cloudenary - אכסון תמונות וסרטונים לאתרים

5127109

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
פשוט מקום שמעלים אליו את התמונות והסרטונים. אחרי זה אפשר לעשות על כל תמונה או סרטון המון מנפילציות.
לי אישית פתר את הבעיה של טומבלנייל לתמונה ותמונה עצמה. פשוט מעלים את זה ויש URL לזה וURL לזה באיכות נמוכה יותר. יושב על אותו אוביקט. כמו כן לפעמים הלקוח מביא סרטונים מהבית בכל מיני פורמטים, ועכשיו השאלה האם הם נתמכים בוידאו ליליר שלנו באתר, כאן אפשר להמיר אותם אוטמטית דרך שליחת פרמטרים בURL וזה עושה לזה גם קאש חכם לפעמים הבאות. פשוט נהדר.
גילוי נאות - אם נרשמים דרך הלינק הזה אני מקבל תוספת אכסון וכו' - אבל בלי לחץ גם ככה החבילה החינמית שלהם ענקית ממש.
יש להם גם וידגט שדרכו אפשר להעלות - כמה שורות קוד ובלחיצת כפתור מוצג ממשק נוח להעלת התמונות וברספונס אחרי ההעלה מתקבלות הURL
התממשקות מלאה עם כל הפימוורקים המוכרים ואף פחות מוכרים. משתמשים עם זה אצמנו בעובדה- פשוט תענוג.
הקישור הוא:

https://cloudinary.com/invites/lpov9zyyucivvxsnalc5/pjqzrnx2ha5irho6kqkl

5127109

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
זהו - לא משהו. יש לי גם רימון וגם נטפרי. בקשתי מנט פרי שיפתחו את האתר לחלוטין בגלל שאני מפתח אותו, זה עזר. ברימון זה חלק לחלוטין, באתרוג ללא קבוצה מיוחדת, משהו ניסה עבורי למשחקים בסרטונים לא היה משהו ג"כ.
אבל לא בדקתי את זה לעומק ממש. המוצר שלהם כל כך נהדר. אפשר בקלות כל כך להרכיב על זה כלים לעיבוד תמונה ולעשות ממשק ללקוח שיחליט מה הוא רוצה לשמור זה פשוט מהמם ו...קל.

וזה המקום - שמשהו כבר ירים את הכפפה הזו שמוטלת הרבה זמן - תעשו איזה משהו שירכז את התנאים של כל חסימה ואיך מקימים אתר שיכול להיות מקבמילי לכולם.
זה יכול להיות שרות בתשלום ואפשר לקבל על זה הרבה סכף!!!

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עוד פלוס שהוא יעיל מבחינת חברות הסינון והוא שלכל חשבון/אתר יש מחיצה נפרדת וברורה

5127109

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אין מגניב מזה.
מעלים את הקובץ לא משנה איך. פותחים אותו בדשבורד ואחרי זה אפשר לשחק עם זה ומקבלים את הURL המתאים למה שאתה רואהויסואלית. אין דברים כאלה!!

קבצים מצורפים

• 2018-02-09_153632.jpg
    2018-02-09_153632.jpg
    KB 134 · צפיות: 21

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
זה יעזור רק בנטפרי שיש הבדלה ברורה, באתרוג נראה לי זה יהיה קשה מאוד לחכות שהם יפתחו כזה דבר.

5127109

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נראה לי שאתה צודק. אבל כשהם פותחים אתר בדרך כלל כל התוכן שלו אמור להיות מאושר. עכ"פ נראה שכךה וא בנטו שלי.

Nahum

משתמש צעיר
D I G I T A L
שירות מעולה. ראוי לציין גם שהחברה ישראלית.

אני אישית השתמשתי בזה לוידאו בטלגרם - אחרי שמשתמש שולח וידאו לבוט שפיתחתי, הבוט שולח את הURL של הקובץ ישירות לAPI שלהם והוא עולה לשרתים שלהם + עובר טרנספורמציה.
לאחר מכן הלינק החדש של cloudinary מתעדכן במערכת ניהול של הלקוח.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה