כללי 25,000 ש"ח בחודש מעיצוב גרפי - הגיוני???

מצב
הנושא נעול.

הקיפוד המיקרוביוטי

משתמש מקצוען
D I G I T A L
עימוד ספרים
קיבלתי מייל עם הזמנה לוובינר של גרפיקאית אחת שאומרת שהיא עושה בחודש 25000 ש"ח מעיצוב גרפי והיא מלמדת איך להגיע לזה
נשמע לי לא כ"כ אמין
העיצובים שלה די בסדר, אבל יש כאן אנשים עם רמה הרבה יותר גבוהה שלדעתי לא מגיעים אפילו לשליש מזה

משי 1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
איפה ראית עיצובים שלה?
קודם כל היא מהמגזר הדתי, שם הרווחים יותר מחרדים למשל....
מה נפסיד מלשמוע מה יש לה לומר?.. (לנשים שבינינו...)

אגב, זה יהיה בעיה עם נטפרי השידור חי לה... יש פתרון?

הקיפוד המיקרוביוטי

משתמש מקצוען
D I G I T A L
עימוד ספרים
באתר שלה

מה זה קשור מאיזה מגזר היא, השאלה מיהם הלקוחות והשאלה אם בכלל יש לקוחות שמשלמים ככה

השידור חי בעיה בנפטרי? אני לא בטוח, יצא לי להשתתף בוובינרים למרות שיש לי נטפרי

משי 1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נטפרי אמרו לי שתהיה בעיה ושאולי אוכל לבקש אח"כ קובץ מיוחד...

באתר שלה

מה זה קשור מאיזה מגזר היא, השאלה מיהם הלקוחות והשאלה אם בכלל יש לקוחות שמשלמים ככה

השידור חי בעיה בנפטרי? אני לא בטוח, יצא לי להשתתף בוובינרים למרות שיש לי נטפרי

נערך לאחרונה ב:

הקיפוד המיקרוביוטי

משתמש מקצוען
D I G I T A L
עימוד ספרים
זה המייל שקיבלתי

להרוויח 25,000 ש"ח בחודש מעיצוב גרפי - האם זה מציאותי?

לצערי אני עדיין לא שם, אבל יש כאלה שכן.
המעצבת איילה וולפסון, טוענת שזה אפשרי, ושהיא עושה את זה. בשבוע הבא היא תערוך 2 וובינרים חינמיים (למעצבים מתחילים ולמתקדמים) - איך למנף את העסק שלכם ולהפוך אותו לסיפור הצלחה.
להרשמה לוובינר למתחילים (עד שנתיים מסיום הלימודים) - יום שלישי י"ב כסלו (20.11)
להרשמה לוובינר למתקדמים - יום רביעי י"ג כסלו (21.11)
שני הוובינרים ייערכו בשעה 21:00. מי שנרשם ולא יכול להשתתף בשידור החי, יקבל הקלטה (זמינה לצפייה לפרק זמן מוגבל של כמה ימים)
אז אם גם אתם מרגישים שנפלתם עם לקוחות שלא משלמים, עם תמחור שגוי שגורם לכם לעבוד בלי לקבל תמורה הולמת, עם מחסור בלקוחות וכל מה שמסביב - כדאי לכם לשמוע מה יש לה לומר

תפוח אדמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
בטח שאפשרי.
כל איש נותן שירות יכול להעניק ערך מוסף נוסף ללקוחות שווה להם לשלם על זה הרבה יותר.
בנוסף - מעצבת שמרוויחה סכום כזה, לרוב מעסיקה כמה תחתיה, ואז ההכנסות האלו יכולות להיות יותר, אבל בברוטו.

kosta770

חבר קהילה: מעצבים גרפיים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
פרסום וקופי
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים
25,000 בחודש רק מעיצוב נשמע קצת כמו מדע בדיוני (למרות שאיפשהו זה אפשרי, במידה ומתמחרים (רק לדוגמה, נגיד) 1000₪ ומעלה על כל מודעה שעושים ובתקווה שיש כזאת מודעה כל יום).

חייב להיות איזה ערך מוסף אצל אותה גרפיקאית, קופי, עריכת וידאו, עיצוב UX.. משהו.. שמושך לקוחות לעבוד דווקא איתה.

ואני אומר את זה כתור אחד שיוצר ומנהל קמפיינים על בסיס קבוע כולל הביצוע. קופי, ארט, אסטרטגיה, וידאו (כן, זה חתיכת עבודה) ועדיין לא רואה כאלו סכומים באופק (בעז"ה זה יקרה יום אחד) אז בטוח שיש כאן איזה ערך מוסף שהיא מביאה, אחרת זה נשמע כמו עוד איזה תרגיל שיווקי למכור איזה קורס מורחב שיגיע בעקבות אותם קורסים חינימיים שיש עכשיו (עיינו ערך הדר אשוח).

הצלחות!

תובנה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תכלס,
איך נרשמים לראות את הוובינר הזה?

משי 1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים

y&m

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
קיבלתי מייל עם הזמנה לוובינר של גרפיקאית אחת שאומרת שהיא עושה בחודש 25000 ש"ח מעיצוב גרפי והיא מלמדת איך להגיע לזה

בד"כ מי שמגיע לסכומים כאלו מעבודה, ממשיך לעבוד ולעשות יותר כסף ועוד יותר כסף.
השלב הזה שאנשים עושים כסף מללמד... אומר שהם מיצו את יכולת ההשתכרות מעבודה נטו.
וכעת הם מכניסים מלהכשיר אחרים.

* אם היא מחזיקה משרד עם עובדים נוספים זה אפשרי יותר משום שאז אומנם יש יותר הוצאות אבל ניתן לקבל נפח עבודה גדול יותר.

נקודה נוספת רמת הכנסה לא נגזרת בד"כ מאיכות עבודה. אלא יותר משיווק נכון + שירות לקוחות טוב.

תפוח אדמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
בד"כ מי שמגיע לסכומים כאלו מעבודה, ממשיך לעבוד ולעשות יותר כסף ועוד יותר כסף.
השלב הזה שאנשים עושים כסף מללמד... אומר שהם מיצו את יכולת ההשתכרות מעבודה נטו.
וכעת הם מכניסים מלהכשיר אחרים.

* אם היא מחזיקה משרד עם עובדים נוספים זה אפשרי יותר משום שאז אומנם יש יותר הוצאות אבל ניתן לקבל נפח עבודה גדול יותר.

נקודה נוספת רמת הכנסה לא נגזרת בד"כ מאיכות עבודה. אלא יותר משיווק נכון + שירות לקוחות טוב.
כל מילה.
היום בעידן הלמידה והחתירה ל"התעשרות" יש מנטורים מסויימים שמלמדים אותך להפוך ליועץ, ומזה להתפרנס.
הגברת ככל הנראה למדה אצל יוסי לוי ודומיו

נערך לאחרונה ב:

5127109

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
ממש ככה.

נשמע לי לא כל כך הגיוני בציבור שלנו, עם שלל מעלותיו וחסרונותיו. יש לנו קודים אחרים של התנהלות בכלל מגוון תחומי החיים וגם בזה לטוב ולמוטב.
גם הערך שיש לעיצוב גרפי מתשנה בהתאם למגזר, ובאיזה מדיה הוא מפורסם. פעם מודעה היתה מודעה בלבד. היום יש לך מודעה לפרינט, אנימציה לואצפ, באנר לחתימה למייל וכו' וכו'. שלא לדבר על אתר.. ..
מענין אותי לדעת באמת מה יש לה באמת להציע לפתור את בעיות הדור של העיצוב הגרפי, ואם זה באמת יכול להיות רלוונטי גם לציבור שלנו.

תפוח אדמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
ממש ככה.

נשמע לי לא כל כך הגיוני בציבור שלנו, עם שלל מעלותיו וחסרונותיו. יש לנו קודים אחרים של התנהלות בכלל מגוון תחומי החיים וגם בזה לטוב ולמוטב.
גם הערך שיש לעיצוב גרפי מתשנה בהתאם למגזר, ובאיזה מדיה הוא מפורסם. פעם מודעה היתה מודעה בלבד. היום יש לך מודעה לפרינט, אנימציה לואצפ, באנר לחתימה למייל וכו' וכו'. שלא לדבר על אתר.. ..
מענין אותי לדעת באמת מה יש לה באמת להציע לפתור את בעיות הדור של העיצוב הגרפי, ואם זה באמת יכול להיות רלוונטי גם לציבור שלנו.
זה לא נכון.
אני כן יכולה להגיד, שלמדתי הרבה עיצוב ופרסום בחיים שלי, אבל השלב שבו באמת התחלתי להרוויח, הוא כשלמדתי איך לשווק את עצמי.
ויש היום קורסים כאלו לרוב, ניר דובדבני, יוסי לוי וכו'
דבר אחד למדתי - אין דבר כזה אי אפשר בשום מגזר ובשום איזור.

כי אם לביג בוס בעמותה שמתחננת להנחה יש כסף לקאדילק שלו, זה רק ענין של סדרי עדיפות, אם הוא יבין מה התועלת שתצא לו ממה שאת מציעה לו, הוא ישלם יותר מכפול ממה שתכננת לקחת.
אלא מה, אין באמת מקום לחאפרים, את חייבת לתת תועלת משמעותית שהלקוח ירגיש ששווה לו לשלם על זה.
אם אני אומרת ללקוח שלי לצורך הענין שניוזלטר שאני כותבת לו, עשויה להביא לו עוד כ-10,000 שקל לפחות, הוא לא ישלם לי על זה 2,000 שקל? (רק על הכתיבה)
הכל ענין של שיווק נכון.
מעצבים, לכו תלמדו שיווק, אל תאשימו את המגזר החרדי בהערכה הנמוכה כלפי המעצבים כי זה פשוט לא נכון.
אני עובדת בעיקר עם חרדים, ומצליחה בסיעתא דשמיא גדולה.

5127109

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הכל ענין של שיווק נכון.
מעצבים, לכו תלמדו שיווק
נכון חשוב מאוד. לא ממעיט בזה כלל.
אל תאשימו את המגזר החרדי בהערכה הנמוכה כלפי המעצבים כי זה פשוט לא נכון.
ודאי שיש בזה משהו. אי אפשר להתכחש לזה. עיצובים של אנשים חרדים נמכרים לחרדים אחרים בחצי מחיר. צאי וראי איזה עיצובים יפיפים מקצועיים ומהודקים יש כאן בפורום, וכמה מקבלים עליהם, ואיזה מעמד במגזר הכללי שעושה ספר בישול כמה הוא מקבל.

ושכחתי להזכיר את המדריך של נעמה שעוזר המון בתמחור ולקוחות וכו'. כדאי להתחיל משמה.
אם אני אומרת ללקוח שלי לצורך הענין שניוזלטר שאני כותבת לו, עשויה להביא לו עוד כ-10,000 שקל לפחות, הוא לא ישלם לי על זה 2,000 שקל? (רק על הכתיבה)
זה נכון מאוד אבל הכלל הזה לא תקף מול כל עבודה בתחום הגרפיקה. לפעמים זה אלבום תמונות למשפחה לפעמים זה ספר מחזור לסמינר לא תמיד יש ערך מוסך שמביא איתו משהו מוחשי. הדברים דקים ויש פנים לכאן ולכאן, שיוק מועיל המון וחשוב מאוד אבל לא בכל מגזר וכל מקצוע באופן רנדומלי.
אינטסלטור שיעשה נזקים לא משנה כמה שייוק ודודבדני יהיה לו, פשוט יזרק מהמקצוע. בעיצוב גרפי זה לא ככה.

פרמיום

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
רק שאבין:
25,000 ש"ח נטו רווחים בחודש?

או 25,000 הכנסות לפני ההורדות
של - ביטוח לאומי 6%-18%, מע"מ 17%,
מס הכנסה לפי הדרוג האישי, פנסיה,
תחזוקת מחשב, פונטים עדכניים, תמונות, תוכנות ,
רואת חשבון, משרד ועוד?

ביזנסטורי - אילה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
מי שעושה 25 בחודש, לא מלמד איך לעשות את זה, ומי שמלמד
עושה את זה מלשווק לוקשים לנואשים...
הכל חרטא. סליחה.
לדעתי היא קיבלה פעם אחת בחודש אחד 25 אלף
מתשלומים מאוחרים של כמה חודשים קודם
והיא כל כך התלהב עד שהחליטה שבעצם למה לא.
לא נשמע לי הגיוני ובטח לא בקביעות
אולי פעם אחת ל... יכול לקרות.

תפוח אדמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מי שעושה 25 בחודש, לא מלמד איך לעשות את זה, ומי שמלמד
עושה את זה מלשווק לוקשים לנואשים...
הכל חרטא. סליחה.
אני מסכימה ולא מסכימה עם הגישה הזו.
כלומר, אותו אחד או אותה אחת שעושה 25 אלף וצפונה בחודש, לא תגלה לכם לעולם את הסודות שלה, וגם אם כן, לא בטוח שתצליח ליישם את זה, כי היא למדה עיצוב ולא מנטורינג.

הכל חרטא אולי בנוגע אליה ודומיה,
אבל אני אישית עברתי סמינר של ניר דובדבני והרצאות של יוסי לוי, בשביל להבין, שהכל ענין של גישה. ואם אתה משנה גישה אתה באמת יכול להרוויח יותר. חרטא זה לא.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה