שיתוף Home Sweet Home

נתנאל Art

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
לא משנה איך נתחיל את היום
וגם לא משנה איך נגמור אותו (או שהוא יגמור אותנו...)
תמד הכי כיף בבית!

*דרוש הערות/הארות*

קבצים מצורפים

• פינת מחשבה בוקר.png
    פינת מחשבה בוקר.png
    KB 49.4 · צפיות: 245
  • פינת מחשבה צהריים.png
    פינת מחשבה צהריים.png
    KB 128.9 · צפיות: 246
  • פינת מחשבה ערב .png
    פינת מחשבה ערב .png
    KB 61.7 · צפיות: 250

Hodaya_Hadasa

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
התינוק החמוד הזה שמשחק בפרחים זה כזה מתוקקק!!!! זה תפס לי את העניים ישר כשהסתכלתי על הציור השני

נתנאל Art

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אוחחח
העלית לי חיוך :D
אולי אפשר להוסיף קצת עומק, ולמקד את האיורים לאזור השולחן ( המרכז צפוף מאד והשאר ריקני מאד)
יש עוד מה לשפר מעט ובשביל זה ביקשתי הערות.
לגבי החלק הריק הוא בדיוק אמור להיות כך על בסיס חתך הזהב פלוס מינוס

קבצים מצורפים

• 1603962027686.png
    1603962027686.png
    KB 15.3 · צפיות: 171

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
וואו

הכי כיף כשאתה משתף :)

מאד אהבתי, יצא מושלם והרעיון עצמו אחלה.

איתן_ל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
אוחחח
העלית לי חיוך :D
אולי אפשר להוסיף קצת עומק, ולמקד את האיורים לאזור השולחן ( המרכז צפוף מאד והשאר ריקני מאד)
להיפך- המרכז הצפוף מפקס את העין וגורם לפחות בלבול של צורות וצבעים

איתן_ל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
זה בדיוק מה שאמרתי... אם המרכז של האיור הוא השולחן, אז שיראו רק אותו, בלי המסביב...
למען האמת אם הוא יוריד את המסביב הריק...השולחן כבר לא יהיה מרכז הפוקוס אלא כל הציור ואז יהיה בלאגן בעיניים- דווקא המסביב הריק נותן איזון וגורם לעין פחות להתאמץ....לעניות דעתי יש דבר כזה שנקרא "חתך הזהב"- נוסחה שלפיה ניתן לעשות קומפוזיציה נכונה.....למרות שאישית אני לא אוהב להשתמש בכל מיני נוסחאות שכאלה זה אמור להסביר פחות או יותר את כוונתי

נתנאל Art

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
למען האמת אם הוא יוריד את המסביב הריק...השולחן כבר לא יהיה מרכז הפוקוס אלא כל הציור ואז יהיה בלאגן בעיניים- דווקא המסביב הריק נותן איזון וגורם לעין פחות להתאמץ....לעניות דעתי יש דבר כזה שנקרא "חתך הזהב"- נוסחה שלפיה ניתן לעשות קומפוזיציה נכונה.....למרות שאישית אני לא אוהב להשתמש בכל מיני נוסחאות שכאלה זה אמור להסביר פחות או יותר את כוונתי
למה אתה חושב שדעתך ענייה? אחרי כל הקורס הזה...☺
ואכן, חתך הזהב היה המקור שלי לפריסה הנ"ל, אין מה לעשות, מי שמצא את הנוסחאות האלה ידע מה הוא אומר...
למרות שעדיין צריך עוד דיוק....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה