google sketchup

wantstknw

משתמש רשום
אני עוסקת כעת בבנית חנויות בGoogle SketchUp אני גם ראיתי המון דוגמאות של חדרים או כל מיני דברים אחרים שנראים ממש אמיתיים שנעשו בתוכנה הזאת. האם מישהו יודע מה אני צריכה לעשות אחרי שבניתי את כל החנות כדי שזה יראה ממש אמיתי - משהו כמו rendering???
וגם אני לא רוצה שיהיה צל מהאור של השמש אלא אני רוצה לעשות חשמלים בחנות ושזה יתן אור ושהצל יהיה תלוי באור הזה, מישהו יודע איך?
תודה

המשרטט

משתמש רשום
הדמיות בתלת מימד
יש פלאג שנקרא IDXrnditioner שמותקן על ה-SketchUp. שמשדרג את רמת הרינדור של ה-SketchUp. בצורה מדהימה ונותן תוצאות פוטוראליסטיות מאוד איכותיות זהו הלינק לפרטים נוספים - http://www.turbocad.co.il/product.asp?id=23 . ו8א בטל' - 03-5101012
בהצלחה ..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה