mac & G drive

• פותח הנושא EPaP
  • פורסם בתאריך

EPaP

מנהלת בפמ"ג
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
היי,
מאק עובד חלק עם גוגל דרייב (כהוא מותקן על המחשב)?
הבנתי שלא כ"כ וחשוב לי לדעת.

אשמח לתשובה, מכאלו שעובדים רציף עם כונן דרייב מותקן.
תודה!

י. צ.

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
יש שתי גירסאות של גוגל דרייב. הביתי והעסקי. לגבי הביתי אני לא יודע. לגבי העסקי, נסיתי להתקין אותו על מאק עם מעבד M1 וזה לא כל כך חלק. צריך כמה הפעלות מחדש והורדת רמת האבטחה (כי הם מתקינים kext). גם אחרי ההתקנה, ראיתי שהתוכנה זוללת משאבים ואנרגיה, כך לפחות לפי סטטיסטיקות מאק. הסרתי אותה...

EPaP

מנהלת בפמ"ג
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
יש שתי גירסאות של גוגל דרייב. הביתי והעסקי. לגבי הביתי אני לא יודע. לגבי העסקי, נסיתי להתקין אותו על מאק עם מעבד M1 וזה לא כל כך חלק. צריך כמה הפעלות מחדש והורדת רמת האבטחה (כי הם מתקינים kext). גם אחרי ההתקנה, ראיתי שהתוכנה זוללת משאבים ואנרגיה, כך לפחות לפי סטטיסטיקות מאק. הסרתי אותה...
אכן התכוונתי לעסקי.
תודה רבה רבה, עזר לי מאוד!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה