מידע PA3X או PA1000

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
לי אישית יש גם ספק כזה בין 1000 לpa3 ואני מעדיף את הpa1000 כי יש בו יותר זכרון (600 מג"ב לאחר קימפרוס) לעומת ה3 שיש בו 256 מ"ב וזה משמעותי מאד להכנסת כמות דגימות ודברים לאורגן. ועוד משהו שיש המו ןסטים ומקצבים שמתאימים רק לסדרת הpa4 700 1000 ולסדרת
ה3 900 וכו זה לא מתאים ...
זה בכללי השיקול שלי

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
הרבה יגידו שעדיף pa3 אבל אני ממליץ על pa1000
לי אישית יש גם ספק כזה בין 1000 לpa3 ואני מעדיף את הpa1000 כי יש בו יותר זכרון (600 מג"ב לאחר קימפרוס) לעומת ה3 שיש בו 256 מ"ב וזה משמעותי מאד להכנסת כמות דגימות ודברים לאורגן. ועוד משהו שיש המו ןסטים ומקצבים שמתאימים רק לסדרת הpa4 700 1000 ולסדרת
זה בכללי השיקול שלי
;)

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
זה בכללי השיקול שלי

השיקול שלי זה הנוחות של השימוש והסאונד שהאורגן מוציא, שלדעתי הpa3 גרוע מאוד

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
השיקול שלי זה הנוחות של השימוש והסאונד שהאורגן מוציא, שלדעתי הpa3 גרוע מאוד
רגע אז לכן כששמעתי את אותה דגימה של גיטרה חשמלית של עדי נתנאלי בpa3 וגם בpa4
זה היה נשמע סאונד שונה לגמרי? זאת אומרת שהדבר לא תלוי בעצם הדגימה שהיא צידה איכותית
אלא הדבר תלוי באורגן שבה היא נמצאת?

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני קונה בשביל התחביב,
עד היום היה לי PA500 ואני רוצה להתקדם,
תודה לכל העונים.
גם לי היה 500 עד לא מזמן והתקדמתי ל900
וזה פשוט עולם שונה לנגן עם דגימות ומקצבים בשפע
אתה מאוד תהנה! תתחדש!
אם תרצה כשתקנה תן לי מייל ואשלח לך חבילת סטים טובים.

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
כבר אין כח לכתוב את זה שוב הסברתי פה אלף פעמים.

זה כמו ההבדל בין פרארי מלפני כמה שנים לפיאט חדשה...

בכל בורג, בכל כפתור ובכל קליד, בכל מוליך פנימי ומעבד, כניסה ויציאה - סדרת הPA1/2/3/4 טובה יותר הרבה מעבר לסדרה השניה.
הם מיוצרים באופן שונה לגמרי ומפיקים איכות סאונד אחרת לחלוטין.
גם PA1 החבוט מלפני 15 שנים הוא עדיין הרבה הרבה יותר טוב מPA1000 החדש והנוצץ, ואם הייתי צריך לבחור ביניהם לצורך נגינה בחתונה לא היה לי שום ספק מה הדבר הנכון!

ולתותח הגזור, אם אתה קונה בשביל התחביב, אם ההבדל התהומי הזה לא חשוב בעיניך - אז בכלל לא מתאים לך קורג.
לך על ימהה החדש הנ"ל, תהנה ממנו הרבה יותר.

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  38  פעמים

לוח מודעות

למעלה