1:0- פרק 1 (הפריצה)

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
המממ...
וזה הכל כנראה....
אני לא אוכל להעלות בקביעות. אז אם אתם רוצים לראות את הפרקים הבאים--- לא יודעת, יש איזה פתרון לזה?
...

לא ברצינות, פשוט תקנו משפחה.
תעשו חשבון פשוט, אם המכירות של העתון יגדלו בזכותי- אז אני אבסס את המעמד שלי כמאיירת, ואם אבסס את המעמד שלי כמאיירת- אוכל לקבל יותר מרווח ציבורי כדי לפרסם עוד קומיקסים בסגנון, ואם אעשה עוד קומיקסים בסגנון- אז אני ארוויח כסף! וכסף זה טוב.
מאד טוב.
פרק 1-א.jpg

פרק 1-2.jpg

mayer

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מטורף!! (כאן אמור להיות אמוג'י של להקת חצוצרנים...)
האמת, כבר ראיתי בעיתון משפחה אך שם א"א להגיב.

ליקי ;)

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
"--------------------------------- !!!!!!!
-------------------------------------------------------------------------!!!!!!!!!!
-------------------------------------------------!!!!!!!!!!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- !!!!"

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
-------------------------------------------------------------------------!!!!!!!!!!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- !!!!"
הניגוד בין החתימה שלך, לתמונת הפרופיל שלך.....
דחוף להחליףףףףף :p

שולמית באואר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
זה מה שרציתי להגיד, וחוץ מזה זה פשוט טוב! יש כאן ממש בימוי... אהבתי את הפריימים שזה הסרטה זה ענק!!

שני.ס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
וואו, וואו, וואו, וואו
אין מילים! רגע ו... ווואו.
והצביעה - וווואוו!!!

ליקי ;)

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
@מרים יעל, שלא תראי אותי ככה.
ה"תמונת פרופיל" היא חלק מתהליך חשיבתי דינאמי, סוציואקונומי, דיסאינפומטיבי אישי, שתכננתי למעשה, לעשות ממנו אקזיט, להציל את העולם, וללכת הביתה עם כמה בוכטות. עד כאן התוכנית המקורית. (פרוט התהליך- הלא הוא כתוב על ספר דברי הימים באשכול של ורד10 שהתנחלתי עליו)
ואז את באה עם הבקשות שלך.
נו אחרי כזה קומיקס יש לי אפשרות לא להענות???!!!
גונזת את ה-כ-ל והולכת להחליף ת'תמונה לקלאסית הלא יומרנית שלי :(
ו ! 'בקשה! אל תבקשי יותר כלום כי אני לא במצב של יכולת לסרב לך עכשיו.
תודה מראש.

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
@מרים יעל, שלא תראי אותי ככה.
ה"תמונת פרופיל" היא חלק מתהליך חשיבתי דינאמי, סוציואקונומי, דיסאינפומטיבי אישי, שתכננתי למעשה, לעשות ממנו אקזיט, להציל את העולם, וללכת הביתה עם כמה בוכטות. עד כאן התוכנית המקורית. (פרוט התהליך- הלא הוא כתוב על ספר דברי הימים באשכול של ורד10 שהתנחלתי עליו)
ואז את באה עם הבקשות שלך.
נו אחרי כזה קומיקס יש לי אפשרות לא להענות???!!!
גונזת את ה-כ-ל והולכת להחליף ת'תמונה לקלאסית הלא יומרנית שלי :(
ו ! 'בקשה! אל תבקשי יותר כלום כי אני לא במצב של יכולת לסרב לך עכשיו.
תודה מראש.
אז אם כבר אנחנו מדברות על זה, יש מצב לאיזה עזרה עם הרעיון של האתגר הבא?
לא, עזבי, רגע. אני אלך רחוק יותר. יש מצב שתקחי על עצמך את האתגר הבא?....
לא יפה, כולם מסתכלים. מהר תעשי 'כן' עם הראש..!

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי

ליקי ;)

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
וכרגע התקבלה הודעה ממהנהלה כאן בפרוג שהם לא מוכנים לחזור לי לתמונת פרופיל הקבועה כי היא לא לוגו רשמי של העסק שלי.
וואלה!
הקציצה החבוטה הדוחה היא כן הלוגו העיסקי תצוגתי מכירתי שלי?????!!!!!
הבנתי!!!

הולכת להפוך שולחנות בהנהלה!
(רק תראי מה אני מוכנה לעשות בשביל להענות למשאלות שלך, @מרים וזה)

ליקי ;)

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי

מלכי וולף

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
ביצוע מטורף ביותר!!!
רק... אני היחידה שלא הבנתי איך זה קשור לנערות?
כלומר.. היה נראלי מהטיזר ובאופן כללי שזה אמור לדבר על העולם שלהן
רק שניה לפני שתסקלו אותי פה כולם- הדף השני נחסם לי בנטפרי. כנראה זו התשובה:rolleyes:

שני.ס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
רק... אני היחידה שלא הבנתי איך זה קשור לנערות?
כלומר.. היה נראלי מהטיזר ובאופן כללי שזה אמור לדבר על העולם שלהן

בדרך כלל הקורא מתחבר לסיפור על ידי העלילה והדמויות, ולכן בסיפורים לילדים קטנים הדמויות הראשיות מתאימות פחות או יותר לגיל הקורא או יותר נכון לקהל היעד.
כאן - הדמויות המצוירות הן נערות - וזה פונה לקהל היעד - לנערות. גם מבחינת העלילה - אמנם ראינו שני עמודים אבל לפי דעתי ההמשך יפנה יותר לנערות ופחות יעניין ילדים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה