל) לגבי העלה של צילומים ואיורים.
מה שיצא לי מהברור הוא שמקבלים ממש פרוטות על כל תמונה, וזה לא שווה אפילו את זמן עיבוד התמונה וכתיבת מילות החיפוש.
ויש גם הגבלה לגובה מסויים שאתה יכול לקבל בחודש.
בכדי להתקבל - צריך לשלוח כ- 10 קבצים ולקבל עליהם אישור שהם מספיק ברמה, אבל לא מידי קשה להתקבל.
היה לי איזה רעיון לגבי נושאים יהודיים שממש חסר שם, אבל הרגשתי שזה יוצר זילות לעבודה שלי וההשקעה לא שווה את זה.

הברור היה לפני הרבה זמן, יכול להיות שדברים השתנו מאז. ואולי יש כאן בעלי ניסיון שכן מעלים ויוכלו לספר לך דברים יותר מעודכנים.
בהצלחה!

סרה בולאג

משתמש פעיל
צילום מקצועי
עבדתי מספר פעמים עם גרפיקאית, שמשתמשת הרבה שאתרים מהסוג הזה. הבנתי ממנה שזה באמת יוצר זילות כלשהי. כלומר- רק לעבודות פשוטות היא מתבזבזת על איורים קנויים. לעבודות שמשתלמות לה או שחשוב לה להשקיע בהם היא תיקח מאיירת פרטית ותשלם את מלוא הסכום.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה