C# המרת קובץ תמונה לטקסט

מנסה את מזלי

משתמש מקצוען
יש לכם קובץ מסוים או שאתם רוצים בכללי תוכנה
כי אני יכול להמיר לכם אם אתם צרכים
:) תודה...
יש לי הרבה קבצים , אני עוובדת עם המרת קבצים
רוצה לבנות לעצמי משהו חובבני אבל עובד עם תוצאות חזקות :)

מנסה את מזלי

משתמש מקצוען
כי אני רוצה לבנות תוכנה בעצמי , שאני רק צריכה להזין רשימה של 30 תמונות לדוג' , ובבת אחת אני מקבלת את התוכן הטקסטואלי שלהם לדף וורד אחד ארוך.
לשם כך אני רק צריכה DLL שיודע לעבוד טוב עם חילוץ העברית מהקבצים ואני כבר יעשה את שאר העבודה :)

גיחצי שפומפה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
כי אני רוצה לבנות תוכנה בעצמי , שאני רק צריכה להזין רשימה של 30 תמונות לדוג' , ובבת אחת אני מקבלת את התוכן הטקסטואלי שלהם לדף וורד אחד ארוך.
לשם כך אני רק צריכה DLL שיודע לעבוד טוב עם חילוץ העברית מהקבצים ואני כבר יעשה את שאר העבודה :)
אז למה זה לא טוב

מנסה את מזלי

משתמש מקצוען
הורדתי את מה ששלחתם , אבל זה לא עבד .. התוכנה לא רצה אין לי מושג למה ..
תודה רבה בכל אוםן !!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה