IFAME עם HTTPS יוצר לי בעיה

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לקוח שיצרתי לו מערכת דיוור קיבל ממני קוד IFRAME להטמיע באתר שלו, זה אתר מאובטח ולכן גם הקוד הוא עם SSL.
כשאנשים מנסים להירשם לרשימת תפוצה אז לא רואים את ההודעת אישור שהרשמה בוצעה בהצלחה למרות שנרשמים, עם מעלים את הטופס של הIFRAME הלשונית נפרדת זה כן עובד חלק. בגוגל כרום אז הוא מראה למעלה סימן שהוא חוסם סקריפטים ממקור לא אמין, וכשמאפשרים את זה אז הטופס עובד חלק.
מה שמוזר הוא שכשזה בלשונית נפרדת אז זה כן עובד חלק.
11.JPG
בדקתי ומה שקורה הוא שיש בלחיצה על ה"שלח" שתי פקודת אחת בPOST ואחת בGET, הPOST עובד חלק והוא רושם לרשימת תפוצה, והGET אז הוא בלי HTTPS ויש הפניה של 301 לHTTPS, והבקשה נחסמת בגלל שהיא בלי HTTPS אא"כ אני מאפשר סקריפטים לא בטוחים.
מישהו יודע למה בלשונית נפרדת זה כן עובד והאם יש דרך להתגבר על זה בלי לשנות את הקוד?
לכידה.JPG

מתנצל שאני לא נותן קישורים כי אני לא יכול לפרסם קישורים ללקוח זה, אם מישהו רוצה בפרטי אז אני יותר מישמח.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה