hangouts בפלאפונים מושגחים

studio magic

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
יש כזה דבר פלאפון מושגח שיש בו ??hangouts

נערך לאחרונה ב:

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
@פרסומון צודק לחלוטין.
אם השאלה מתייחסת לחסימה\הגנה\סינון של חברה ספציפית, נא לציין איזו.
אם הכוונה סתם לפלאפון שנמכר כ'מושגח' - מי ערב להשגחה? זה לא מגיע עם סינון בד''כ, ובמקרה הטוב מגיע עם חותמת פשוטה שכל ילד יודע לעשות (כותב מנסיון. קרוב שלי שקנה מכשיר LG-G3 מושגח, וחוץ מהחותמת לא היה בזה שום דבר כשר).

5050

משתמש פעיל
אין בין מושגח ללא מושגח ולא כלום ורבים חללים הפילה כפי שראיתי בעיני (אמנם לאלו שכבר קנו ולא מוכנים בשום אופן לעבור להדרן וכדו' יש פתרונות חלקיים לסנן יותר חזק)

studio magic

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עכשיו יש בחניות מכשירים עם חותמת מושג שזה ללא דפדפן אינטרנט עליהם דברת .<????? (פרסומון)

אפשר להוריד את האפליקציה של הצאט אבל זה לא נתמל לא googl play לכן אני שואלת אם כן יש אפשרות????

1 היה אברהם

משתמש פעיל
אם הכוונה לכושר פליי, כל עוד ולא משלמים את ה 60 שקל לשנה החסימה לא שווה כלום, כיון שהיא לא מעודכנת.
ניתן להכניס את כרום (APK) ומכאן הכל פתוח...

studio magic

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
תודה היה אברהם
אם הבנתי נכון
בכושר פליי יש אפשרות להוריד כרום מסונן
ואם אני מתקינה אותו אז יש לי צאט??

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
חוץ מנתיב וכדו' (מכשירים עם חותמת ועדת הרבנים. לא נכנס כרגע מה כשר ומה לא), אפשר לפרוץ את הכל די בקלות.

studio magic

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
תודה רבה לכל המגיבים :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  40  פעמים

לוח מודעות

למעלה