5 דיסק און קי 32GB, כולם עם אותה תקלה(?)

איש אחד

משתמש צעיר
בס"ד

שלום וברכה!

הזמנתי בעלי אקספרס 5 דיסק און קי של 32 ג"ב (בקישור הזה), המחיר לא מחשיד, עם אלפי קניות ודירוג בסדר.
היום הם הגיעו, ואני כדרכי דבר ראשון בודק עם תוכנת H2testw לוודא שהזכרונות לא פגומים.
והתוצאה: כל חמשת הזכרונות, עברו בהצלחה כ 26.4 ג'יגה וה 3.4 ג'יגה האחרונים DATA LOST.

אני יודע שבאתרים הסיניים קיימת בסיטונאות תופעה של זיוף נפח של זכרונות (וזו גם הסיבה שאני בודק אחד אחד),
אבל בדרך כלל הרעיון שלהם למכור ב"חצי מחיר" דיסק און קי של "512 ג'יגה" שבתכל'ס מכיל 8 ג'יגה.
אבל לכאורה אין הגיון לזייף נפח של דיסק שאמור להכיל כ 30 ג'יגה ו"לגנוב" ממנו רק 3.5 ג'יגה.

כך שלא נראה סביר שזה זיוף נפח, אלא יותר לכיוון של סתם דפקט, אבל כל ה-5 בדיוק עם אותו "דפקט"?

ולמעשה השאלה שלי,
מצידי לא אכפת לי להגדיר על הדיסק מחיצה של 26 ג'יגה בלבד ולוותר על ה-4 ג'יגה האחרונים,
השאלה האם יש סיכון שהזכרונות פגומים, או שאני יכול בשקט להסתמך על ה 26 ג'יגה הראשונים?

כל ידע בנושא יתקבל בברכה!

זבון וזבין

משתמש מקצוען
סליחה על המענה בשאלה !
האם גם אם זה מגיע עם עטיפה אורגינלית של ‏SanDisk‏ (בדיוק כמו מה שנמכר בארץ) זה יכול להיות תקול ?
כי אתמול הזמנתי כמה כרטיסים במחיר יותר מדי זול (פחות מ-14 שח לכרטיס של 32 ‏GB‏ ).
יצוין שממוכר זה כבר קניתי בעבר ובשימוש רגיל זה נראה בסדר.

bris

משתמש סופר מקצוען
לגבי השאלה הראשונה , זה לא זיוף נפחים רגיל זה פשוט איכות גרועה.
והמחיר באמת לא ריאלי (4 דולר ל 32G זה קצת נמוך, אמור להיות באזור 6) , ובכלל לא משתלם להביא מאלי אקספרסס וכו דברים כאלה כי המחיר גם בארץ די בתחתית שלו. ובשביל כמה שקלים פער אתה לוקח סיכון ובוודאי מקבל מוצר נחות בהרבה.

וכנל לגבי שאלתך על ה SANDISK , קרוב לוודאי שהם לא מקוריים.

mgv

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אני הזמנתי דיסק און קי מאלי אקספרס של סאן דיסק,
הגיע נראה מעולה ונראה מקורי בהחלט, יש לי כאלה מהארץ.

איש אחד

משתמש צעיר
ספציפית אצל החנות הזו ב eBay, יצא לי לקנות כמה וכמה פעמים, גם כרטיסים וגם דיסק און קי'ם, של סאן דיסק טרנסנד טושיבה ועוד,
זה תמיד מגיע סגור באריזה שנראית מקורית,
ותמיד זה עובר תקין לגמרי בבדיקות של h2testw כולל מהירויות כתיבה וקריאה רצופות שתואמות למוצהר על הזכרון המקורי,
ונכון להיום "טפו טפו" כל הסחורה שקניתי אצלו עדיין עובדת תקין.

אבל זה שיש "צדיק בסדום", זה עדיין לא משנה את העובדה שרוב הסחורה הסינית היא בעייתית, ובעיקר כשמדובר במותג רשמי כגון סאן דיסק ומחיר שנראה זול מידי ביחס למותג.

• תודה
Reactions: aeb

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
הזמנתי גם ב-eBay כמה כרטיסי SD של SanDisk‏.

אמנם לא במחיר מצחיק, אבל הרבה יותר זול מהארץ.

איך אוכל לדעת אם הם מקוריים?

תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה