התייעצות K35 או דוקטור שיאומי החדש? על איזה בחור לסמוך?

שיא44

משתמש מקצוען
@ישראל ר.
1. לגבי הטיימר- חבל... זה פונקציה מאוד שימושית אצלי. כשזה יתווסף זה יתעדכן גם אצלי? או לפלאפונים החדשים שתייצרו מאז העדכון?
2. ניסיתי דרך שם ולא הצלחתי.
כמו"כ התפריט של האוזניות לא כ"כ ברור. מה זה ראות? דרך אודיו?
3. לא ניתן לשנות את זמן ההתראה, אלא רק את זמן התחלת וסיום הפגישה.

ישראל ר.

משתמש פעיל
@ישראל ר.
1. לגבי הטיימר- חבל... זה פונקציה מאוד שימושית אצלי. כשזה יתווסף זה יתעדכן גם אצלי? או לפלאפונים החדשים שתייצרו מאז העדכון? תוכלו בעז"ה לעשות שדרוג גרסה
2. ניסיתי דרך שם ולא הצלחתי. מה הכוונה לא הצלחתם? העברתם למצב פעיל ?
כמו"כ התפריט של האוזניות לא כ"כ ברור. מה זה ראות? דרך אודיו? זה הגדרות לאוזניות
3. לא ניתן לשנות את זמן ההתראה, אלא רק את זמן התחלת וסיום הפגישה. משנים את זמן ההתחלה

~Debi~

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הבעיה היחידה שלי איתו שהמקשים לא נלחצים מספיק
וכשמחייגים הרבה פעמים ספרות לא נלחצות, אלא אם כן מפעילים ממש כח
יש לזה פתרון? הבנתי שזו בעיה ידועה

היה לי אותו בעיה ,הבאתי אותו לתיקון והחליפו לי לוח מקשים .מאז הוא נלחץ מצוין.
יש את אותו בעיה גם בk34 הלחצנים לא נוחים לשימוש.
שיואומי מאוד עדין לא חסר שהוא פעם אחת נופל ונשבר לא המסך...
יש לי מכשיר נוקיה אני לא יודעת את הדגם בדיוק אבל עולה 250 עובד ממש טוב וחזק

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
אם יש לי קובץ אקסל שעליו נניח 2000 מספרי טלפון
יש דרך להכניס אותו בכרטיס זכרון ולתת ל K35 לשאוב משם את אנשי הקשר?
שנית, במכשיר שנתקלתי בו אין בתפריט של ההגדרות > ספר טלפונים אפשרות לגיבוי ואו שחזור של אנשי קשר. למה?
@ישראל ר. תודה

טלי ז

משתמש צעיר
יש דרך להכניס אותו בכרטיס זכרון ולתת ל K35 לשאוב משם את אנשי הקשר?
שנית, במכשיר שנתקלתי בו אין בתפריט של ההגדרות > ספר טלפונים אפשרות לגיבוי ואו שחזור של אנשי קשר. למה?
@ישראל ר. תודה
מחקו את ההודעה שכתבתי לך בקוקה קולה
על איזה עוד התכוונת ?

ישראל ר.

משתמש פעיל
יש דרך להכניס אותו בכרטיס זכרון ולתת ל K35 לשאוב משם את אנשי הקשר? במידה ותכניס את זה בצורה שהמכשיר יודע לקרוא תוכן לשאוב את הקובץ
@ישראל ר. תודה זה בתפריט הגדרות של הספר טלפונים

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
לאחר הכנסת כרטיס זכרון התפריט המבוקש צץ בהפתעה. כמו ג'ירפה רעבה בחלון הפנטאהוז שרק רוצה לטעום קצת מקינוח הסורבה המשובח:)

אימפריה

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
@ישראל ר. קניתי בסוף את הK35, יש לו אכן כל מיני גימיקים חמודים.
אך מה שבעיקר חשוב לי במכשיר זה האוזניות! ומשום מה החיבור של האוזניות במכשיר פשוט לא תקין! (ניסיתי גם את האוזניות שקבלתי עם המכשיר וגם אוזניות אחרות), אם אני מכניסה את האוזניה באמצע שיחה - השיחה מתנתקת, וגם אם האוזניה מחוברת למכשיר עוד לפני השיחה - אני שומעת את הדובר אך הוא לא שומע אותי!
אז מה עושים??? קניתי מכשיר חדש אך הוא לא משמש אותי לפי צרכי!
יש לציין ששאלתי מראש אם יש לו אוזניות כי זה פרט קריטי עבורי!

ישראל ר.

משתמש פעיל
@ישראל ר. קניתי בסוף את הK35, יש לו אכן כל מיני גימיקים חמודים.
אך מה שבעיקר חשוב לי במכשיר זה האוזניות! ומשום מה החיבור של האוזניות במכשיר פשוט לא תקין! (ניסיתי גם את האוזניות שקבלתי עם המכשיר וגם אוזניות אחרות), אם אני מכניסה את האוזניה באמצע שיחה - השיחה מתנתקת, וגם אם האוזניה מחוברת למכשיר עוד לפני השיחה - אני שומעת את הדובר אך הוא לא שומע אותי!
אז מה עושים??? קניתי מכשיר חדש אך הוא לא משמש אותי לפי צרכי!
יש לציין ששאלתי מראש אם יש לו אוזניות כי זה פרט קריטי עבורי!
שבוע טוב
ראשית אני מאוכזב בשבילכם, אבל דבר כזה יכול לקרות לכל אחד ובשביל זה אנחנו פה
מתי קניתם את המכשיר ? מה ניסיתם לעשות?

אימפריה

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
שבוע טוב
ראשית אני מאוכזב בשבילכם, אבל דבר כזה יכול לקרות לכל אחד ובשביל זה אנחנו פה
מתי קניתם את המכשיר ? מה ניסיתם לעשות?
קניתי את המכשיר ביום רביעי, ניסיתי לחבר את האוזניות שקבלתי עם המכשיר ובדוברים מעבר לקו פשוט לא שמעו אותי, ניסיתי להוציא ולהכניס באמצע השיחה וכל פעם שהכנסתי את האוזניות באמצע השיחה, השיחה פשוט התנתקה. ניסיתי גם באוזניות קודמות וטובות שהיו לי - אך לא עזר!
וזה ממש מתסכל אותי, כי אני מדברת בנייד רק עם אוזניות!

ישראל ר.

משתמש פעיל
יש אפשרות או שתפנו לחנות שרכשתם את זה שיבדוק לפני החלפה או להביא לנקודת שירות (לכן שאלתי מאיפה אתם)
גם במידה ומאושר החלפה זה בתנאי שבבדיקת מעבדה המכשיר נמצא ללא קרוזי' או שבר

אימפריה

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
יש אפשרות או שתפנו לחנות שרכשתם את זה שיבדוק לפני החלפה או להביא לנקודת שירות (לכן שאלתי מאיפה אתם)
גם במידה ומאושר החלפה זה בתנאי שבבדיקת מעבדה המכשיר נמצא ללא קרוזי' או שבר
השאלה את תעזור החלפה, כי לחברה שלי יש את זה וגם היא טענה שהאוזניות לא תקינות אצלה. ביתר המכשירים זה תקין? חשבתי אולי זה באג של K35.
עוד שאלה, בעיר שלי אין נקודת שרות ואני לא יודעת עכשיו עם המצב מתי יצא לי להיות בעיר עם נקודת שרות, אז עד מתי אוכל לקבל על כך שרות?

ישראל ר.

משתמש פעיל
השאלה את תעזור החלפה, כי לחברה שלי יש את זה וגם היא טענה שהאוזניות לא תקינות אצלה. ביתר המכשירים זה תקין? חשבתי אולי זה באג של K35.
עוד שאלה, בעיר שלי אין נקודת שרות ואני לא יודעת עכשיו עם המצב מתי יצא לי להיות בעיר עם נקודת שרות, אז עד מתי אוכל לקבל על כך שרות?
מבחינת באג לא ידוע לי על תלונות מיוחדות בנושא
שירות יש שנה שלמה החלפה במקרה צורך זה עד שבוע מהרכישה ואתם יכולים לפנות לחנות שרכשתם בה
תוכלו גם להשאיר הודעה למעבדה שיצרו אתכם קשר 088021818

אימפריה

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
הבעיה היא שרכשתי ב"קרן חסדי יוסף" והם אומרים שהשרות זה רק דרך נקודות השרות ולא דרכם. אני גרה בפריפריה במקום שאין שם נקודות שרות. (את הפלאפון שרכשתי הם שלחו לי במשלוח).
מה ההבדל בין החלפה לשרות? אם אני שולחת את הפלאפון אחרי שבוע ורואים שאכן יש בעיה באוזניות, יתקנו לי או לא?

ישראל ר.

משתמש פעיל
הבעיה היא שרכשתי ב"קרן חסדי יוסף" והם אומרים שהשרות זה רק דרך נקודות השרות ולא דרכם. אני גרה בפריפריה במקום שאין שם נקודות שרות. (את הפלאפון שרכשתי הם שלחו לי במשלוח).
מה ההבדל בין החלפה לשרות? אם אני שולחת את הפלאפון אחרי שבוע ורואים שאכן יש בעיה באוזניות, יתקנו לי או לא?
בהחלט שיתקנו עד שנה מהרכישה, (למעט שבר/קרוזי'ה)

אימפריה

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
@ישראל ר.
יש לי כמה שאלות בקשר לK35:
1. האם הסטת שיחה - הפנית שיחה בתשלום? (לא הבנתי מה הכוונה טלפוניה).
2.האם יש אפשרות לעשות שעוצמת הצלצול בשעון תהיה שונה מעוצמת הצלצול כשנכנסת שיחה? - אני רוצה שבשיחה העוצמה תהיה גבוהה ובשעון מעורר תהיה נמוכה, אך כשאני משנה עוצמה זה משנה את שניהם בהתאמה.
3.באוזניית בלוטוס כשאני מכבה את הבלוטוס ומדליקה אותו שוב,אני צריכה בכל פעם מחדש לסנכרן את הפלאפון עם הבלוטוס, יש מצב להגדיר שהבלוטוס יהיה מקושר לפלאפון תמיד? גם כשאני מכבה ומדליקה שוב?
4. אני בחברת הוט מובייל והקליטה לא משהו, יש משהו לשפר בהגדרות רשת? וכן איזה סוגי סים נקלטים בסים 1 ומה בסים 2?

תודה על המענה תמיד לכל השאלות!!!

ישראל ר.

משתמש פעיל
תשובות בגוף ההודעה
@ישראל ר.
יש לי כמה שאלות בקשר לK35:
1. האם הסטת שיחה - הפנית שיחה בתשלום? (לא הבנתי מה הכוונה טלפוניה). הפנית שיחה זה תלוי במפעיל, מבחינת המכשיר זה נתמך
2.האם יש אפשרות לעשות שעוצמת הצלצול בשעון תהיה שונה מעוצמת הצלצול כשנכנסת שיחה? - אני רוצה שבשיחה העוצמה תהיה גבוהה ובשעון מעורר תהיה נמוכה, אך כשאני משנה עוצמה זה משנה את שניהם בהתאמה. כרגע זה כנראה אותו דבר, ננסה לתקן לעתיד
3.באוזניית בלוטוס כשאני מכבה את הבלוטוס ומדליקה אותו שוב,אני צריכה בכל פעם מחדש לסנכרן את הפלאפון עם הבלוטוס, יש מצב להגדיר שהבלוטוס יהיה מקושר לפלאפון תמיד? גם כשאני מכבה ומדליקה שוב? כן, כשעומדים על ההתקן לעשות אפשרויות - מאשר להכנס ולעשות חבר תמיד
4. אני בחברת הוט מובייל והקליטה לא משהו, יש משהו לשפר בהגדרות רשת? וכן איזה סוגי סים נקלטים בסים 1 ומה בסים 2? כל סוגי הסימים נקלטים, סים 1 קולט גם דור 3 וסים 2 הוא רק דור 2 , פלאפון ורמי לוי לא פעילים בסים 2 , לגבי הוט מובייל במידה והקליטה באזור שלכם חלשה, לפעמים עדיף להגדיר את הסים על דור 2

תודה על המענה תמיד לכל השאלות!!!
בשורות טובות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה