FreeFileSync

• פותח הנושא aeb
  • פורסם בתאריך

aeb

משתמש סופר מקצוען
בתוכנה נפלאה זו (שאגב קיבלתי אותה מהפורום פה) יש אפשרות סינכרון עם אחסון בענן, האם אפשר לסנכרן עם גוגל דרייב ומה הכתובת להכניס? מצו"ב תמונה
upload_2018-11-6_12-27-34.png

נערך לאחרונה ב:

י. צ.

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
לפי התמונה יש אפשרות רק של FTP וSFTP. שניהם לא נתמכים בגוגל דרייב.
אם אתה ממש רוצה יש משהו שנקרא Google Drive FTP Adapter שיעזור לענין

aeb

משתמש סופר מקצוען
מה לא טוב בתוכנה של דרייב?
כנראה הכוונה לתוכנת הסינכרון של גוגל, החיסרון בזה שההעלאה מלכתחילה צריכה להיות עם התוכנה (כמדומני) ואם כבר העלית 10 GB אתה צריך להתחיל מהתחלה ולא ניתן להשוות עם הקיים, משא"כ בתוכנות כמו זו שהבאתי למעלה.

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
כנראה הכוונה לתוכנת הסינכרון של גוגל, החיסרון בזה שההעלאה מלכתחילה צריכה להיות עם התוכנה (כמדומני) ואם כבר העלית 10 GB אתה צריך להתחיל מהתחלה ולא ניתן להשוות עם הקיים, משא"כ בתוכנות כמו זו שהבאתי למעלה.
זה לא נכון.
אפשר להתקין עכשיו והוא יוריד הכל לתיקייה.

aeb

משתמש סופר מקצוען
זה לא נכון.
אפשר להתקין עכשיו והוא יוריד הכל לתיקייה.
לא הובנתי, אני מתכוין שתוכנת הסנכרון מזהה את השינויים ומעדכנת אותם בלי שאצטרך למחוק באופן ידני אחרי כל שינוי את הקובץ הישן ולהוסיף את החדש.

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
לא הובנתי, אני מתכוין שתוכנת הסנכרון מזהה את השינויים ומעדכנת אותם בלי שאצטרך למחוק באופן ידני אחרי כל שינוי את הקובץ הישן ולהוסיף את החדש.
לא הבנתי.
היכן בדיוק אתה נתקע??

התוכנה של גוגל דרייב היא תוכנת סנכרון לכל דבר, כל שינוי שאתה עושה בתיקייה משתנה גם בענן, וכן הפוך.

aeb

משתמש סופר מקצוען
לא הבנתי.
היכן בדיוק אתה נתקע??

התוכנה של גוגל דרייב היא תוכנת סנכרון לכל דבר, כל שינוי שאתה עושה בתיקייה משתנה גם בענן, וכן הפוך.
רק מה שעלה כגיבוי המחשב (ע"י תוכנת הסינכרון) מזוהה אצל תוכנת הסינכרון ונעשה בו השוואה עם שינויים, אבל מה שהועלה לאחסון שלי לא נכלל בהשוואה.

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
רק מה שעלה כגיבוי המחשב (ע"י תוכנת הסינכרון) מזוהה אצל תוכנת הסינכרון ונעשה בו השוואה עם שינויים, אבל מה שהועלה לאחסון שלי לא נכלל בהשוואה.
עכשיו בדקתי, ומקווה שהבנתי למה אתה מתכווין...

זה לא קשור לאיך אתה מעלה, אלא היכן אתה יוצר ומשנה.
אם יוצרים ומשנים את הקובץ באופיס, הוא משתנה גם בענן.
אך עם משנים עם האפליקציות של גוגל אז הוא שומר אותו כקובץ חדש של גוגל.
וכן אם יוצרים את הקובץ בגוגל אז הוא יורד לתיקייה כקובץ של גוגל.

יתכן שאפשר לשנות את זה, ושיוריד אוטומטית כקובץ רגיל.
לא יודע איך..

bris

משתמש סופר מקצוען
למה באמת להשתמש בתוכנה הזאת ?

יש המון המון תוכנות סנכרון שעובדות עם כל העננים , חלקם אפילו חינמיות לגמרי או עם רשיון חינמי לשימוש סביר , כמו GOODSYNC ועוד

aeb

משתמש סופר מקצוען
עכשיו בדקתי, ומקווה שהבנתי למה אתה מתכווין...
בדקתי לעומק, מותקנים בברירת מחדל שני סכרונים, אחד (שעליו דיברתי) הוא בחירה של תיקייה מסויימת שתהיה לה גיבוי בדרייב, ובדרייב זה מופיע בלשונית מחשבים, בסינכרון זה מה שתוסיף באופן ישיר לדרייב לא יבדק אם הוא קיים במחשב ולא יתווסף לאותה תיקייה במחשב (כך שהסינכרון הוא חד צדדי מהמחשב לדרייב ולא להיפך).
סינכרון שני הוא של כל הפריטים בתיקיית האחסון של הדרייב לתיקיית גוגל דרייב שנוצרת במחשב, סינכרון זה הוא דו צדדי וכל שינוי בכל אחד מהצדדים משנה את זה בב' הצדדים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה