דרוש מידע 019 האם יש קליטה בכל מקום ?

אאאב

משתמש חדש
שלום,
האם ל019 יש קליטה בכל מקום או שיש אזורים שזה בעייתי ?
תודה!

חני בנני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אצלנו לא היה קליטה כמעט

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה

מוישי לוי

משתמש פעיל
עובדה. הסים משוייך לפרטנר.
אני יסביר לך - 019 שמת לב שיש להם סים נפרד?לא כתוב עליו פרטנר.כשאתה מחבר למשל היי מובייל.אתה כן לוקח סים של פלאפון.זאת אומרת ש019 אין קליטה בדיוק כמו של פרטנר.אלא כמעט כמו פרטנר,לעומת היי מובייל שזה בדיוק פלאפון מבחינת הכל.(אגב אם כבר מדברים אז סתם שתדע שגם 012 זה פרטנר בדיוק!רוצה הוכחה?תחבר פעם 012 ותתקשר לפרטנר ולא ל012 לקבל שירות על המנוי של 012 והם יתנו לך.אני אומר לך את זה מניסיון)
2.למה שאני ישלם לפרטנר 40 שקל לכמות של גיג'ה מסויימת כשאני יודע ש019 יש להם בדיוק אותה קליטה כמו פרטנר (כך לטענתך) ועולה פחות כסף?
אלא חייב להיות שהם יושבים על פרטנר, אבל לא בכל האנטנות.אלא על הרבה אנטנות שלהם.
הוט מובייל לדוגמא,יושבים על פרטנר ויש להם גם אנטנות של עצמם.
הבנת?..

A052

משתמש סופר מקצוען
אני יסביר לך - 019 שמת לב שיש להם סים נפרד?לא כתוב עליו פרטנר.כשאתה מחבר למשל היי מובייל.אתה כן לוקח סים של פלאפון.זאת אומרת ש019 אין קליטה בדיוק כמו של פרטנר.אלא כמעט כמו פרטנר,לעומת היי מובייל שזה בדיוק פלאפון מבחינת הכל.(אגב אם כבר מדברים אז סתם שתדע שגם 012 זה פרטנר בדיוק!רוצה הוכחה?תחבר פעם 012 ותתקשר לפרטנר ולא ל012 לקבל שירות על המנוי של 012 והם יתנו לך.אני אומר לך את זה מניסיון)
2.למה שאני ישלם לפרטנר 40 שקל לכמות של גיג'ה מסויימת כשאני יודע ש019 יש להם בדיוק אותה קליטה כמו פרטנר (כך לטענתך) ועולה פחות כסף?
אלא חייב להיות שהם יושבים על פרטנר, אבל לא בכל האנטנות.אלא על הרבה אנטנות שלהם.
הוט מובייל לדוגמא,יושבים על פרטנר ויש להם גם אנטנות של עצמם.
הבנת?..
אתה צודק בטענות, אבל לא במציאות.

כמו שגולן טלקום יושבת ב100% על סלקום, ורמי לוי 100% על פלאפון, כך גם 019 יושבת ב100% על פרטנר.
וכמו שלא כולם עוברים מסלקום לגולן ומפלאפון לרמי לוי, כך גם לא כולם עוברים מפרטנר ל019.

אאאב

משתמש חדש
איך מצטרפים ?
ניתן דרך החברה ישירות או שחייבים דרך משווק
אם רק דרך משווק כמה בד"כ העלות ?
תודה !

קו ירוק

משווק אינטרנט כשר (כל הארץ)
מנוי פרימיום
אני נותן אחריות על הקליטה - כלומר - יש לי מגוון של חברות 019/פלאפון/סלקום/פרטנר
אם לא קולט כ"כ טוב אני מחליף לחברה אחרת.

וכמובן משתדל לתת שירות מכל הלב :D:eek::)

אאאב

משתמש חדש
זאת אומרת שההצטרפות דרכם היא חינמית ?
איך מגיעים אליהם ?

מוישי לוי

משתמש פעיל
אתה צודק בטענות, אבל לא במציאות.

כמו שגולן טלקום יושבת ב100% על סלקום, ורמי לוי 100% על פלאפון, כך גם 019 יושבת ב100% על פרטנר.
וכמו שלא כולם עוברים מסלקום לגולן ומפלאפון לרמי לוי, כך גם לא כולם עוברים מפרטנר ל019.
גולן ואקספון הודו לי שהם לא יושבים על פרטנר בהכל.
אז לידיעתך אני מכיר מישהו מהפורום שרמי לוי עושה לו בעיות ופלאפון עובד מצויין .מה תגיד על זה?
אצלי 019 עושה בעיות.ופרטנר מצויין.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  26  פעמים

לוח מודעות

למעלה