כלי נגינה PA700 איך אני מתכנת ומסדר אותו ?

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
יש לי ים של מקצבים וצלילים ואני רוצה שבכל הלחצנים של הצלילים והSTS יהיו צלילים טובים
איך אני מסדר את האורגן ?
בקיצור - אני רוצה שיהיה מתוכנת טוב, איך עושים את זה ?

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
יושב שעות על האורגן ומסדר אותו
יש לך קצת טיפים לתת לי ?
מה אני עושה ? לוקח את כל החומרים הטובים ומסדר אותם איפה שאני רוצה ומוחק מה שאני לא רוצה ?
הבעיה שכשאני טוען סט כל שהוא של צלילים או מקצבים זה מוחק לי דברים אחרים שכבר סידרתי באותו המקום

אליהו שטיין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
זה בעיה של כולם.
יש הרבה דרכים לשמור ולסדר, כל אחד בוחר את הדרך שהוא אוהב. וכן אין דרך קיצור, זה הרבה הרבה עבודה, לסדר את הצלילים כמו שאתה רוצה, ושיהיה באלאנס מסודר, איפוא לשמור כל אחד. ואותו סיפור עם המקצבים.

יש שתי אפשרויות, או להשקיע המון זמן ועבודה, או להשקיע כסף ולקנות ממישהו שעשה עבודה מקצועית ומסודרת...

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
יש שתי אפשרויות, או להשקיע המון זמן ועבודה, או להשקיע כסף ולקנות ממישהו שעשה עבודה מקצועית ומסודרת...
מי שיש לו טעם אישי והבנה מה ואיך לעשות תמיד ירצה לשנות!
זו טיבעה של מוזיקה בדיוק כמו שאתה לא יוכל לשמוע כל יום את אותו שיר!
אמנם אין לי כזה סט שקניתי ממישהו שהשקיע אבל נראה לי שזה ככה.
תתקנו אותי אם אני טועה....
[אגב טיפ חמוד ששמעתי ממישהו אם רוצים לסדר יוזר של משהו בסדר מסוים.
לוחצים על שיפט ביחד עם בחירה לפי הסדר שרוצים שיהיה ומדביקים במקום אחר וזה מדביק לפי סדר העתקה]

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה