כלי נגינה korg pa4 ארוך למכירה מגיע עם סטים מטורפים

אולפני sound plus

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
המשתמש נחסם
korg pa4 ארוך למכירה מגיע עם סטים מטורפים,לופים מדי-ג'יי, דגימות מטורפות של כלים, סט דאנסים וטראנסים ברמה הגבוהה ביותר של השוק (כולל פתיחים פופלארים, וכולל הסחורה העדכנית ביותר), פרייליך קיט לייב, פרייליך מקטרון , כל המוטיף דגום ברמה גבוהה מאוד. סט מקצבי רוק לייב וכו לפרטים 035092653

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
אם אפשר להעלות הקלטה של המוטיף,
כי לפי מה שידוע לי בודדים הצליחו לדגום אותו כמו שצריך, הדגימות של עדי נתאלי במוטיף או בקטרון ממש לא דומים למקור, ואין לי מושג איך הוא הצליח שזה ישמע כל כך גרוע, עדי טוב בקטע של הלייב.
כנראה הוא דגם את זה בנוי ולא מפורק.
וכן מעניין אותי לשמוע את הדאנס קטרון אם יש לך.

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
ואגב כלום ממה שיש לי לא יכול להיכנס ל1000 כי יש לי את הגרסא החדשה וזה לא עובר
מה יהיה עם הגרסאות?
זה משהו מכוון כלכלית להכריח אותנו להתקדם לכלים חדשים או יקרים או משהו טכני שבאמת לא מאפשר אחרת?

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
מה יהיה עם הגרסאות?
זה משהו מכוון כלכלית להכריח אותנו להתקדם לכלים חדשים או יקרים או משהו טכני שבאמת לא מאפשר אחרת?

יש איזה אפשרות לעביר רק מצריך עבודה של פירוק השכבות והרכבתן מחדש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה