רעיון להשקעה ADR חברת השקעה בביטוחי חיים מישהו מכיר/ממליץ?

רבקה כ.

משתמש פעיל
קנינו שם פוליסה לפני מס' שנים
ואנחנו מעוניינים למכור (אנחנו זקוקים לכסף לקניית דירה)
במחיר קרן (זקן אחד כבר מת -ברוך ה' והכסף בדרך...)

good things

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לכל מי ששאל
דברתי מנסיון, וקבלנו היום את הכסף.
אשמח לתת פרטים גם למי שמתעניין בפוליסה החדשה שעדיין ניתן להצטרף אליה.
היא משתלמת יותר, בתום התקופה (כשהקשישה מתפקששת) מקבלים על כל יחידה 88,000$
השמות של הקשישים נשמרים בסוד מטעמים מובנים
אשמח לקבל פרטים

אש א.ש.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
שלום לכולם
יש למישהו מה להוסיף נכון לתקופה זו בקשר לחברה הנ"ל
עד עכשיו הכל עבד כהוגן?
יש מפסידים?
יש מרוויחים?
וכו' וכו'

יוני אישזב

משתמש צעיר
אני לא מבין למה להשקיע בחברה הזאת
למשל בשוק האמריקאי יש כמה אלפי חברות
למשל חברה שנמצאת בנאסדק שבהרבה יותר אמינה ועם ניסיון של שנים[כמובן שיש בדיקה של הנאסדק עצמו לכל חברה שנכנסת לנאסדק] לחפש חברת ביטוח ולהשקיע שם את הכסף בהרבה יותר בטוח ויותר אמין מאשר מישהו שפירסם בעיתון
למשל חברת ביטוח מהשוק האמריקאי

(AJG) ארתור ג'יי. גאלאגר ושות​

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
שלום לכולם
יש למישהו מה להוסיף נכון לתקופה זו בקשר לחברה הנ"ל
עד עכשיו הכל עבד כהוגן?
יש מפסידים?
יש מרוויחים?
וכו' וכו'
לבינתיים רק מרויחים.
מניסיון עמו בכל ההבטחות.

אש א.ש.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני לא מבין למה להשקיע בחברה הזאת
למשל בשוק האמריקאי יש כמה אלפי חברות
למשל חברה שנמצאת בנאסדק שבהרבה יותר אמינה ועם ניסיון של שנים[כמובן שיש בדיקה של הנאסדק עצמו לכל חברה שנכנסת לנאסדק] לחפש חברת ביטוח ולהשקיע שם את הכסף בהרבה יותר בטוח ויותר אמין מאשר מישהו שפירסם בעיתון
למשל חברת ביטוח מהשוק האמריקאי

(AJG) ארתור ג'יי. גאלאגר ושות​

יתכן מאוד שאתה צודק.
אבל אני בתור ישראלי חרדי שלא מכיר את העולם הגדול... שלא יודע לקרוא חוזים באנגלית.. שלא יכול לקבל איש קשר שאוכל לשאול אותו כל שאלה בעניין...
בשבילי הרבה יותר נוח ומסודר (וגם בטוח) שכל המידע מגיע עד אלי בכפית.
אם אתה מכיר מישהו ישראלי שמתעסק בזה ומוכן תמורת תשלום לדאוג לי לגישה לדברים האלה, אדרבה ואדרבה!

לכל מי ששאל
דברתי מנסיון, וקבלנו היום את הכסף.
אשמח לתת פרטים גם למי שמתעניין בפוליסה החדשה שעדיין ניתן להצטרף אליה.
היא משתלמת יותר, בתום התקופה (כשהקשישה מתפקששת) מקבלים על כל יחידה 88,000$
השמות של הקשישים נשמרים בסוד מטעמים מובנים
זה היה נשמע שאתה לקוח

אבל פתאום -
להצטרפות להשקעות בחברת ADR
אפשר אצלי במייל 05832a # gmail.com

זה נשמע שאתה סוכן שלהם

הכל בסדר ...

רק תרשום גילויי נאות ...

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לא צריך להיות חכם גדול כדי להבין ש @סוגרים שידוך ו @rivkiy ואולי עוד כמה הם סוכנים של adr
בקיצור לכל מי שלא מבין ומחפש "המלצות" בפרוג, כדאי קודם להפעיל את החלק שלנו בגוף שנראה לי נקרא "שכל".
בדיחה מצחיקה ביותר.
אני ניקית מוכרת בפרוג. הרבה פה מכירים אותי ויודעים מהו התחום בו אני עוסקת וזה לא מתקרב לסוכנת של Adr

למה מה קרה?

משתמש פעיל
בדיחה מצחיקה ביותר.
אני ניקית מוכרת בפרוג. הרבה פה מכירים אותי ויודעים מהו התחום בו אני עוסקת וזה לא מתקרב לסוכנת של Adr
לא התכוונתי לומר מידיעה, אלא שתמיד צריך להיזהר ולא לסמוך על שום מומחה כאן בפורום.
מגיע לך יש"כ על העזרה לאחרים. אבל תמיד צריך לפקוח עיניים.

סוגרים שידוך

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
לא צריך להיות חכם גדול כדי להבין ש @סוגרים שידוך ו @rivkiy ואולי עוד כמה הם סוכנים של adr
בקיצור לכל מי שלא מבין ומחפש "המלצות" בפרוג, כדאי קודם להפעיל את החלק שלנו בגוף שנראה לי נקרא "שכל".
אני לא סוכן של adr אלא רק אחד מהלקוחות שהשקיעו ומימשו רווחים, מה שכתבתי שאפשר להצטרף דרכי, זה היה כמענה למי ששאל איך אפשר ליצור קשר עם החברה, כי כלקוח יש לי את הנסיון והיכולת להדריך מצטרפים חדשים איך להשיג תנאים טובים יותר, ואני ישמח לעשות זאת מרצון לעזור ללא שום תמורה.
סליחה מובטחת מראש לכל מי שחשד, זה היה לגיטימי.

זבון וזבין

משתמש מקצוען
אני לא סוכן של adr אלא רק אחד מהלקוחות שהשקיעו ומימשו רווחים, מה שכתבתי שאפשר להצטרף דרכי, זה היה כמענה למי ששאל איך אפשר ליצור קשר עם החברה, כי כלקוח יש לי את הנסיון והיכולת להדריך מצטרפים חדשים איך להשיג תנאים טובים יותר, ואני ישמח לעשות זאת מרצון לעזור ללא שום תמורה.
סליחה מובטחת מראש לכל מי שחשד, זה היה לגיטימי.
רק שאלה קצרה:
(אינני בקי בכל הנתונים ונא לא לתפוס אותי על המילה),

חברת adr התחילה לשווק פוליסות כבר לפני כ-12 שנים (אולי אפילו יותר),
מכרו פוליסות של בערך 10-15 זקנים בני 75 ומעלה,
כיום כולם כבר מעל גיל 85,
איך יכול להיות שרק אדם אחד מתוכם מת (וזה גם היה כרוך בקמפיין מסיבי בשיווק פוליסות חדשות - דבר שמחשיד מאוד שמדובר במשהו מצוץ מהאצבע...) - במהלך כל השנים האלו (בהתחשב בקורונה שהרגה מעל מיליון אמריקאים מבוגרים...),

חשבתי כסגולה לאריכות ימים - לקנות פוליסת ביטוח ולמכור אותה לחברת adr - ככה אשאר בחיים עד גיל 150 לפחות....

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה