devops - מידע

אפטריסטית אחת

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
פלשתי לפה לפורום ;)
מקווה שתוכלו לעזור לי
(אני מדגישה קודם - אין לי מושג בתכנות, כל מה שאני יודעת זה מדברים ששמעתי באויר)
לאחרונה שמעתי על שיטת העבודה DevOps
אשמח אם תוכלו לומר לי-
מה זה בעצם?
האם זה לימודים שונים מתכנית הלימודים של מה"ט? זה קשור בכלל או משהו שונה?
אשמח למידע
תודה.

נערך לאחרונה ב:

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
פלשתי לפה לפורום ;)
מקווה שתוכלו לעזור לי
(אני מדגישה קודם - אין לי מושג בתכנות, כל מה שאני יודעת זה מדברים ששמעתי באויר)
לאחרונה שמעתי על שיטת העבודה DevOps
אשמח אם תוכלו לומר לי-
מה זה בעצם?
האם זה לימודים שונים מתכנית הלימודים של מה"ט? זה קשור בכלל או משהו שונה?
אשמח למידע
תודה.

ואלו הן דברי הויקי

בפיתוח תוכנה, DevOps היא תרבות ארגונית ומתודולוגיית עבודה אשר שמה דגש על שיתוף הפעולה והתקשורת בין מפתחי התוכנה לבין שאר אנשי ה-IT שבחברה. השיטה דוגלת בביצוע אוטומציה של תהליכי אספקת התוכנה (delivery) ושל שינויים בתשתיות. מקור המילה DevOps הוא מראשי התבות של המילים האנגליות development (פיתוח) ו-operations (תפעול). מטרת השיטה לכונן תרבות וסביבה שבהן בנייה, בדיקות ושחרור של גרסאות תוכנה יכולים להתבצע במהירות, לעיתים קרובות ובאופן אמין יותר.

בארגונים מסורתיים, המורכבים מבעלי תפקידים המתמחים בביצוע פונקציות ספציפיות, שיתוף פעולה בין המחלקות שאחראיות על הפעולות שתוארו למעלה, לבין פעילויות התפעול של ה-IT הוא נדיר. גישת ה-DevOps מקדמת תהליכים ושיטות שמטרתם לחשוב על תקשורת ושיתוף פעולה בין צוותי הפיתוח, אבטחת המידע, ה-QA וה-IT.

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
בשפה היומיומית של המפתחים devops מתאר את תחזוקת המוצר בשוטף, להבדיל מפיתוח ראשוני.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה