GIF מדריך טוב ושווה

סטודיו פלאש

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
מצאתי היום מדריך שעזר לי מאוד עם קובץ גיפ, ממליצה למי שמסתבך עם gif (מתורגם בתרגום גוגל)
זה מקור הדף:https://www.invisionapp.com/blog/7-tips-for-designing-awesome-gifs/

עיצוב קבצי GIF
1. הרוטב הסודי

הנה הסוד הקטן שלי: כל קבצי ה- GIF שלי מתחילים כסרטונים.אני בדרך כלל להפוך אותם ScreenFlow , וזה גם מה אני משתמש עבור קטעי וידאו המוצר שלנו .זה פשוט מספיק כדי ללמוד במהירות, אבל חבילות כמה כלי אנימציה שימושי למדי.

לאחר שאני מייצא את האנימציה כקובץ וידאו, אני מייבא אותו לתוך Photoshop באמצעות קובץ> ייבוא> מסגרות וידאו כשכבות .

gif-post_0000_Layer-Comp-1.jpg

Pro קצה: אם ScreenFlow או After Effects הם לא בתקציב שלך, ליצור את האנימציה ב Keynote ולייצא את זה בתור וידאו. כן, יש סוף סוף להשתמש עבור הגדרה זו.

2. פחות צבעים = יותר כיף
אם אתה רוצה GIF מדהים, אתה צריך להיות סלקטיבי באמת לגבי השימוש שלך של צבע. לא רק זה יהיה לשחק חלק ענק בגודל הקובץ שלך, אבל באמצעות צבע פחות מאפשר לך לעשות יותר, GIF מעורבים יותרשעדיין קטנים יחסית בגודל הקובץ.(בשבילי, קטן הוא תחת 1MB)

"רוצה GIF מדהים? להיות סלקטיבי לגבי השימוש שלך בצבע. "
.3 כאשר ניתן, השתמש בתנועה לטשטש
תוכניות כמו ScreenFlow ו After Effects מאפשרים לך לייצא את הווידאו עם ההצעה לטשטש. זה לא רק עושה את האנימציה שלך נראה מקצועי יותר, אבל זה גם עוזר לך fudge דברים קצת אם אתה צריך להוריד את המסגרות מ GIF שלך Photoshop עבור גודל הקובץ.

no-motion-example.gif
motion-example.gif

4. להיות (סוג של) עצלן
תארו לעצמכם את כל שאר הדברים שיכולתי להוסיף ל- GIF בחלק העליון של פוסט זה. תיאורי כלים קטנים עם שמות משתמש עליהם, סמן לחיצה על כפתור הפלוס, ריחוף מעל הפרצופים, הסרת הלוט מעל קצות כלים ומצבי ריחוף. אנשים לא צריכים לראות הכל כדי לקבל את התמונה, אז רק להראות מה שאתה צריך - הזמן שלך ואת גודל הקובץ מוגבלים.

ייצוא קבצי GIF
לפני שתלחץ על ביצוע כל הטיפים הבאים, נסה לייצא את ה- GIF שלך. אם זה גודל קובץ סביר, עבודה טובה! תמשיך לעשות מה שאתה עושה. אם זה גדול מדי, נסה את אלה.

1. טיפה כפולות מסגרות
האנימציה שלך כנראה משתהה או נשענת בשלב מסוים. אם אתה מסתכל מקרוב, תוכל להבחין כי אלה רגעים מכילים חבורה של מסגרות כפולות עם משך של 0.03 שניות. אם יש 10 מסגרות כפולות, למחוק 9 מהם, ולהגדיר את משך הזמן של מסגרת אחת למשהו ארוך יותר, כמו 1 שנייה.

gif-post_0004_Layer-Comp-5.png

אם פעולה זו לא עוזרת, נסה לייבא מחדש את הסרטון שלך, אך הפעם בחר באפשרות הגבל לכל 2 מסגרות . זה צריך לחתוך את גודל הקובץ שלך באופן משמעותי.

gif-post_0003_Layer-Comp-4.jpg

טיפ Pro: זה לא כלל קשה ומהיר, אבל אם GIF שלך יש מעל 150 מסגרות, יהיה לך קשה לשמור על גודל הקובץ שלך למטה.
2. להקטין את הצבעים
כאשר אתה שומר את ה- GIF שלך ב- Photoshop, תראה תפריט משמאל "צבעים". לשחק עם זה. הגדר את זה נמוך ככל האפשר מבלי להפוך את GIF לתוך חתיכת זבל.

gif-post_0002_Layer-Comp-3.jpg

3. לצבוט lossy שלך
אם אני כנה, אני אפילו לא יודע מה פירושו של אובדן. אבל אני כן יודע שאם אתה מגדיר את זה איפשהו בין 1 ו 10, אתה לגלח חלק קילובייט בלי להרוג האיכות שלך.

gif-post_0001_Layer-Comp-2.jpg

( פססט. אנדי, זה מה lossy אומר . Ed.)

כל זה לא עובד! עֶזרָה!
אם ניסית הכל מעל אבל אתה פשוט לא יכול לרסק את זה GIF למטה, הגיע הזמן לקחת צעד אחורה. האם אתה מנסה להשיג יותר מדי? האם יש דרך אחרת להשיג את המטרה שלך? מה אם אתה נשבר אותו כמה קבצי GIF שונים? כמו רוב המוצרים היצירתיים, GIF שלך יעשה טוב יותר אם הוא מתמקד רק דבר אחד.

rcr

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
תודה רבה!!!
אני מנסה לייצא giff בפוטושופ, אבל אני לא מוצאת שם אפשרות לgiff
גם לא באפטר, איך בכל זאת אוכל לייצא לgiff ?

rcr

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
תודה,
סטודיו פלאש תמיד את עוזרת!!!
ניסיתיח לרנדר giff בפוטושופ, וכותב לי הערה.
צרפתי קובץ

קבצים מצורפים

• נסיון.JPG
    נסיון.JPG
    KB 35.2 · צפיות: 58

סטודיו פלאש

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
ההערה אומרת שארעה שגיאה לא ידועה
זה קורה לי כשגודל הקובץ גדול במיוחד והמחשב לא עומד בעומס
אולי זה הסיבה גם אצלך?
תנסי להקטין את גודל הקובץ ולשמור, אולי זה ענין?...
מקווה
גודל.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה