C2 יישום לא חוקי

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
סתם...
דרך אגב,אני יכול להוסיף כשאני עורך את התוכנה עוד קבצי book מעבר ל20?

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה

אלישי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
ממתי WaveMaker עושה קבצי JAR?

אלישי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
זה לא עושה, ואפי' אם כן, אתה לא תרוויח כלום בכל תוכנה שהיא שתמיר לך יישומים העובדים בפלאפונים אחרים ל-JAR כי זה לא יתאים לפלאפון שלך בכל אופן, אא"כ תשחק עם קבצי הקלאס שזה מקומפל וכך בכל אופן תצטרך להגיע לקבצי המקור של היישום ידנית, כך שאני לא מאמין שיש תוכנה שתועיל לכך.

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
זה לא עושה, ואפי' אם כן, אתה לא תרוויח כלום בכל תוכנה שהיא שתמיר לך יישומים העובדים בפלאפונים אחרים ל-JAR כי זה לא יתאים לפלאפון שלך בכל אופן, אא"כ תשחק עם קבצי הקלאס שזה מקומפל וכך בכל אופן תצטרך להגיע לקבצי המקור של היישום ידנית, כך שאני לא מאמין שיש תוכנה שתועיל לכך.
לא הבנתי כלום...

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
@אלישי במיוחד
יש כאן איזה 10 ישומים (לא משחקים) לנוקיה שלא הצלחתי להבינם.מי שיכול להסביר...תודה רבה

קבצים מצורפים

• תוכנות.zip
    3.8 MB · צפיות: 291

אלישי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
דרך אגב,אני יכול להוסיף כשאני עורך את התוכנה עוד קבצי book מעבר ל20?
מהוראות היצרן "בטלפונים רבים יש הגבלת מקסימום גודל קובץ JAR . עבור טלפונים MIDP1.0 המקסימום הוא 64Kb. הטלפון יסרב להתקין midlet, אם גודל הקובץ JAR גדול מהערך המרבי המותר. מגבלת גודל JAR תלויה בדגם הטלפון."
הקישורים חסומים ברימון.אפשר להעלות למגיקוד?תודה
התוכנה בבקשה
ההדרכה מצורף בקובץ ZIP

קבצים מצורפים

• הורדות.zip
    KB 30.4 · צפיות: 56

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
"בטלפונים רבים יש הגבלת מקסימום גודל קובץ JAR . עבור טלפונים MIDP1.0 המקסימום הוא 64Kb. הטלפון יסרב להתקין midlet, אם גודל הקובץ JAR גדול מהערך המרבי המותר. מגבלת גודל JAR תלויה בדגם הטלפון."
אז הגודל מוגבל.אבל אם אני נשאר בהגבלה אפשר להוסיף קבצי book?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה