כללי CS5 ממליצים?

tali25

משתמש צעיר
יש פה מישהו שכבר עובד עם CS5?
ממליצים לעבור?

ק

קופירייט

אורח
למי שלא אוהב לבזבז כסף:
מ cs2 ומטה מומלץ לעבור, מCS3 ומעלה כדאי לחכות לשינויים שבאמת יהיו שווים את הכסף.

tali25

משתמש צעיר
grep style
ראיתם את זה בפרגרף סטייל בcs5 ?
נראה לכם ששם אמצא פתרון למילה פותחת בלי סקריפט?

שלמה

משתמש מקצוען
נכתב ע"י tali25;394614:
יש פה מישהו שכבר עובד עם CS5?
ממליצים לעבור?

תלוי מאוד מה הצרכים שלכם? ומאיזו גרסא אתם רוצים לעבור.

לי יש שם כמה דברים שמאוד! יעזרו לי.

עדי רביד

משתמש רשום
נכתב ע"י קופירייט;394771:
למי שלא אוהב לבזבז כסף:
מ cs2 ומטה מומלץ לעבור, מCS3 ומעלה כדאי לחכות לשינויים שבאמת יהיו שווים את הכסף.

אישית, נראה לי שכדאיות השידרוג היא לכל המשתמשים בכל הגרסאות.
יש כמה תכונות חזקות מאד ב-CS5 ששוה לשדרג עבורן, כמו:
- מספר גדלי עמודים ושליטה על מיקום העמודים שמעניקות לתוכנה מימד חדש של עבודה וגמישות שלא היו קיימים קודם (הסרטונים באתר של Adobe וב-YouTube לא חושפים את כל הטריקים והיכולות).
- יכולת הפריסה של פיסקה על פני כמה טורים או החלוקה שלה לטורים.
- יכולת ההגדרה של יישור אנכי גם בצורות לא מלבניות וגם כאשר קיים מפגש עם עצם בעל דחיית טקסט.
- המעבר לשכבות בנוסח אילוסטרייטור ואפשרויות הנעילה וההסתרה של עצמים.
- יכולות האינטראקטיביות המדהימות (למי שתחום זה קורץ לו).

אם היו נותנים לי להגדיר את סרגל כדאיות השידרוג, אז:
משתמשי CS2 ומטה = מומלץ מאוד
משתמשי CS3 = מומלץ
משתמשי CS4 = רצוי

כן, כן, אני יודע ששידרוג אינו דבר זול, אבל לפי החוקים החדשים של ממלכת Adobe, בקרוב יוחמרו תנאי השידרוג מגרסה ישנה, שאם אני לא טועה עומדים היום על שלוש גרסאות אחורה (דהיינו CS2 ומעלה), כך ש...

sms

משתמש רשום
סליחה על השאלה........ אבל אשמח אם מישהו יוכל לייעץ לי האם שווה לקנות חוקי? ואיפה??.... (במחיר נורמלי....)
תודה מראש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה