10,000 ש"ח למי שעוזר/ת לי למצוא עבודה בתכנות ללא ניסיון / משרת סטודנט

• פותח הנושא $bsd
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

להיט

משתמש פעיל
אגב אם יש פה בנות עם נסיון שמחפשות עבודה, יש אצלינו גיוס עכשיו לQA ופיתוח עם נסיון, אפשר לשלוח אלי קו"ח למייל: Lahit0012 ג'ימייל דוט קום.

להיט

משתמש פעיל
מבחינת סוג חשיבה קצת קשה להקביל את זה למשהו בתחום אחר (יש כאלו שיגידו שזה מקביל לגיאומטריה)
מה שכן, מבחינת יכולות זה דורש יכולת ריכוז גבוהה,
אם את מסוגלת לשבת שעות על תרגיל במתטיקה/גיאומטריה ו"לשכוח מעצמך" אז כנראה את מתאימה.
ברמת העיקרון הייתי ממליצה לך לחפש חידות הגיון ולוגיקה ברמה גבוהה ולנסות לפתור אותם, זה ייתן לך אינדיקציה אם יש לך ראש של מתכנתת.

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
זה באמת שוק לא קל, אבל איזה שוק היום הוא שוק קל?
זה הכל עניין של סייעתא דישמייא וכח רצון, פשוט לא להתייאש עד שאת מוצאת את המקום שלך....
מה שכן, תחשבי טוב טוב לפני שאת הולכת ללמוד את זה אם את באמת מתאימה, ואם יש לך ספק, אל תלכי על זה.
הראיונות בתכנות הם מאוד מאוד קשיפ ודורשים גם ראש חזק, גם יכולת שליפה טובה, קצת הברקות פה ושם וגם יכולת לייחצן טוב את עצמך..... אני מכירה הרבה בנות שלמדו תכנות למרות שיצא להן בטיל ציון נמוך יותר מהרף המקובל, הן חשבו שהן מנצחות את המערכת בזה שהן בכל זאת הצליחו לדחוף את עצמן למסלול, בסוף אחרי שהן סיימו את המסלול בקושי רב ועם הלשון בחוץ הן לא הצליחו להתקבל לשום מקום בגלל הציונים....

אז אם את לא בטוחה במאה אחוז שאת מתאימה.... לא חסר מסלולים אחרים...
חייבת להגיב -- אין קשר בין המבחן תיל למקצוע, מי שאוהבת את התחום ותשקיע בו תצליח, אני מכירה כמה שהתעקשו להכנס למרות תיל גבולי והצליחו ממש לעומת כאלו עם תיל גבוה מאוד שכבר יותר משנתיים עדיין מחפשות...
מה שחשוב זה הרבה מוטבציה והתמדה.

להיט

משתמש פעיל
חייבת להגיב -- אין קשר בין המבחן תיל למקצוע, מי שאוהבת את התחום ותשקיע בו תצליח, אני מכירה כמה שהתעקשו להכנס למרות תיל גבולי והצליחו ממש לעומת כאלו עם תיל גבוה מאוד שכבר יותר משנתיים עדיין מחפשות...
מה שחשוב זה הרבה מוטבציה והתמדה.
אני נוטה להסכים איתך, אולי הייתי קיצונית קצת במה שכתבתי, זה נכון שהתיל הוא לא לגמרי אינדיקציה.
אבל הנקודה שרציתי להדגיש היא שממש חבל שמישהי שאולי יודעת שהיא לא מתאימה עד הסוף למקצוע, חבל לה.... סתם תשבור ת'ראש שנתיים לימודים ולא יצא לה מזה כלום.....

ישראלה ישראלי

משתמש סופר מקצוען
אני נוטה להסכים איתך, אולי הייתי קיצונית קצת במה שכתבתי, זה נכון שהתיל הוא לא לגמרי אינדיקציה.
אבל הנקודה שרציתי להדגיש היא שממש חבל שמישהי שאולי יודעת שהיא לא מתאימה עד הסוף למקצוע, חבל לה.... סתם תשבור ת'ראש שנתיים לימודים ולא יצא לה מזה כלום.....
זה לא עניין רק לשבור את הראש
לדעתי זה עוול מבחינת הבנות המוכשרות
המורות צריכות להסביר כמה פעמים כל דבר וההספקים והרמה הכללית יורדים
נכון שמבחן טיל הוא לא הקבוע
אבל כשמדובר בסמינר שיש לצוות מידע של 4 שנים על הבנות הוא אמור לדעת לסנן היטב

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
זה לא עניין רק לשבור את הראש
לדעתי זה עוול מבחינת הבנות המוכשרות
המורות צריכות להסביר כמה פעמים כל דבר וההספקים והרמה הכללית יורדים
נכון שמבחן טיל הוא לא הקבוע
אבל כשמדובר בסמינר שיש לצוות מידע של 4 שנים על הבנות הוא אמור לדעת לסנן היטב
במציאות אף אחד לא יכול לנבא הצלחה או אי הצלחה
אותי לא קיבלו בהתחלה כי על סמך הניסיון של הסמינר אני לא אשרוד את הקורס קיץ וחבל על הזמן.... בגלל שהייתי בהקבצה נמוכה במתמתיקה,
בתכלס התעקשתי ובגלל שהיה מקום הסכימו(עם הרגשה שאני עושה טעות ענקית- אולי זה נתן לי את המוטיבציה) סיימתי את הקורס קיץ בס"ד גדולה עם הציון הכי גבוה + הייתי היחידה שקיבלה את כל הנקודות על האתגר במבחן (איזה כיף שאני אנונימית ויכולה להשויץ כאן:)) ו... חתמתי חוזה הראשונה בקבוצה על משרה טובה ב"ה, אפשר לומר שסימתי בהצלחה ולא הייתי נטל על אף אחת ואפילו לא הרגשתי שקשה לי ...
אני כותבת את זה בשביל אלו שרוצות ואומרים להן שהן לא מתאימות - בשביל זה יש קורס קיץ, ויש סמינרים שיש להן מגמות תכנות בתיכון שזה עוד יותר טוב בשביל לבדוק אם מתאימים לתחום.

יוגורט

משתמש מקצוען
שלום וברכה,
אני סטודנטית באוניברסיטה הפתוחה שנה שניה עם ממוצע ציונים 90, (יש לי גם תעודת full stack )
ומחפשת בדחיפות עבודה בתכנות ללא ניסיון, או משרת סטודנט
היות וכיום קשה מאד למצוא את העבודה הראשונית,
אני מוכנה לשלם 10,000 ש"ח דמי תיווך למי שיוכל לעזור לי למצוא עבודה,
תודה מראש
עדיין רלוונטי?

shifrash

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אצלינו מחפשים מנתח/ת מערכות..

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
אצלנו מגייסים סטודנט, (בירושלים)
תנאי סף: סטודנט באמצע לימודים (אחרי 2 סמסטרים לפחות) ועם שנה לפחות עד סוף התואר, ממוצע ציונים 85 ומעלה.
אפשר לשלוח אלי למייל i.am.in.prog בג'ימייל
נא לשלוח קו"ח וגיליון ציונים.

נסיון9876

משתמש פעיל
את מדברת מידיעה?
כי בתור בוגרת תואר שמכירה את התוכנית בפתוחה(מדעים בהדגשת)/לב/שטראוס/עזריאלי מצד אחד ומכירה את התוכנית של סטארטפ ניישן די טוב- אני חייבת להסכים שהדרישות והרמה של התוכנית של סטארטפ ניישן- היתה לגמרי ברמה אקדמית לפחות.
הלימודים בתוכנית של המתוגבר בשנה הראשונה. (ובצורה מעט פחותה גם בשניה) של סטארטפ ניישן - היו חד משמעיים יותר קשים מתוכנית אקדמית מקבילה.

מתמטיקה ברמה מעבר למה שלומדים במכללות. וכנ"ל גם מקצועות התכנות.
הדבר היחיד שאני יכולה לציין ל"רעת" התוכנית זה שיש שם גם כמה בנות שלא ממש הצליחו בלימודים (בלשון המעטה) ו"העבירו אותם" במועדי ב וג איכשהו... מה שכמובן לא היה קורה באקדמיה.

נערך לאחרונה ב:

נסיון9876

משתמש פעיל
מהכרות אישית.
בוודאות.
בקורסים שהיא לימדה אותן לפחות-
והם היו כמה.
לגמרי נכון.
למשל בלינארית, בדידה, הסתברות, מערכות הפעלה, C/CPP, מבני נתונים, אלגוריתמיםגם חדוא הם למדו ברמה גבוהה אבל יותר בסגנון של אינפי)
זה מה שאני יודעת מקרוב.
אבל זה מתיחס לתוכנית הישנה (2 המחזורים הראשונים) - לגבי החדשה אני לא ממש יודעת.

(אגב מכירה מישהי שלמדה בסטארטפ ניישן ועשתה במקביל את הקורס בדידה בפתוחה. הגיעה למבחן בלי ללמוד בכלל וקבלה ציון באזור ה90)

נערך לאחרונה ב:

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה

שולי איטח

משתמש מקצוען
אצלנו מגייסים סטודנט, (בירושלים)
תנאי סף: סטודנט באמצע לימודים (אחרי 2 סמסטרים לפחות) ועם שנה לפחות עד סוף התואר, ממוצע ציונים 85 ומעלה.
אפשר לשלוח אלי למייל i.am.in.prog בג'ימייל
נא לשלוח קו"ח וגיליון ציונים.
בוגרת מה"ט מתאים?

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
סתם מעניין, מה המטרה בזה?
מה המטרה בזה שיש עוד שנת לימודים?
כי הכשרה לוקחת זמן, והם לא רוצים שאחרי כמה חודשים כשסוף סוף בנ"א מתחיל לעבוד כמו שצריך, הוא יגמור את התואר ויירצה לעזוב.

דדד

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
מה המטרה בזה שיש עוד שנת לימודים?
כי הכשרה לוקחת זמן, והם לא רוצים שאחרי כמה חודשים כשסוף סוף בנ"א מתחיל לעבוד כמו שצריך, הוא יגמור את התואר ויירצה לעזוב.
ובשביל שנה זה שווה להם?
מקווה שאני לא מטריחה אותך עם השאלות, פשוט מעניין אותי התחום :)

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
ובשביל שנה זה שווה להם?
מקווה שאני לא מטריחה אותך עם השאלות, פשוט מעניין אותי התחום :)
כן, בשביל שנה זה שווה.
ויש הרבה שנכנסים עם יתרה של יותר משנה (אני לדוגמה נכנסתי כמעט בתחילת התואר, עובדת כבר 3 שנים כמעט, ויש לי עוד שנה ללימודים. אז וודאי היה להם משתלם. ויש עוד כאלו שנכנסים אחרי שנה/שנה וחצי של לימודים, ויש להם עוד שנתיים-שלוש. המינימום בשבילם זה שנה.)

שולי איטח

משתמש מקצוען
אז למה לא לקחת מלכתחילה מי שסיימה כבר כמו כל עבודה ולהתחייב בחוזה או סתם לבדוק רצינות
למה לחשוב שמייד ירצו לעזוב?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה