Galaxy Young S6310

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
טוב!
מה אני עושה עכשיו עם האפליקציות?
(מעתיק לפלאפון?)
כן, לחיצה עליהם תתן אפשרות "התקן" לאחר ההתקנה, תפתח את אפליקציית AppLock קבע סיסמה, בהתחלה זה יתן לעשות תבנית קו תוכל לשנות אחר כך למספרים, האפליקצייה בעברית.

אוריאל מילר

משתמש חדש
כן אבל אני יוכל גם לשחרר את הנעילה
אני רוצה לחסום את ה-WIFI אחת ולתמיד בלי אפשרות שחרור

בר בי רב

משתמש פעיל
יש סקריפט שמג'יקוד מנטפרי כתב פעם לנסיון לנטרל את הוויי פיי באנדרואיד, אולי זה יעזור בדגם שלך. תשאל אותו ישירות אם זה רלוונטי.

5050

משתמש פעיל
באאוטנט יש כאלו שיודעים לנתק יאנג פיזית או דרך תוכנה - כך סיפר חבר שעשה זאת דרכם

Efratpop

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אשמח מאד לדעת מה עשית בסוף

. שרית .

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני רוצה עכשיו לקנות את הפלאפון גלקסי יאנג 6310, יש דבר כזה לקנות אותו עם נגן מצלמה וכו' ועם סים כשר ומס' כשר?? אם כן האם יש אפשרות להכנסת כרטיס זכרון ולראות את התמונות שבכרטיס בפלאפון?

. שרית .

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש לי גלקסי יאנג (תומך) יש לי בו מצלמה, מוזיקה, האם אפשר לבחור לתמונת רקע תמונה מהכרטיס שלי?? ואי אפשר לראות בו סרטונים האם יש דרך לפרוץ את זה כדי שאני אוכל לראות?? (סרטונים שלי מהכרטיס אין לי חיבור לאינטרנט ולא להודעות ולא לWIFI)

. שרית .

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בקסם פון, במודיעין עילית 650 ש"ח אבל אני מכירה מישהי שקנתה את אותו פלאפון ב450ש"ח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה