מידע שימושי Movie Maker מדוע הוא לא תומך בשום סרטון?

מושית

משתמש מקצוען
אני רוצה להעלות סרטון כדי לערוך אותו ב- Movie Maker תוכנת עריכת סרטים כמו עורך סרטים.
והוא לא מזהה את הסרטון אני מפרמטת את הסרטון והוא עדין לא מזהה ולא נותן להעלות.
אשמח לעצות.
אני חייבת שהמצגת תהיה מוכנה למחר.
דחוף!!

אלוווופה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
אני רוצה להעלות סרטון כדי לערוך אותו ב- Movie Maker תוכנת עריכת סרטים כמו עורך סרטים.
והוא לא מזהה את הסרטון אני מפרמטת את הסרטון והוא עדין לא מזהה ולא נותן להעלות.
אשמח לעצות.
אני חייבת שהמצגת תהיה מוכנה למחר.
דחוף!!
את יודעת איך מתקינים את התוכנה הנ"ל???

אילה-עריכה לכל מטרה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עלה לך סיומת מסוימת שאת יודעת עליה?
כי אם כן, תורידי את התוכנה "פורמט פקטורי" ותמירי שם לסיומת הזו. התוכנה חינמית...
תוכנה מעולה!!

מושית

משתמש מקצוען
עלה לך סיומת מסוימת שאת יודעת עליה?
כי אם כן, תורידי את התוכנה "פורמט פקטורי" ותמירי שם לסיומת הזו. התוכנה חינמית...
תוכנה מעולה!!
אני מכירה את זה.
אבל משום מה לא מעלה בכלל סרטונים מנסה בכל סוגי הקבצים של וידאו.

הכל בסדר

משתמש מקצוען
שלום
אשמח לעזרה איך שמים בקובץ הסרטון בתמונה של קובץ הסרט תמונה שאני בוחרת ולא קטע אקראי מהסרט ב movie maker
תודה רבה

אלוווופה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
שלום
אשמח לעזרה איך שמים בקובץ הסרטון בתמונה של קובץ הסרט תמונה שאני בוחרת ולא קטע אקראי מהסרט ב movie maker
תודה רבה
יש לך למעלה בית - כמו בוורד ויש לך אופציה להכניס תמונות או סרטונים.
בהצלחה!

הכל בסדר

משתמש מקצוען
כמו ביוטיוב שיש כל מיני סרטונים שהתמונה שרואים ביוטיוב היא סתם תמונה ואחר כך שפותחים את הסרט זה הרצאה נגיד.
כשהקובץ יהיה שמור על שולחן עבודה שלא יראו את הסרט אלא תמונה שאני בוחרת

אלוווופה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
את האמת שאף פעם לא ניסיתי. אבל אני יכולה להגיד לך בבירור שיראו שזה קובץ של סרטון ולא תמונה, אם זה לא מפריע לך את יכולה לשים בתחילת הסרטון את התמונה שאת רוצה שיראו. ( אבל גם בסרט עצמו יראו את התמונה שתשימי. )
אין אופציה אחרת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה