מידע שימושי roland | מה מומלץ?

מחשבה

משתמש צעיר
מתעניינים לגבי רכישה של אורגן לנגינה חובבנית
(ברמה גבוהה).
המליצו לנו על אורגן Roland מדגם exr5\e50.מכירים?
נשמח לשמוע מה'מבינים' דעות לכאן ול... | טווח מחירים
(4.5? הרבה??!....) מקום קניה מומלץ וכד'
'תזמרו' לנו......
תודה
:)

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
אני חלש בדגמים החובבניים, אבל יש לי המלצה לגבי קניות של כלי נגינה "יקרים" בחנויות.
אל תלכו לחנויות הנוצצות שם אתם לקוח קטן. את הקניות הגדולות שלי אני עושה בחנויות קטנות שם אני המלך. והמחיר הרבה הרבה יותר נמוך מהחנויות שמעסיקות צוותי דיילי מכירות וממוקמות בקניונים זוללי השכירות וכו'.
בירושלים - לכו לסמט מוסיקה ברח' כנפי נשרים.

ROT

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הצלילים של רולנד מעולים אך התופים לא כ"כ,
קורג זו גם אורגנית שמומלצת בחום
כדאי אפילו לברר בחנות כמו הצליל בירושלים רח' פרי חדש

מחשבה

משתמש צעיר
מה המעלות שיש ל'קורג' להציע
(שאין, או אולי כן, ברולנד או ימאהה?

אברוש

משתמש רשום
אני מכור ל'קורג' כבר שנים. רמת הסאונדים הצלילים והמקצבים שלו איכותיים ומקוריים להפליא, היכולות להקלטות פנימיות ומקצבים נוח ועשיר.
המינוסים שלו בעיקר בנגישות, הוא לא מומלץ לאירועים כאורגן בודד.

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
כדאי להבהיר מעט:
נגנים שונים סיגלו לעצמם את הכלים עמהם הם עובדים וקשה להם להחילף יצרן. זאת, בשל דרכי נגישות שונות בין היצרנים לפונקציות השונות.
המנגנים על רולנד (רובי בנט, לייבלה ליפסקר, יענקי רובין וכו')לא יחליפו לקורג - קטרון (מאיר אדלר ועוד),
באופן כללי ניתן לזהות כיום שתי חברות מובילות במקצועי אלו הנ"ל.
יש גם נסיונות לאורך כל השנים של ימהה לחדור מסיבית לשוק המקצוענים, בינתיים בהצלחה קלושה.
כל היתר (קסיו, טכניקס, ימהה, וכו') הצליחו להגיע עד רמת המתלמדים.

M . A

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה