BLUETOOTH נעלם מהמחשב

אבישלום

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
פנימי מופיע משהו במנהלי ההתקנים מופיע גם בMS COFING אבל לא עובד עבד מצוין עד לפני כמה שבועות, הוא גם לא עולה שהמחשב נדלק, הסמל כבר לא מופיע

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
תבדוק אם על אחד הלחצנים במקלדת יש סימון של בלוטוס
לפעמים צריך צרוף מקשים עם Fn

חוץ מזה תעדכן את דרייבר הבלוטוס מאתר היצרן
בקישור לעיל מופיע הוראות
או שתכנס למידע מערכת ותבדוק מה הדגם של הלוח אם
אפשר גם דרך תוכנה:
https://www.ccleaner.com/speccy/download/standard

אבישלום

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
בתוכנה תוכל לראות את הדגם של הלוח אם, תכתוב את זה כאן ואני יחפש לך את הדרייבר המתאים
צילום מסך.png

bris

משתמש סופר מקצוען
אם זה כרטיס WIFI חדיש של אינטל(כמו ה 8260 וכו) , הבלוטוס לא יפיע כחסר במנהל ההתקנים , צריך פשוט להתקין או, ואז הוא יופיע.

נסה להעזר בטכנאי.

אבישלום

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
אם זה כרטיס WIFI חדיש של אינטל(כמו ה 8260 וכו) , הבלוטוס לא יפיע כחסר במנהל ההתקנים , צריך פשוט להתקין או, ואז הוא יופיע.

נסה להעזר בטכנאי.
לא הבנתי ולא עזר לי ההתקנות של הדרייבר

YDB

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
קרא לי כזה דבר במחשב נייד של דל ופתרתי את זה ע"י לחיצה על F2 לפני שהמחשב נדלק ובהגדרות של הבלוטוס שם כיבתי והדלקתי בחזרה

רבנים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
מעניין למה כל הבעיות של הבלוטוס' קרות רק במחשבים של דל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה