C2 יישום לא חוקי

משתמש1

משתמש פעיל
הרבה יישומים שהעברתי מC2 ישן לחדש, וכן יישומים שהורדתי כאן בפורום [לדוגמה רמבם, חומש רשי, חומש תרגום ועוד], ואפילו יישומים בכרטיס זיכרון שהעברתי מהישן ועבדו בישן, המכשיר כותב לי 'יישום לא חוקי, למחוק?', מה עושים? יישומים אחרים כן פועלים.

ישיר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
D I G I T A L
לא יודע למה לא עובד לך, אבל אני מעלה חבילה של התוכנות שהזכרת ועוד, שאצלי עובדת (נוקיה 208), אולי במקרה יעזור לך או למישהו אחר (חלץ קודם מהZIP והעתק לכרטיס הזיכרון).
בהצלחה

קבצים מצורפים

• C2.zip
    27.7 MB · צפיות: 285

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
לכל מי שיכול לעזור,יצרתי קשר עם מפיץ הישום (של מסילת ישרים) והוא אמר שאפשר להפוך דרך ההגדרות אבל הוא לא זוכר איך... ואני לא הצלחתי.עם מישהו יצליח,שיעלה.תודה רבה

ישיר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
D I G I T A L
אני הצלחתי, נכנסתי להגדרות (מקש ימני לא שמאלי) כמה לחיצות אני חושב באפשרות הראשונה שם והתהפך לי, (ניסיתי להחזיר שיהיה הפוך בינתיים לא הולך).
אבל תנסו כי אפשר.
כל הכבוד. מעניין איך התפספס לנו

אלישי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
על אותו הדרך אתם יכולים להכניס ליישום הזה כל קובץ טקסט שאתם רוצים, ע"י פתיחת ה-JAR במחשב והכנסת הקובץ שאתם רוצים במקום קבצי ה-BOOK שנמצאים בתיקיית RES.
לגבי השאלה שאיתו נפתח האשכול על קבצים שהוא מראה שהם לא חוקיים, נוקיה תומכת בין השאר בזכויות יוצרים, כך שהם לא מרשים למשל לשלוח יישומים דרך בלוטוס וכד', ועל כן, כל יישום שהעברתם לפלאפון מהמחשב (או מפלאפון כמו סאמסונג) דרך בלוטוס' או דרך התוכנה הייעודית של החברה (נוקיה סויט), הוא יראה לכם אותו בפלאפון עם מנעול עליו, ואם תעתיקו את זה לפלאפון אחר או אם תעשו למשל שיחזור הגדרות, היישומים יפסיקו לעבוד.

דוב2

משתמש צעיר
תכלס האם יש מה לעשות עם היישומים האלו?
ואם כבר אז יש עוד הרבה יישומים שהם כן חוקיים אבל כשמנסים לפתוח הם כותבים "התעודה לא נמצאת בטלפון או ב-SIM" וכן יש שכותבים "התעודה לא חוקית בהתאם לתאריך הטלפון", יש מה לעשות עם אלו? (ומה ההבדל בין אלו שהוא כותב שזה לא חוקי שהסברת שזה בלי תעודה, לבין אלו שלא כותב שזה לא חוקי [ומראה את האייקון של היישום] רק כותב אין תעודה)

ובעניין החלפת הטקסט ביישום, היה עוזר לי המון אם היה לי יישום של משנה ברורה (שם ספציפית זה יותר מסובך השילוב של השו"ע עם המשנ"ב) אבל איך מחלקים את זה לפי הסימנים שיהיה בתפריט אפשרות לבחור סימן ולדלג אליו, האם זה הרבה עבודה או פשוט.
תודה !!!

אלישי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מה ההבדל בין אלו שהוא כותב שזה לא חוקי שהסברת שזה בלי תעודה, לבין אלו שלא כותב שזה לא חוקי [ומראה את האייקון של היישום] רק כותב אין תעודה
אני לא הסברתי כזה דבר, לבירור העניין, יש את היישום עצמו שזה קובץ בסיומת JAR שבקובץ הזה נוקיה עושה שינוי בפועל, ומקמפלת את זה כך שלא תוכל להשתמש איתו אלא עם הפלאפון הספציפי שאליו נשלחה היישום. ישנה אפשרות שברצוני לבדוק, להסיר את הקימפול של נוקיה ולשחרר את הקובץ, אך עדיין לא בדקתי את זה. כך שבינתיים תשמור את היישומים הללו במחשב (אם זה חשוב לך כ"כ ואין לך דרך להחזיר אותם ממקום אחר) כי יש מצב שתוכל לתקן את זה.
חוץ מקובץ היישום ישנה עוד קובץ בסיומת JAD שאחד מהדברים שלו שהוא עושה, זה לקשר את היישום לתעודה כלשהיא במכשיר, והתעודה כבר כפופה לתאריכים ולעוד דברים כאלו. יש מצב שאם תעביר את היישום עצמו ללא התעודה (ז"א רק את קבצי JAR), יעבוד לך היישומים שכותבים לך שהתעודה אינה תקפה. אם זה לא עובד אפשר להכניס קובץ JAD שמקשרת לתעודה של המפעילה עצמה ואז זה יעבוד.
חוץ משני קבצים אלו ישנם קבצי שמירה זמנית בסיומת של RMS שאותם אפשר למחוק, אא"כ אתה מעוניין בשמירה הזמנית של היישום (כגון הגדרות מסויימות שהגדרת או הערות שרשמת ביישום, או יישום ששלמת עליו כסף וכד', אך כל היישומים שמסתובבים כאן או ברשת ומגיעים עם הקבצים הללו אפשר למחוק, ועצה טובה קמ"ל שאם אתם רוצים להעלות כאן יישומים הנמצאים בפלאפון שלכם, תעלו את זה בלי קבצי ה-RMS שעלולים לגלות כל מיני מידע עליכם).

לגבי החלפת הטקסט, איני מכיר את היישום הזה ספציפית כך שלכאורה צריכים לבנות ביישומי CLASS את התפריט, אני דיברתי בכללי, שבגדול אפשר להכניס מה שרוצים בכאלו סוגי יישומים.
(יכול להיות שבהמשך אבדוק את היישום הזה ואם אפשר לשנות את התפריט בקלות אעלה לכאן הדרכה לכך).

דוב2

משתמש צעיר
אם זה לא עובד אפשר להכניס קובץ JAD שמקשרת לתעודה של המפעילה עצמה ואז זה יעבוד.
מה זה אומר המפעילה עצמה? (אני שואל מה הפירוש, לא מתכוון שתפרט איך בדיוק מגדירים את זה).

לגבי החלפת הטקסט, איני מכיר את היישום הזה ספציפית כך שלכאורה צריכים לבנות ביישומי CLASS את התפריט, אני דיברתי בכללי, שבגדול אפשר להכניס מה שרוצים בכאלו סוגי יישומים.
(יכול להיות שבהמשך אבדוק את היישום הזה ואם אפשר לשנות את התפריט בקלות אעלה לכאן הדרכה לכך).
אם זה לא מידי מסובך אשמח מאוד. רק אם כבר אתה תמצא זמן לזה, אז אולי תבדוק יישום אחר ולא את המסילת ישרים שהוא קצת משובש (לפחות בנוקיה) ההגדרות מאוד בקטן והמקשים לחזרה או בחירה (ימין ושמאל מופיע בצד), רק שאולי יישום זה יותר קל לשינויים (סתם מריח לי לא מבין בזה כלל).
תודה רבה רבה!!!

אלישי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
ההגדרות מאוד בקטן והמקשים לחזרה או בחירה (ימין ושמאל מופיע בצד)
כך בנויה היישום הזה, וזה יישום שמוגדר לקרוא טקסט בכל קידוד ובכל שפה, כך שאפשר לעשות הגדרת גופן, קריאה מימין לשמאל, קידוד, צבע גופן רקע וכד'. ואת היישום הזה, לא עשה היוצר של "מסילת ישרים" אלא הוא הכניס ס"ה את הפרקים ועשה על זה סימניות, כך שבעצם כל אחד יכול לקחת כל ספר שהוא, (בגודל מסויים) ולהכניס אותו לתוכנה, (שכוללת גם אפשרות של חיפוש.).

משתמש1

משתמש פעיל
רק לתועלת הכלל, מי שמכניס ספר חדש כזה דרך יישום זה או אחר, נודה אם יעלה אותו לכאן לכולם, כמובן כשאין זכויות יוצרים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה