cc18 לא קורא אודיו של MTS

שושי א.

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
חייבת עזרה...
אני עורכת על בסיס קבוע שיעורים שמגיעים אליי עם סיומת של MTS עד עכשיו ערכתי הכל ב CC14 ועכשיו שידרגתי ל CC18 .
CC14 קרא לי מצוין את הקבצים כולל את השמע אבל היום כשאני פותחת את הפרויקט (שהוא פרויקט מאד גדול עם עשרות שיעורים) הפרויקט נפתח אבל לא מזהה את כל קבצי הוידאו וכשאני מנסה לעשות ריפלייס פוטג' ולכוון אותו למקום המתאים הוא מביא לי את הוידאו בלי האודיו.
מה עושים?
זה פרויקט שאני חייבת לעבוד עליו וחייבת גם את כל החומרים שכבר עבדתי עליהם....
אשמח לעזרה מכל מי שיש לו ידע בנושא או נתקל בבעיה זו.

Sefi T

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
הבנתי שכל הסיומת של ה MTS ב CC18 מאוד מאוד בעייתית
ככה שאם את עובדת קבוע על MTS לא בטוח שההשתדרגות וצלחת כאן

יש כל מני פתרונות ברשת
מה שהכי עזר לי- זה להתקין CS6 וזהו.
לאחר מכן- להפסיק לצלם בפורמט הזה.

Sefi T

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
צריך להתקין windows 10
יש לי windows 10 ועדיין היו לי בעיות עם הפורמט הזה, אם כי לא בדיוק את אותה בעיה שתוארה לעיל אלא חוסר סנכרון בין האודיו לוידאו. ככה שיש סיכוי שהבעיה הספיציפית הזו תפתר אבל הפורמט הזה הוא לא "גן עדן" בלשון המעטה בגרסה החדשה.

אם אני לא טועה קראתי שבכוונה תחילה הגרסאות החדשות של פרימייר לא תומכות בפורמט הנ"ל.

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
MTS דורש קידוד שנקרא DOLBY, עד גירסה 2017CC הוא הגיע עם התוכנה, אך בCC2018 הוא לא הגיע יחד עם התוכנה והוא מגיע רק עם ווינדוס 10.

שושי א.

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
MTS דורש קידוד שנקרא DOLBY, עד גירסה 2017CC הוא הגיע עם התוכנה, אך בCC2018 הוא לא הגיע יחד עם התוכנה והוא מגיע רק עם ווינדוס 10.
תודה רבה!
אנסה להתקין את זה בתקווה שזה יעזור...

Sefi T

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
ידוע לכם על פתרון בעית סנכרון בפורמט MTS ב CC18? (מותקן לי ווינדוס 10)

נערך לאחרונה ב:

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
ולהוריד את הקידוד עולה כסף, כי החברה של הקידוד מוכרת אותו בעצמה, נדמה לי 250$

riki-v

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
גם אצלי 2018 (+ וינדוס 10) עשה בעיות בסנרכון בין האודיו לוידאו, יש פתרון?
בינתיים אני עם 2017 שם זה בסדר.

מקצב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
סורי על השאלה איך יודעים איזה ווינדוס יש לי?
אגב גם לי זה עשה את כל הבעיות שצוינו לעיל והתקנתי שוב את CC 18 לבינתים חזר בתשובה נראה כמה היא תחזיק...אלול....
בכל מצב אני לא הולכת להחליף מצלמה בשביל פרימיאר ...ואין לי מושג מה הקשר שבטלו את זה..
פנוסוניק הרווחת זה הסיומת שלה מה הם חשבו שכולם ירוצו לקנות חדש?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה