2 שאלות באופיס 2007

דייקן

משתמש רשום
בס"ד
באאוטלוק 2007. התבקשתי היום ע"י המעביד לשלוח לו קובץ, ועשיתי זאת ע"י האאוטלוק. ההודעה נתקבלה והקובץ לא. שלחתי שנית - ועוה"פ: ההודעה כן, והקובץ לא! מדוע?? איך עובדים עם האאוטלוק בצורה נורמלית??

בוורד 2003, עבדתי עד היום עם "עקוב אחרי שינויים" והיה בסדר גמור. כשעברתי אתמול לאופיס 2007, גיליתי כי אינני מכיר כלל את הוורד. ולא רק זאת, אלא שב"עקוב אחר שינויים" - ב'בלונים' מצד שמאל - גדל הפונט לגודל 14 להערכתי, משום מה. איך מקטינים את הגודל של הפונט בבלונים? (לא את הבלונים עצמם! את הפונט שבהם!)

מחכה לתשובה מהירה
דייקן

דייקן

משתמש רשום
בס"ד
אני מחכה לתשובות...
1. מחוסר ברירה חזרתי לאינקרדימייל, למרות שכבר 'נשבר' לי מהתוכנה הזו...
2. הבעי'ה בוורד לא הסתדרה, גם אחרי שפניתי לקבוצות דיון של מיקרוסופט... מאוד אבקש את תגובתכם, הידענים!!!

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
תנסה
Home
CHANGE STYLES
STYLE SET
WORD 2003

אני הייתי מציע לך לברוח מהר מה2007, אם אתה מכיר טוב את וורד מלפני כן.

דייקן

משתמש רשום
נכתב ע"י ונתנו10;60073:
תנסה
Home
CHANGE STYLES
STYLE SET
WORD 2003

בס"ד
  1. אפשר בעברית? יש לי את הגירסה העברית...
  2. למה לברוח מה-2007? האופיס הוא די נחמד בצורה זו, מחביא את מה שלא צריך כעת, ומוציא לך את מה שאתה זקוק להשתמש ברגע זה... קניתי ספר על ה-WORD, ומחר הוא צריך בעז"ה להגיע אלי. אלא ששאלתי בינתיים, עד שאכיר את הוורד, מה אפשר לעזור לי... אם ארצה, "אברח" אח"ז, לא בוער לי...
  3. לדעתי זה דבר די טוב, אלא שכמו כל תוכנה חדשה - קניתי ספר ולמדתי אותה. כך הי' גם עם ה-DOS ז"ל (מי שזוכר!) - מלפני כ-18 שנה בערך, עת התיישבתי ליד מחשב לראשונה, קניתי ספר על ה-DOS, ולמדתי אותו בע"פ - בלי גוזמא - 3 פעמים, עד שידעתי אותו מצויין... וכך הי' עם כל תוכנה חדשה - קניתי ספר עליה ולמדתי אותה לאורך ולרוחב...
ולענייננו, מה הפי' בעברית, של המונחים הנ"ל??
דייקן

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
1. קצת קשה, אבל אני יכול לנסות.
זה נמצא בטאב הראשון (הרגיל, איפה שיש את גודל הטקסטים, מודגש, נטוי וכו') שם יש משהו כמו: החלף סגנונות. קליק על זה ויש לך חבילת סגנונון, תחליף לוורד 2003.

2. לא אמרתי לברוח סתם. אמרתי שאם אתה מכיר טוב (וטוב התכוונתי מצויין) את תוכנת וורד מלפני 2007, אז זה עלול לשגע אותך עד הסוף. את יכול לחפש פקודות חצי שעה ויותר ו...לא למצוא. כמובן שהם עשו את זה מצויין לילדים שמתחילים. הם יסתדרו מצויין בזה.

3. כתבתי כבר בתשובה 2.

דייקן

משתמש רשום
נכתב ע"י ונתנו10;60073:
תנסה
Home
CHANGE STYLES
STYLE SET
WORD 2003

בס"ד
שמע נא, לבסוף הבנתי מה רצית באנגלית... ניסיתי את זה, ואחרי שאישרתי שינוי סגנון ל-2003, העליתי קובץ עם שינויים. והשינויים בבלונים הופיעו בפונט גדול בגודל 14 לפחות...

אולי אחכה לספר, ואראה אם יש שם פתרונות...
אם ימצאו פתרונות, האם להעלותם הנה???

דייקן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה