IB תקשורת?- IPC ? נטפרי- כבר התבלבלתי לגמרי ...

הפתעה

משתמש מקצוען
מזה כחודש יש לי בעיות גלישה. התשתית בזק, ספק 019, סינון נטפרי.
ניסינו את כל האפשריות כולל שיחות ארוכות עם נציגי 019 ונציגי בזק, החלפת ראוטר. לא הסתדר.
בבזק אמרו אנחנו לא יכולים לתת שירות כרגע כי אתם לא לקוחות שלנו. הציעו לי לעבור לקבל אצלם בנדל- גם תשתית וגם ספק. בבזק תקבלו את כל השירות רק דרך בזק !! הנציג הטלפוני הבטיח שזה עובד מצוין עם נטפרי. שאלתי כמה פעמים.
תכלס' קבענו ביקור טכנאי המתנתי שבוע. היום הוא סופסוף הגיע.
שאל אותי מי הספק? אמרתי לו בזק. אמר אין דבר כזה. אמרתי- זה מה שאמרו לי בבזק. אמר- אין דבר כזה.
תכלס לפי הנתונים שעלו לו במכשיר שלו החליט שזה 011 קוויק-לינק. חיבר את הראוטר. יופי הכל מצוין. הלך. אמר שכדי לעדכן את הנתונים צריך ליצור קשר עם 011 ולעדכן שמשתמש וסיסמה.
בינתיים אני מגלה שאני בלי סינון. נכנסת לאתר נטפרי ומבינה שנטפרי לא עובד עם 011.
מתקשרת ל011. עונה לי נציג של חברת IB תקשורת ואומר שבזק לא עובדים עם נטפרי ישירות. רק דרך IPC תקשורת. ואומר לי שהוא יכול להעביר אותי דרכו. שאלתי איזה חברה אתה ? אמר IB תקשורת, אנחנו עובדים עם כל חברות הסלולר והאינטרנט... טוב צריך להוסיף 32 שח מבקש מס' אשראי, למזלי (או שלא) לא מצאתי את הכרטיס. השאלה היא האם אפשר לסמוך ?
אני כבר לגמרי לא יודעת מי נגד מי.

מישהו מכיר אותם ? מומלץ ?

avi chazak

משתמש מקצוען
נכנסת לאתר נטפרי ומבינה שנטפרי לא עובד עם 011
הם כן עובדים עם נטפרי האתר של נטפרי משום מה הוריד אותם
אבל לי יש גלישה שלהם עם סינון של נטפרי
צריך ליצור איתם קשר בטל 039038888 הם כרגע במתקונת שירות לקוחות מצומצם מהבית וקצת קשה לתפוס אותם אבל תנסו
הם יחברו אתכם דרך כתובת IP של נטפרי כמו שיש לי (בנוסף יש להם שני מסלולים או שהם משלמים לכם על הסינון של נטפרי או שאתם תשלמו)

aktiv

משתמש פעיל
מזה כחודש יש לי בעיות גלישה. התשתית בזק, ספק 019, סינון נטפרי.
ניסינו את כל האפשריות כולל שיחות ארוכות עם נציגי 019 ונציגי בזק, החלפת ראוטר. לא הסתדר.
בבזק אמרו אנחנו לא יכולים לתת שירות כרגע כי אתם לא לקוחות שלנו. הציעו לי לעבור לקבל אצלם בנדל- גם תשתית וגם ספק. בבזק תקבלו את כל השירות רק דרך בזק !! הנציג הטלפוני הבטיח שזה עובד מצוין עם נטפרי. שאלתי כמה פעמים.
תכלס' קבענו ביקור טכנאי המתנתי שבוע. היום הוא סופסוף הגיע.
שאל אותי מי הספק? אמרתי לו בזק. אמר אין דבר כזה. אמרתי- זה מה שאמרו לי בבזק. אמר- אין דבר כזה.
תכלס לפי הנתונים שעלו לו במכשיר שלו החליט שזה 011 קוויק-לינק. חיבר את הראוטר. יופי הכל מצוין. הלך. אמר שכדי לעדכן את הנתונים צריך ליצור קשר עם 011 ולעדכן שמשתמש וסיסמה.
בינתיים אני מגלה שאני בלי סינון. נכנסת לאתר נטפרי ומבינה שנטפרי לא עובד עם 011.
מתקשרת ל011. עונה לי נציג של חברת IB תקשורת ואומר שבזק לא עובדים עם נטפרי ישירות. רק דרך IPC תקשורת. ואומר לי שהוא יכול להעביר אותי דרכו. שאלתי איזה חברה אתה ? אמר IB תקשורת, אנחנו עובדים עם כל חברות הסלולר והאינטרנט... טוב צריך להוסיף 32 שח מבקש מס' אשראי, למזלי (או שלא) לא מצאתי את הכרטיס. השאלה היא האם אפשר לסמוך ?
אני כבר לגמרי לא יודעת מי נגד מי.

מישהו מכיר אותם ? מומלץ ?
מנסיון שלי איתם אפשר לסמוך הכי בעולם!!!
Ib תקשורת זה בעצם חברה שמשווקת את כל סוגי התקשורת קווי וסלולר ויכולה להתאים לכל אחד את הספק שהכי מותאם לו
לי היה בתחילה את 011 עם נטפרי עם תשתית של בזק והיו המון תקלות
התקשרתי לאי בי תקשורת והחליפו לי לספק אחר שעובד מצויין והכל נוסע פיקס
שרות עד הסוף
ממליצה ממש

אלבומים גיגיטליים

משתמש מקצוען
אנחנו מחוברים בבזק בנדל ספק איס תקשורת
בזמן תקלה בזק לא הצליחו ליצור איתם קשר
והם כל הזמן לחצו לעבור ספק
אבל אני הצלחתי ליצור איתם קשר והם טיפלו בבעיה
(לא לפני שהם האשימו את נטפרי ובזק כמובן :) )
המענה שלהם לא מושלם אבל השרות כן
וזה הספק הכי זול בבזק

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה