עזרה Ppiשל תמונה באינדיזיין

צופיה ציפלביץ

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
שלום לכולם.
עיצבתי תמונת מחזור לבי"ס.
במרכז התמונה יש תמונה כללית, שערכתי אותה בפוטושופ-
שכבה אחת זו תמונת רקע של בית הספר, שכבה אחרת זו תמונה של הילדים יחד, שחתכתי אותם מהתמונה המקורית שלהם (רציתי שיהיה להם את הרקע של בית הספר ולא את הרקע שהיה להם).
אממה,
התמונה הזו באינדיזיין עם ppi 72
כל התמונות איכותיות מאוד, צולמו על ידי צלם מקצועי.
אני מניחה שזה קרה איפה שהוא בחיתוך שלי בפוטושופ (למרות שלכמה תמונות קטנות מהתמונת מחזור גם שיניתי רקע ושם זה עבר חלק).

יש למישהו רעיון למה זה קורה?
אני תקועה ולא יכולה לשלוח את העבודה המוגמרת בגלל זה...
(צריך להדפיס על גודל 50*70)
תודה רבה מראש!

נעמי גולדשמיד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
בדרך כלל כשאני רוצה להגדיל רזולוציה אני פותחת מסמך בפוטושופ בגודל הרצוי וברזולוציה ממש גבוהה, ומביאה לשם את הקובץ המקורי, אוטומתית זה משפר את האיכות שלו. תנסי אולי ילך לך כך.

הודיה אלמקיאס-ארוך

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
הרזולוציה לא יורדת מעצם פעולת מסיכה...
נסי פעולה פשוטה>
היות וזה מיועד לפרינט שני את הרזולוציה בפוטושופ ל-300 כשהפעולה היא:
image size>להוריד את הסימן וי מresample>לשנות ל300 במקום 72>ולהחזיר את הסימון וי.
נסי שוב ליצור מסיכה...

מקווה שזה עוד רלוונטי בשבילך :)

צופיה ציפלביץ

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אבל בעצם אם את מוסיפה פיקסלים לתמונה, את מוסיפה מידע שכביכול לא קיים, וזה גורם לתמונה להיות מפוקסלת. לא?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה