3 שאלות בנושא ריצוף

zviela

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
דבר ראשון לגבי ריצוף מט משי, איך הוא?
דבר שני, דמוי פרקט, יש סוגים שהם חלקים לגמרי? הסתובבתי בחנויות וכל הסוגים שראיתי היו נראים לי במישוש ממש מחוספסים.
דבר שלישי, לגבי חנות בשם לב הארץ בפסגת זאב/תלפיות, ממליצים? אפשר לסמוך עליו? גם מבחינת המלצות וגם מבחינת שירות ואחריות.

עדן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
אין לי נסיון עם מט משי, אני חושבת שהפיתוח שלו בא לפתור את הבעיה של השריטות במבריקים.
לגבי הדמוי פרקט, יש סוגים חלקים לגמרי, קשה להשיג אבל קיים, ראיתי גם שיש פרקטים בגימור מבריק.

cherry c

משתמש סופר מקצוען
דבר ראשון לגבי ריצוף מט משי, איך הוא?
דבר שני, דמוי פרקט, יש סוגים שהם חלקים לגמרי? הסתובבתי בחנויות וכל הסוגים שראיתי היו נראים לי במישוש ממש מחוספסים.
דבר שלישי, לגבי חנות בשם לב הארץ בפסגת זאב/תלפיות, ממליצים? אפשר לסמוך עליו? גם מבחינת המלצות וגם מבחינת שירות ואחריות.
מט משי, לא יודעת מנסיון, אמור להיות בלי שריטת אם פחות ברק ממבריק.
הייתי מציעה לא לקחת אותו לפני שאת הולכת לבית שיש אותו ורואה.
אנ לקחתי בזמנו מבריק כי ראיתי בבתים שהוא הכי פרקטי שיש, תמיד הבית נראה וואו.
ואם מעבירים סמרטוט אין סימני מריחות, במשי נראה לי שיהיה.
אז תבדקי.

להשיג דמוי פרקט חלק זה לא פשוט בכלל. צריך 2 דברים, אחד שיהיה בלי חריצים שיהיה קל לגרוף, והשני שיהיה ללא מקדם החלקה כלל. (כי זה לא נעים, וגם הסמרטוט נתקע על זה)
אני לפני שנה הייתי בכל החנויות בירושלים, זה באמת מוצר נדיר.
יש בשאולוף פרקט איטלקי, אבל המחיר מתחיל מ140 למ"ר.
בבר עמי זה מעל 200..

אני מצאתי רק אצל לוין בק"ס (רחוב מסילת יוסף 3). פרקט איטלקי חלק ללא מקדם החלקה, עלה לי 90 למ"ר.
גם שם מצאתי פרקט למרפסת, חלק ללא חריצים עם מקדם החלקה 10(למרפסת/אמבטיה חייבים). ב70 למ"ר.

לגבי לב הארץ, זה לא בפסגת זאב, זה ליד, יותר שועפט. צומת הרכבת הקלה של הגבעה הצרפתית.
אני מאוד ממליצה, יש לו מבחר ענק (של מט משי למשל או של דגמים לחדרי רחצה, אבל לא של דמוי פרקט חלק) סחורה טובה, בדיוק בדיוק כמו בחנויות היוקרתיות של ירושלים, ובחצי מחיר.
ויש לו שירות בסדר. הרבה יותר טוב מכמה חנויות יהודיות שהזמנתי... :mad:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה