Petits éclairs à la crème pâtissière

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
IMG_1637.JPG
IMG_1632.JPG
IMG_1652.JPG
IMG_1646.JPG
חברה טובה שלי מברמצת בן ראשון
הבטחתי שאכין לה משהו...
החלטתי להשקיע בשבילה
אקלרים צרפתיים עם קרם פטיסייר אמיתית (לא קצפת...)

בצבעים שבקשה.
מגש ורוד מגש זהב ומגש כסף
מתכון מפורט (בלי מרגרינה) עם טיפים חשובים
פוסט טרי מהתנור בבלוג שלי

נערך לאחרונה ב:

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אגב אולי איזו צלמת תאמר לי איך עושים שרואים את מה שמאחור מטושטש... כמו בתמונה השניה מלמעלה

דיצה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
Où est mon plat ???
Génial! Et la décoration d'en haut ne fait qu'ajouter.
Comme pour le flou, dans la deuxième image - si vous voulez flouter l'appareil photo a besoin d'un grand capteur.​

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
מזה capter בעברית ?
ותודה !

דיצה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
כנראה חישן.
כך התרגום טוען.

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
לא נעים לשאול
מזה חיישן ?

דיצה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לא נעים לשאול
מזה חיישן ?
ההבדל העיקרי בין מצלמה דיגיטלית למצלמה מבוססת סרט הוא שלמצלמה דיגיטלית אין סרט צילום. כתחליף, יש לה חיישן שממיר אור למסרים חשמליים. חיישן התמונה הנפוץ ביותר במצלמות דיגיטליות הוא מסוג Charge Coupled Device) CCD), במקביל לו קיים חיישן נפוץ נוסף מסוג CMOS. ה-CCD הוא אוסף של תאים רגישים לאור, הממירים פוטונים (חלקיקי אור) לאלקטרונים (חלקיקי מטען חשמלי). תאים אלו נקראים תאים פוטואלקטריים. בחיישן, כל תא פוטואלקטרי רגיש לאור – ככל שיותר אור פוגע בתא, כך המטען החשמלי שייוצר בו יהיה גדול יותר. ישנם סוגים רבים של חיישנים הנבדלים בתצורה הפנימית ובגודל הפיסי שלהם. במצלמות רגילות החיישן הוא בגודל רבע פילם, במצלמות רפלקס דיגיטליות החיישן הוא בגודל חצי פילם ואף פילם שלם. ככל שהחיישן גדול יותר הוא רגיש פחות לרעשי רקע (בגלל שהמרחק בין תאי האור גדול יותר), ויכול לקלוט רזולוציות גבוהות יותר. ככל שתכונות המצלמה מעניקות איכויות צילום גבוהות יותר, כך מחירה יקר יותר.

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
תכלס
במצלמה ביתית תפתחי את הזום כמה שיותר (אפילו שזה יאלץ אותך להתרחק)
ותצלמי על מצב דמות

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
ההבדל העיקרי בין מצלמה דיגיטלית למצלמה מבוססת סרט הוא שלמצלמה דיגיטלית אין סרט צילום. כתחליף, יש לה חיישן שממיר אור למסרים חשמליים. חיישן התמונה הנפוץ ביותר במצלמות דיגיטליות הוא מסוג Charge Coupled Device) CCD), במקביל לו קיים חיישן נפוץ נוסף מסוג CMOS. ה-CCD הוא אוסף של תאים רגישים לאור, הממירים פוטונים (חלקיקי אור) לאלקטרונים (חלקיקי מטען חשמלי). תאים אלו נקראים תאים פוטואלקטריים. בחיישן, כל תא פוטואלקטרי רגיש לאור – ככל שיותר אור פוגע בתא, כך המטען החשמלי שייוצר בו יהיה גדול יותר. ישנם סוגים רבים של חיישנים הנבדלים בתצורה הפנימית ובגודל הפיסי שלהם. במצלמות רגילות החיישן הוא בגודל רבע פילם, במצלמות רפלקס דיגיטליות החיישן הוא בגודל חצי פילם ואף פילם שלם. ככל שהחיישן גדול יותר הוא רגיש פחות לרעשי רקע (בגלל שהמרחק בין תאי האור גדול יותר), ויכול לקלוט רזולוציות גבוהות יותר. ככל שתכונות המצלמה מעניקות איכויות צילום גבוהות יותר, כך מחירה יקר יותר.
מזה הבנתי הכל :)
תודה על הטרחה
אגב אני מצלמת במצלמה מקצועית לא דיגיטלית
ורציתי לדעת איך עושים את הטשטוש במצלמה שלי 300d קנון

קלרינט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
רק עכשיו היה לי זמן לעבור על כל הפוסט שקיבלתי במייל...

רותי! איזה מושקע!!!
הכל כ"כ אסתטי ומדויק...

הכי מגרה זה ההוא עם השקדים והקרמל :)
(נדמה לי שאת התמונה הזו לא העלת לכאן)

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
רק עכשיו היה לי זמן לעבור על כל הפוסט שקיבלתי במייל...

רותי! איזה מושקע!!!
הכל כ"כ אסתטי ומדויק...

הכי מגרה זה ההוא עם השקדים והקרמל :)
(נדמה לי שאת התמונה הזו לא העלת לכאן)
תודה
כן העליתי תמונה כזו
את הקופסא השניה והשלישית פחות אהבתי בתמונה אז לא העליתי

מקטעים

עימוד שמזמין לקרוא
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
או רותי זה נראה טטטובבב!

אני לא צלמת,
כשאני רוצה אפקט כמו שביקשת אנחנו מכניסים את התמונה לפוטושופ ושם יש אפשרות של 'בלר' (ל' סגולה) כלי שמטשטש את השטח הרצוי.
בהצלחה והמון תודות על השיתוף!

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
רותי! זה מקסים למראה וכנראה גם למאכל.
ואני ממש מתרגשת מעצמי שהבנתי את הכותרת בלי לגייס את גוגל.
מה שמסקרן אותי הוא- ממה מורכב קרם פטיסייר ששמעתי עליו בהזדמנויות שונות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה