Ipost הדואר החדש של ישראל

drvvv

משתמש פעיל
D I G I T A L
שירות חדש של דואר ישראל מאפשר לכל אחד פתיחת כספת דואר אישית שדרכה הוא יכול לקבל ולשלוח מכתבים לגורמים ממשלתיים ועסקיים.
למי שמזדרז אפשר לתפוס מספר וזה כבר פעיל (בשביל להפעיל את התיבה צריך ללכת לסניף דואר ולהזדהות.

https://www.ipost.co.il/

יריב

משתמש רשום
מה בדיוק כספת, לא ייפרצו להם?
עזוב, אין כזו חיה.

drvvv

משתמש פעיל
D I G I T A L
למי אכפת אם יפרצו, הרעיון זה שאפשר לקבל אל זה דואר רגיל...

יריב

משתמש רשום
מה זאת אומר דואר רגיל, זה תיבת מייל שכביכול מאושר ע"י משרדי ממשלה.
אף אחד לא ידפיס לך מסמך וישלח אותו כדף פיזי.

פשוט מייל שבעליו ידוע ללא עוררין ע"פ מס' הזהות שלו.
תגיד לי באיזה עניין אדם זקוק לזה פרט למצבים בהם תוקפים אותו משפטית ואז זה משמש בעוכרו. היחידים שירויחו מהיוזמה זה אותם משרדי ממשלה והרשויות.

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נכתב ע"י יריב;379246:
מה זאת אומר דואר רגיל, זה תיבת מייל שכביכול מאושר ע"י משרדי ממשלה.
אף אחד לא ידפיס לך מסמך וישלח אותו כדף פיזי.

פשוט מייל שבעליו ידוע ללא עוררין ע"פ מס' הזהות שלו.
תגיד לי באיזה עניין אדם זקוק לזה פרט למצבים בהם תוקפים אותו משפטית ואז זה משמש בעוכרו. היחידים שירויחו מהיוזמה זה אותם משרדי ממשלה והרשויות.

בעיקרון זה נכון.
אבל יש לא מעט אנשים שסבורים שזה צעד נוסף לשחרורינו הסופי מהצורך המייגע לעמוד בתור בסניפי דואר בעלי שעות פתיחה בלתי אפשריות.
בנוסף, אני בטוח שיש כמה פעילי איכות הסביבה שחוגגים את המהלך שימנע את כריתתם של 5000 עצים בשנה כתוצאה מצימצום השימוש בנייר.

drvvv

משתמש פעיל
D I G I T A L
השירות יאפשר גם לאזרח ליצור קשר עם משרדי הממשלה בצורה מאובטחת (למשל שליחת טפסים וכדו')

yitzy

משתמש פעיל
צילום מקצועי
D I G I T A L
יופי
הסוף לערימות הדפים המיותרות שנאספות בכל מגרה כי 'אולי יום אחד נצטרך את החשבון גז מ1999'

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ת'

קסט תִּקְרַב רִנָּתִי לְפָנֶיךָ יְהוָה כִּדְבָרְךָ הֲבִינֵנִי:קע תָּבוֹא תְּחִנָּתִי לְפָנֶיךָ כְּאִמְרָתְךָ הַצִּילֵנִי:קעא תַּבַּעְנָה שְׂפָתַי תְּהִלָּה כִּי תְלַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:קעב תַּעַן לְשׁוֹנִי אִמְרָתֶךָ כִּי כָל מִצְוֹתֶיךָ צֶּדֶק:קעג תְּהִי יָדְךָ לְעָזְרֵנִי כִּי פִקּוּדֶיךָ בָחָרְתִּי:קעד תָּאַבְתִּי לִישׁוּעָתְךָ יְהוָה וְתוֹרָתְךָ שַׁעֲשֻׁעָי:קעה תְּחִי נַפְשִׁי וּתְהַלְלֶךָּ וּמִשְׁפָּטֶךָ יַעֲזְרֻנִי:קעו תָּעִיתִי כְּשֶׂה אֹבֵד בַּקֵּשׁ עַבְדֶּךָ כִּי מִצְוֹתֶיךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה